Skocz do zawartości
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie  do końca listopada umowa na żonę.

Comfort 19,99

Dopełnienie do Extra 10

MR 2 karty (Cyfra)

Pace Pvr 

C+ 8 25

54,99 zł 

Będzie 

Comfort + 23,99

Dopełnienie do Extra+ 10

MR 2 karty (Cyfra)

Pace pvr

C+8 - wyłączenie ma nastąpić od 1 grudnia 

bezterminówka - 33,99 zł 

4 miesiące wisi na moim koncie przedłuż umowę  comfort 22,5 zł , a oni dzwonią abyśmy  przedłużyli umowę i proponują Comfort nawet za 39 zł ,Hbo(Hbo go) za 20 zł ,C+ 8 25 6m/40 zł,PSP za 0 ZL  - Nic ciekawego..... całe 4 zł w cenie, po co coś przedłużać?

Edytowane przez Buziaczek1982

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa do końca grudnia i uwaga - Pani powiedziała że już więcej nie zadzwonią bo zlikwidowali DUK ;) oczywiście oferta ładnie przesadzona :) coś ponad 140 zł na Extra, 8C, HBO, Eleven i najem dekoderu 4K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa do końca grudnia 2018 oczywiście już wypowiedziana. Obecnie pakiet VIP+MAX za 189,99 a do tego mediabox+ za 5 zł oraz 3xmultiroom (karty cameleon) Wifibox+ po 10 zł każdy. Co daje 224,99. Przed chwilą telefon od nich z informacją że nie mają dla mnie ofert przedłużenia. 🤔 Ja się pytam: to po co ten telefon z ich strony? 😂 Celuje w VIP+Max za 179,99 a do tego 3xEleven za 0zł, Liga Mistrzów za 0 zł, opcja Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł do końca umowy i wymiana dekodera na 4K w cenie za 0 zł - skoro nowi mają za 0 zł to dlaczego nie mają dać przy przedłużeniu? Interesuje mnie umowa na 24 miesiące. Jestem zdecydowany na wymianę cameleonów na caymany.

@puszczyk83 Zapewne trafiliśmy na tą samą osobę 😂 dzwonili do mnie z nr 22 3586219

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi