Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

A ja wczoraj byłem w punkcie i para, która była przede mną słysząc od Pani z punktu o "najnowszym dekoderze 4K w naszej ofercie" bez zastanowienia wzięli - i ani opłata aktywacyjna im nie przeszkadzała ani miesięczny czynsz 15zł. Zapytali tylko czy jest lepszy niż poprzedni. I odpowiedź twierdząca im wystarczyła, by na takie rozwiązanie się zdecydować.... Przyznam, że byłem zaskoczony. 

No cóż... Jak widać, marketing działa pełną parą i ma się świetnie! A ludzie przeważnie mają nikłą wiedzę na temat techniki TV-SAT i nie wiedzą, w co się pakują. :wacko:

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

• Sad 1

Napisałem tutaj, bo ta para przedłużała umowę i przy okazji zdecydowali się na wymianę dekodera na 4K. 

Po prostu zaskoczyła mnie łatwość z którą się na to zdecydowali, a nie mieli pojęcia nawet jak Multiroom podłączyć. 

Ciekawe, czy wiedzą, ile kosztuje Canal+ 4K miesięcznie i czy mają w ogóle telewizor 4K? :D

Co jak co - ale po wczorajszej wizycie w punkcie wcale mnie nie dziwi, że wołają po 15 zł za dekoder...

Pamiętajcie że to nie tylko możliwość 4K, dla samego nagrywania bez konfliktów wymieniają. 

Ale to tak na marginesie bo nie o tym jest ten wątek. 

Guest kingofsouth
1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

Napisałem tutaj, bo ta para przedłużała umowę i przy okazji zdecydowali się na wymianę dekodera na 4K. 

Po prostu zaskoczyła mnie łatwość z którą się na to zdecydowali....

Ciekawe, czy wiedzą, ile kosztuje Canal+ 4K miesięcznie i czy mają w ogóle telewizor 4K? :D

Co jak co - ale po wczorajszej wizycie w punkcie wcale mnie nie dziwi, że wołają po 15 zł za dekoder...

Jakie to ma znaczenie? Jak ktoś ma pieniądze, to sobie wymieni na taki sprzęt co mu proponują i jest nowy. Nie wiesz, że jest takie powiedzenie  "kto bogatemu zabroni" ?

Kosztuje 15 zł bo to nadal jest nowość na naszym rynku. Poza tym NC+ dyktuje warunki w temacie 4K jeśli chodzi o platformy w talerzu, bo konkurent tego nie ma.

Dzisiaj ta para może i nie ma TV 4K , ale jutro może już mieć. Nie oceniaj książki po okładce ;)

1 godzinę temu, Barti napisał:

No cóż... Jak widać, marketing działa pełną parą i ma się świetnie! A ludzie przeważnie mają nikłą wiedzę na temat techniki TV-SAT i nie wiedzą, w co się pakują. :wacko:

Nie sądzisz , że są też ludzie nie liczący się z pieniędzmi kupują to na co mają ochotę?Po co do tego dorabiać jakąś filozofię życiową?

Edited by kingofsouth

Guest czarny_figa
7 godzin temu, ver11 napisał:

Przy niższych pakietach też?

Bez płacenia za aktywację?

Przy przedluzeniu do ofert świątecznych 59.99 99.99 i 129.99 wymiana była 0akt i 0najmu. Jeśli klient miał już dekoder 4k i powoluje sie na nowe oferty mogą  zrabatowac dekoder do 10zl miesięcznie bądź 0zl,przy czym 0zl miesięcznie jest możliwe przy pakiecie powyżej 99.99. Do pakietow typu extra z 6 canal+ i 8 canal+ dekoder rabatuja do 10zl.

Zgadzam się w całej rozciągłości tematu z   @kingofsouth. 15zl to koszt  piwa rzemieślniczego w pubie.Jesli ktoś lubi mieć poczucie,że wybrał najlepszej jakości sprzęt to przeboleje te 10zl dopłaty miesięczne.Nie zagłębia się w temat i wystarcza mu zapewnienia miłej Pani z punktu.

Edited by czarny_figa

Teraz może tak ale przez weekend BF była możliwość dobrania dekodera 4K do gołego Comfort+. Przed samymi świętami być może przez kilka dni ponownie będzie taka możliwość.

Witam.

Oferta ważna do 31.01.2019 .

Na dziś jest:

Extra + z Canal (6), Eleven, Multiroom (2 x karta Cameleon), dekoder Pace PVR

Płacę 84.99zł. 

Umowa nie wypowiedziana i dzisiejsza oferta na mailu do akceptacji:

Extra + z Canal (6) za 69,99zł

Eleven 11,90zł

Mistrzowska piłka 5zł

HBO i HBO Go na 5 m-cy gratis

Filmbox 1 m-c gratis

Multiroom (2 x Cameleon) 0zł

Pace PVR 0zł

Czas umowy to 24 m-ce. razem 86,89 zł

Pytanie: warto, czy odrzucić ofertę i pisać wypowiedzenie?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

Czy jest możliwość przy przedłużeniu umowy dostać Comfort+, Eleven i Mistrzowską Piłkę bez Canal+? Ile mogą za to chcieć? Obecnie Extra+, 6x C+, Eleven, MR Standard. Umowa do 31.03.2019. Wypowiedzenie nie wysłane.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Czy chodzi o to, że Mistrzowska Piłka nie może być bez Canal+?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Jednak dogadałem się i udało się przedłużyć na coś takiego .W sumie dostałem co chciałem . Tylko jedno pytanie mam pakiet comfort ( taki chciałem ) czy dostałem wyższy ,bo pisze coś o dopełnieniu do Extra + ?    C+ x8 i na 24 miesiące .

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM HD
Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Tego jeszcze nie grali (albo nie doczytałem) - dostałem propozycję na pakiet Extra+ z darmowymi 2 miesiącami.

Od początku, obecnie mam:

Superpremium+, 2x cameleon, PVR w najem za 0zł (drugi dekoder własny), multiroom 0zł. 

Umowa na czas nieoznaczony, płacę 99,99zł, prognoza na styczeń to 114,99, więc złożyłem wypowiedzenie ze skutkiem na 31.01.2019r.

Oferta telefoniczna:

Extra+ (8c+), dekoder 4K, dekoder HD, multiroom, za cenę 119,99. 

Pierwsze 2 miesiące za FREE. 

Czy jest tu coś więcej do wyciśnięcia, czy brać to co dają?

Edited by troosi

Drogo.

Extra+8C+ można dostać za 79,99+multiroom 10zł+najem dekodera 4K 15zł = 104,99 zł

• Like 1

Guest czarny_figa

@Pawel dekoder 4k można dostać teraz bez problemu taniej niż 15zl, więc można zejść pomoże 100zl z ta w/w oferta.

@HANS 22/SAT nie widzę za ile dostałeś dekoder 4k? Dali Ci 2 miesiące darmowe?

W dniu 14.12.2018 o 07:46, ircios napisał:

@shiva82

Myślę, że w 99,99 się zmieścisz, tylko czekaj jeszcze. I to będzie minimum i max u Ciebie. 

@ircios

Wielkie dzięki za podpowiedź, bo patrząc na oferty innych użytkowników, którzy bez problemu dostają Extra 8C+ za 79,99 zł z HBO i resztą dodatków za 0 zł i kolejnym zderzeniu ze ścianą nc+,  - byłem trochę zmieszany, na tyle że, aż pofatygowałem się do punktu CP - zapoznać się z ofertą..

Bo w odróżnieniu od negocjacji z lat ubiegłych,  teraz nie mam ciśnienia na ofertę nc+,  poniekąd za sprawą poziomu i sposóbu prowadzenia rozmowy (ściema, arogancja i robienie z ludzi [beep]i..) A jestem z nimi od 8 lat, czy będę kolejne ? - niewiem, puki co 40 zł/m-c za Internet, które mogli przytulic - poszło do konkurencji,  podobnie może być z TV kolejne 80-100 zł /m muszę gdzieś ulokować.. 

Zapomniałem dodać, że chciałem wymienić BOX+(SAGEMCOM DSI83) bo czesto przy przezucaniu kanałów nie reaguje,  dopiero po  2-3 min. przerzuca jak szalony, czasami ekran. robi się niebieski - konieczny reset.
Pytałem Konsula czy przy ewentualnym przedłużaniu umowy, można wymienić na jakiś inny np.: PACE, WIFI BOX+ ?
Powiedział, że mogą wymieniać - po sprawdzeniu w punkcie NC+, ale tylko na taki sam, ewentualnie na 4K za 15 zl/m - podziękowałem.
Standardowa Ściema ? Czy mogę powalczyć o coś lepszego ? 

Godzinę temu, czarny_figa napisał:

@Pawel dekoder 4k można dostać teraz bez problemu taniej niż 15zl, więc można zejść pomoże 100zl z ta w/w oferta.

@HANS 22/SAT nie widzę za ile dostałeś dekoder 4k? Dali Ci 2 miesiące darmowe?

10 zł dekoder ,tak 2 miesiące darmowe ( miałem wybór 10 zł mniej m/c lub 2 gratis )

Guest czarny_figa

Gratuluję.Wycisnales maksa jeśli chodzi o taka oferte ;)

Cytat
Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 19,99 zł24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 19,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

To jest raczej max.

Modułu nie można otrzymać.

Także albo biorę albo zostaję na czasie nieokreślonym.

Witam Umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Aktualnie posiadam Extra + z 8C+ do tego HBO i HBO GO i PVR za łącznie 84,99 (umowa była na 2 lata).

Oferta dzisiejsza

to co powyżej + Mistrzowska Piłka, Fox Play, NG Play za dotychczasową kwotę, czyli 84,99. Brać, czy coś można jeszcze  wycisnąć ?

Co do Mistrzowskiej Piłki, konsultant stwierdził, że od stycznia będzie po 20 zł/mies. i mają umowę do czerwca 2019, jeśli przedłużą umowę z Polsatem to dalej będzie na podobnych warunkach. Dla mnie oferta 0zł/mies.

Obecnie Extra z HBO z dwoma dekoderami PRV i HD. Karta cameleon.

Umowa do końca lutego. Płatność 64,99 zł

Propozycja z dziś

Cena i pakiet jak wyżej . Dodatkowo chcą dodać dwa C+ ( seriale i Discovery ) Cena 64,99 zł

Pytanie.

Czy da się zejść niżej na comfort i dobrać po miesiącu dopełnienie aby rachunek wynosił poniże 40 zł ?

Czy za opcję z Extra można uzyskać niższa cenę jak 64,99 zł ( może być bez HBO ) ?

Guest czarny_figa
5 minut temu, raffde napisał:

Obecnie Extra z HBO z dwoma dekoderami PRV i HD. Karta cameleon.

Umowa do końca lutego. Płatność 64,99 zł

Propozycja z dziś

Cena i pakiet jak wyżej . Dodatkowo chcą dodać dwa C+ ( seriale i Discovery ) Cena 64,99 zł

Pytanie.

Czy da się zejść niżej na comfort i dobrać po miesiącu dopełnienie aby rachunek wynosił poniże 40 zł ?

Czy za opcję z Extra można uzyskać niższa cenę jak 64,99 zł ( może być bez HBO ) ?

Comfort 22.5 + dopełnienie 10-15zl Hbo z hbo go 20zl  więc najtaniej 52.5.Pakiet extra jest od 44.99

1 minutę temu, czarny_figa napisał:

Comfort 22.5 + dopełnienie 10-15zl Hbo z hbo go 20zl  więc najtaniej 52.5.Pakiet extra jest od 44.99

No właśnie mówiłem jej ,że to chce ( comfort za 22,50 ) ale twierdzi kobietka mówiąca z rosyjskim akcentem na infolinii ,że już takich ofert nie ma.

Umowę masz do końca lutego więc nie licz dziś na cenę 22,50 za pakiet Comfort. Bliżej końca umowy ale nawet na początku marca.