Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Przy przedłużeniu mi to sami zaproponowali. Ma to związek z tym, że oni są źle nastawieni do modułów w związku ze złamaniem ich zabezpieczeń.

Jeszcze jedno pytanie. Miałeś moduł po TNK jeszcze z czasów dawnej n-ki czy już moduł nc+?

Dopytuje się, bo też mam abonament z własnym modułem cam ci+ obecnie mam pakiet Comfort+ 29.99/Canal+ x8 25.00 / H+H2 2.99 i w opcji wl/wył HBO i Eleven Sports.  Chętnie zgarnalbym dekoder 4k za 0 zł /ms. (Ale kiedyś nie można było przejść że swojego sprzętu na ich)

Witam wczoraj podpisałem umowe .Pakiet Extra+Canał 8+Go 79,99 złoty, Eleven Sport 11,90złoty,Hbo z nc+go 0złoty na 5m,Man Pak 5złoty, Mistrzowska Piłka za 0złoty ,najem Wifi Box 2 złoty .Umowa na 24miesiąc,łączną suma to 98,89 co wy otym sądzicie?

• Sad 1

Umowę mam do końca kwietnia 2020 ale z uwagi na pakiet MP zadzwoniłem do nich i dostałem propozycję

To co teraz mam to  Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Film Box + 2x PVR PACE + MR (cameleon) i płacę za to nie całe 87zł

Zaproponowano mi  Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + MP + HBO z HBO GO do końca kwietnia za 0zł + 2x PVR PACE + MR (cameleon)  za kwotę niecałe 92zł - umowa do końca lutego 2021

Warto ? czy starać się coś ugrać

16 godzin temu, TNK_HD napisał:

Dopytuje się, bo też mam abonament z własnym modułem cam ci+ obecnie mam pakiet Comfort+ 29.99/Canal+ x8 25.00 / H+H2 2.99 i w opcji wl/wył HBO i Eleven Sports.  Chętnie zgarnalbym dekoder 4k za 0 zł /ms. (Ale kiedyś nie można było przejść że swojego sprzętu na ich)

Kiedyś tak, ale teraz już jest taka możliwość przy przedłużeniu czego jestem żywym dowodem ;)

Witam. Umowę mam do końca miesiąca dzisiaj telefon z Krakowa i propozycja, Extra+, 8c+, Eleveny, polsaty premium, Hbo, canal 4k, dekoder 4k za 136 zl. Ktoś podpowie czy warto bo nie bardzo się orientuję w ofertach teraz. 

• Haha 1

Comfort+ dostaniesz za 22,50 zł. Eleveny dostaniesz za 11,90 zł. 8C+ za 25 zł na 6 mies., potem przedłużenie do końca umowy w tejże cenie. Polsaty Premium z racji przedłużenia umowy dostaniesz za 0/5/10 zł. HBO + HBO GO możesz mieć za 20 zł przez portal mojencplus. Potem dzwonisz na infolinię i dokupujesz dopełnienie do Extra za 10 zł. Oczywiście dotyczy umowy na 2 lata. Razem:  ~95 zł. A w cenach dekoderów i Canal4k się nie orientuję.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Upvote 1

Nie dostanie Mistrzowskiej piłki do takiego pakietu w cenach o których mówisz.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Upvote 1

Dokładnie, do "składaka" w opcji ze zobowiązaniem za 20 zł lub bez za 30 zł na 2 miesiące.

Edited by shevchenko1987

3 godziny temu, lukaszP39 napisał:

Witam. Umowę mam do końca miesiąca dzisiaj telefon z Krakowa i propozycja, Extra+, 8c+, Eleveny, polsaty premium, Hbo, canal 4k, dekoder 4k za 136 zl. Ktoś podpowie czy warto bo nie bardzo się orientuję w ofertach teraz. 

Być może nic nie dostaniesz co pisał @matfit, bo trzeba trochę ryzykować i wiedzieć jak to zrobić, aby taki zestaw wyrwać. Było nie raz tu wałkowane co i jak.  Twoja oferta od nc, to nic innego jak tylko wyciągnięcie kasy od naiwniaka. 

Edited by ircios
  • Haha 2

Witam, jestem stałym abonentem od lat, mam jeszcze umowę do października 2019, posiadam Pakiet Extra+CANAL+(6), Eleveny i MR (karty Cameleon) ze starymi dekoderami jeszcze, ale do przedłużenia umowy jeszcze daleka droga (czy warto wcześniej przedłużyć w okresie np wielkanocnym czy letnim? ma to wpływ?). Chciałbym się zorientować czy to co mam zaproponowane w ICA odnośnie pakietu Mistrzowska Piłka - 20zł to max na jaki mogę sobie pozwolić? Przecież z tego co tutaj widzę, ludzie dostają ten pakiet za darmo na cały okres umowy przy przedłużaniu więc jakim xxujem ja mam dopłacać 20 zł żeby Ligę Mistrzów oglądać? ;O a za ten pakiet co mam, półtora roku temu wynegocjowałem 81 zł/m-c 

Będę wdzięczny za jakieś informacje, czy da się przynajmniej za 10 zł dokoptować ten pakiet czy nie ma szans? ;/

Możesz sobie włączyć za średnio 15 zeta miesięcznie. 

• Haha 1

Witam

Za ile mozna teraz wziac nastepujac pakiet

Extra+

Canal 8

HBO plus Go

Eleven

Mistrzowska Pilka

e

Dekoder 4k

Multiroom x 1

Pan proponowal mi wczoraj 135 pln i mowil ze nizej sie nie da.

Z tego co tu widze ludzie dostawali

Extra+ z Canal8 za 99

Eleven za 11,90

Reszta Gratis

ZOstawal dekoder 4k i Multiroom. Nie mialem ani tego a ni tego a pakiet mialem jak wyzej.

Co mozna wynegocjowac ? Czy da sie dostac dekoder 4k za 0 w tej chwili ?

PS. Czy byla jakas oferta na Eleveny i Man Packa za 15 pln czy mi sie wydaje ?

Dzieki za pomoc

12 godzin temu, ircios napisał:

Możesz sobie włączyć za średnio 15 zeta miesięcznie. 

Przepraszam ale w jaki sposób? W ICA mam za 20 zł. Telefonicznie?

Telefonicznie w standardowej cenie. Poczytaj. Wszystko jest napisane 

Witam .

Kończy mi się umowa z końcem lutego , złożone wypowiedzenie, obecnie posiadam pakiet extra+ z HBO i HBO GO za 5 zł,  + multiroom na starych dekoderach za 0zł wszystko za 64.99zł. Dzwonili już za ta cenę proponuja mi dorzucenie C+ Discovery i Seriale. O co dalej walczyć ? :-) coś da sie jeszcze wynegocjować?

W dniu 13.02.2019 o 19:15, czarek007 napisał:

@ratm7,w tej cenie to powinieneś mieć extra z ośmioma canal+

Za ten sam pakiet extra z 8xc+ nie chcą zejść poniżej 100zł.

Konsultant 3 kronie szedł do kierownika i za każdym razem wracał z wyższą kwotą. Grzecznie podziękowałem.

Dostałe również propozycje:

comfort z pakiet extra - 49,99zl

+

8x canal+ za 25zł

ale do tego pakietu nie chcą dać mistrzowskiej piłki.

Według konsultanta mogą dać za darmowo polsaty do pakietu 6x canal+ ale do 8xcanal+ już chcą doliczyć extra kase. 

44 minuty temu, DogfishHead napisał:

Witam .

Kończy mi się umowa z końcem lutego , złożone wypowiedzenie, obecnie posiadam pakiet extra+ z HBO i HBO GO za 5 zł,  + multiroom na starych dekoderach za 0zł wszystko za 64.99zł. Dzwonili już za ta cenę proponuja mi dorzucenie C+ Discovery i Seriale. O co dalej walczyć ? :-) coś da sie jeszcze wynegocjować?

Extra z 8 C+ i paczką HBO dostają za 79,99. Oczywiście mowa o tych co mają podobną cenę z takim zestawem.

Hmm ja mam co w podpisie i miałem propozycję MP za 10 zł ale się nie zdecydowałem. Więc myślę że da się ją ugrać w tej cenie.

Edited by asffaf
błąd w cytowaniu

A Twoja wypowiedź czego się tyczy? 

3 godziny temu, ircios napisał:

Extra z 8 C+ i paczką HBO dostają za 79,99. Oczywiście mowa o tych co mają podobną cenę z takim zestawem.

Dostają ale w/w osoba nie dostanie,więc po co taki komentarz.....?To tak jakbyś napisal,że klienci dostają comforta za 14.99...

Edited by Gedan
  • Upvote 1

Po to, aby sobie porównał. Nie dostanie powiadasz... Mógłbyś się zdziwić. 

A klienci dostają Comfort za 14,99. Oczywiście Ci co mają już w tej cenie. 😂

• Haha 1
  • Confused 1

Klepnąłem 166 zł za VIP+ czyli wszystko oprócz kanałów erotycznych (oczywiście jest Mistrzowska Piłka, Eleveny  i Canal+4K).

Umowa na 24 miesiące.

• Sad 3

55 minut temu, ircios napisał:

Po to, aby sobie porównał. Nie dostanie powiadasz... Mógłbyś się zdziwić. 

A klienci dostają Comfort za 14,99. Oczywiście Ci co mają już w tej cenie. 😂

Nie dostanie.Sam to powtarzałeś jak mantrę, że bez darmowego HBO do tej pory nie ma szansy tego dostac w tej cenie.Krotka pamięć?hipokryzja?Chęć nabijania postów i udawania specjalisty? Faktycznie ksywka ktora dał Ci jeden forumowiczów jest adekwatna :)

Edited by Gedan
  • Confused 1