Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów Platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)

Recommended Posts

Guest kingofsouth

Nie da się.....

Jak będziesz miał do końca trwania umowy kilka dni to kto wie , może. ;)

Ja przedłużyłem Superpremium na 3 miesiące przed końcem trwania umowy i aktywacja 49 zł + 15 zł (haracz)

Nic kolego nie wykombinujesz innego.

Tak na marginesie było już to tutaj pisane w różnych działach kilka jak nie kilkanaście razy.

Edited by kingofsouth

Umowa do końca lipca, wypowiedzenia nie składałem.. Wczoraj z krakowskiego numeru następująca propozycja:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m

Eleven Sports za 7,95 zł 24m

Multiroom i najem sprzętu - 0 zł. (mam dwie niezależne karty cameleon, tunery to Pace i Sagemcom).

Czyli łącznie 107,97 przez całą umowę, a że mam to nc+ z kumplem na spółę to za niecałe 54 zł/mies chyba się skuszę ;)

Przedłużyłem na powyższych warunkach. Jakoś tak z każdą umową mam coraz mniejszą ochotę na wykłócanie się z nimi. To chyba ze względu na wiek :D ;)

Edited by puszczyk

Witam, mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy. Z racji tego, że kończy się ona we wrześniu, dostałem pierwsze telefony. i tu moje pytanie odnośnie Elevenów, które zostały wykupione przez Polsat. Kobitka na infolinii stanowczo twierdzi, ze przedłużając umowę mam zagwarantowane te programy (4 kanały Eleven) na kolejne dwa lata. Co w sytuacji, gdyby Polsat zerwał możliwość udostępniania Eleven w NC+? Czy w takiej sytuacji będę mógł zerwać umowę ... no i ja jestem pelikan bo płacę teraz ... 141 złotych xD

Edited by gambitx

Guest utd

Polsat nie ma takiej możliwości bo nc+ nie podpisywało umowy z nimi tylko z centralą. Polsta wykupił tylko polski oddział

U mnie dalej oferta 79,99 na 24m-sc jedyna roznica HBO do listopada zamiast calej umowy , czekam na oferty w lipcu

Czy jest szansa żeby HBO GO zrabatować do 0 zł? Mam jeszcze trochę do przedłużania umowy ale jakby zaczęli dzwonić to żeby wiedzieć o co walczyć ;)

Edited by Ozzy666

Ha. Zadzwoniłem w sprawie ofert, koleś już mnie zaczął zarzucać formułkami Superpremium i innymi MEGA ofertami, a ja że ja ładnie dziękuję, ale jedyne co mnie interesuje to czysty Comfort. Żadnych C+, żadnego HBO i innych [beep], bo po prostu tego nie oglądam, w sumie siedzę w Netflixie a jedynie chcę sobie parę kanałów typu NG+ czy Discovery Historia zostawić... koleś zwariował. Wpierw że to niemożliwe, że mam natychmiast oddać dekoder /choć mam prawie 2 miechy do końca umowy/, potem że może mi zaoferować Comfort za chyba 45 czy 49 zł co uznałem za jakiś głupi i wyjątkowo nieudany dowcip - bo dla nowych jest za 39 zł, a w końcu stwierdził że skoro jestem taki zdecydowany to JA MAM SIĘ ZGŁOSIĆ do nich kilka dni przed końcem umowy.

Czy oni wymienili konsultantów na jakichś psychicznych ?

Edited by ste100

@Ozzy666, było tutaj paru takich, którzy przy Superpremium+ chwalili się HBO GO za 0 zł. Także próbuj ;)

@ste100, trafił Ci się po prostu człowiek "straszak", który ma takie zadanie. Nie zawracaj sobie nim głowy. Póki co masz jeszcze bardzo dużo czasu do końca umowy, więc składaj wypowiedzenie i czekaj do końca ;)

Nie kombinator tylko złodziej. W polskim ciemnogrodzie już się tak przyjęło, że złodziejstwo nazywane jest kombinatorstwem lub cwaniactwem. Mało tego, takich ludzi często stawia się za wzór, np swoim dzieciom, tłumacząc; że ci, to się potrafili w życiu ustawić.

Niestety taki mami klimat... A bardziej mental. Może kiedyś się to zmieni jak przestaniemy być krajem trzeciego świata ;)

Ponawiam pytanie, czyli mozna przyjąć za pewnik, żę Eleveny zoastaną w NC+ na kolejne lata?

U mnie wygląda to tak:

Pakiet Pakiet Superpremium+ 210,00 -80,01 129,99
Opcje dodatkowe HBO GO 10,00 -10,00 0,00
Eleven Sports 15,90 -4,00 11,90
Multiroom Standard-Opł.mani. 20,00 -20,00 0,00
Inne opłaty Czynsz najmu sprzetu 0,00

Teraz zaproponowano mi to samo ... tylko drożej + 5zł za HBOGO, ogólnie 146,89 zł.
Można jakoś wynegocjować taką ofertę?No i chciałem dekoder 4k, to u mnie musiałbym zrezygnować z multiroomu, oddać oba dekodery i jeszcze ... dopłacić.
Najbardziej jednak zależy mi, żeby ni stracić elevenów.

Superpremium, Multiroom,eleveny,pace i wifibox).hbo go ,sport club.24mieś.118zł(cameleony). zaakceptowana.

Szkoda mi jedynie Ligi Mistrzów.

Oferta bez wypowiedzenia.koniec umowy wrzesień.

Edited by gobee

@Ozzy666, było tutaj paru takich, którzy przy Superpremium+ chwalili się HBO GO za 0 zł. Także próbuj ;)

@ste100, trafił Ci się po prostu człowiek "straszak", który ma takie zadanie. Nie zawracaj sobie nim głowy. Póki co masz jeszcze bardzo dużo czasu do końca umowy, więc składaj wypowiedzenie i czekaj do końca ;)

Niestety taki mami klimat... A bardziej mental. Może kiedyś się to zmieni jak przestaniemy być krajem trzeciego świata ;)

Poczekam, ale to jest straszne co się stało z tą infolinią. Kiedyś to byli naprawdę fajni ludzie, a teraz to jacyś niewydarzeni krzykacze. "Ale takich ofert nie ma !", "Co pan mówi !", "A może wysłuchał by pan co zamierzałem panu zaproponować ?!" ... kurde czułem się jak w kolejce do skarbowego w 2001, kiedy baba mnie jechała że na jednym z druków coś źle zaznaczyłem.

Seryjnie zadzwonię sam, ostatniego dnia umowy, bo wypowiedzenie składam jutro, i wtedy ten jeden jedyny raz zapytam się o ponowne "rozważenie" MOJEJ oferty.

Ponawiam pytanie, czyli mozna przyjąć za pewnik, żę Eleveny zoastaną w NC+ na kolejne lata?

Biorąc pod uwagę, że Eleven został wykupiony przez Polsat ?

NIE.

Edited by ste100

Myślę, że do 2021 można być spokojnym o Eleven, bo mają podpisane umowy o współpracy. Ich zerwanie pewnie by było nieopłacalne dla Eleven / CP. Poza tym klienci nc+ to w końcu też zysk.

Edited by shevchenko1987

Taka ciekawostka obalająca pewien mit, że najlepsze oferty są po rozwiązaniu umowy.Umowa do końca listopada jeszcze nie wypowiedziana.Dostępne w ICA oferty przedłużeniowe

773435508f3422b1m.jpg

Taka ciekawostka obalająca pewien mit, że najlepsze oferty są po rozwiązaniu umowy.Umowa do końca listopada jeszcze nie wypowiedziana.Dostępne w ICA oferty przedłużeniowe

773435508f3422b1m.jpg

Ta nie mit, szczera prawda. A u Ciebie to wystąpił jakiś "błąd systemowy" :wink: z tymi ofertami. Bierz i uciekaj :rofl:

Czy jest szansa żeby HBO GO zrabatować do 0 zł? Mam jeszcze trochę do przedłużania umowy ale jakby zaczęli dzwonić to żeby wiedzieć o co walczyć ;)

Jest możliwość, żeby przez dwa miesiące otrzymać za darmo a przez pozostałą część umowy za 5 zł miesięcznie...

Cześć.

Mi kończy się umowa we wrześniu.

Mam Extra+, 8xC+(79,99zł), 3xHBO+GO(5zł), 4xEleven (11,90zł), 2xdekoder z Multiroom Standard (0zł). Cameleony.

Płacę 96,89 zł.

Zaoferowali mi to samo, tylko wymiana HBO na Filmboxy oraz dodatkowo kolekcję C+VOD za darmo i dostęp do tego kanału z meczami MŚ. HBO na 2 miesiące gratis.

Chciałbym jednak pozostać przy HBO, jakoś Filmboxy mnie nie przekonują. Konsultant powiedział, że już nie dają HBO za darmo na całą umowę. Ściemniał?

Czy jest szansa na przedłużenie na tych samych warunkach, które mam obecnie? Czy Filmboxy są warte wymiany z HBO? Dodam, że zależy mi nie tyle na HBO co na HBOgo.

Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Filmboxy nie są warte by je wymienić z HBO nawet gdyby kosztowały 1,99 zł to bym ich nie wykupił ponownie. Co do HBO za free na całą umowę są zdania podzielone, niektórzy dostają inni nie.

Witam.Mój tato ma aktualnie Extra i 8xC+ za 79,99-umowa do wrzesnia niewypowiedziana. Jest opcja wyrwania czegos extra przy tej umowie?. Może Eleven za free na jakis okres?. Aktualnie ma stary dek.chyba jakis Sagem(0zł) taki mały...jest szansa wymiany na Premium boxa bez opłat?.

I jeszcze jedno pytanie,ile placił by po przejsciu na czas nieokreślony?

Uważam że obecne oferty są skandaliczne dla fanów piłki nożnej. Stracili LM a chcą sprzedawać to w tej samej cenie albo wyższej.
Dzwonili do mnie z oferta przedłużenia an 15msc i za to co mam kazali płacić 5zł więcej xD
Odpowiedziałem że za 80zł to chce Extra+, 6xCanal+, 3xEleven, UltraBox+ i multiroom na drugi TV. Oni za to chcą 100zł nawet po stracie LM, upadli na głowę tam.

W dodatku przy przejściu na bezterminową też będę płacił 80zł za to co mam teraz - świetna oferta xD

Witam,

Ile wg Was obecnie jest warty pakiet przy przedłużeniu:

Extra+, C+8,HBO Go,  Eleveny + dekoder 4k + 1 multiroom.

Z góry dziękuje

Dzwonili z propozycją za powyższy pakiet za 137 PLN i aktywacja 99.

Odrzuciłem.

Edited by maxtiger

100-110 złotych to byłaby fajna cena za to wszystko. Jeśli masz 2 Cameleony, to 10 złotych mniej.

100-110 złotych to byłaby fajna cena za to wszystko. Jeśli masz 2 Cameleony, to 10 złotych mniej.

Obecnie mam Cameleony i proponują 112 PLN.

Od czerwca przeszedłem na czas nieoznaczony z tego względu, że nikt nie raczył do mnie zadzwonić. Sam również próbowałem ale zbywano mnie, niby pod pretekstem, że z innego działu zadzwonią i przedstawią ofertę... Od miesiąca ZERO tel. z ich strony. Nie wiem czy to dlatego, że mam Cameleony?

Druga sprawa to to, że na niektórych kanałach tracę sygnał...np. taki "n sport" niby działa cały czas a jak ostatnio przysiadłem z chęcią obejrzenia czegoś, to wyskoczyło info o braku sygnału, sprawdzaniu konwertera i takie tam... Wczoraj było podobnie na TVP1.... może to zbieg okoliczności, ale sam fakt staje się irytujący, tym bardziej że antena nie ruszana od 3 lat a ustawiana przez fachowca z miernikiem. Coraz mocniej zastanawiam się czy nie pozbyć się tych cameleonów i zmienić dekodery z PACEa na wifi Premiumbox+ i drugi na wifiBOX+ bo z dekami też zaczyna być problem...............

Mój pakiet to: Extra+ 8C+, multiroom, PACE teraz 88,99 (nieoznaczony) - było: 79,99

Kolejny telefon od nich - oferta ta sama czyli 137 pln a na odzew ode mnie że to 3 taka sama oferta w ciągu 2 dni itd. to Konsultant najzwyczajniej w świecie - rozłączył się. Kij im w oko. W Sierpniu żegnam się z nimi i czuje że nie będę żałował bo powoli tracą ważne rzeczy i ceny podnoszą.