Jump to content
marcin7650

Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!)

Recommended Posts

Guest czarny_figa

Za 79.99 będziesz miał ciężko ale 84.99 bez żadnej łaski. Wypowiedzenie na koniec lipca? Bo jeśli na sierpień, to oferta odblokowana dopiero w sierpniu.

Edited by czarny_figa
Wycięty offtopic. Proszę trzymać się tematu.

Guest czarny_figa

Spokojnie, dzwoń 1 sierpnia. Dostaniesz w tej samej cenie, ewentualnie 5 zł drożej.

Bardzo dobra i dostepna tylko dla klientow ktorzy posiadali produkt HBO za 0zl na 24m

Nie u wszystkich u mnie przez ponad miesiąc nie było za darmo HBO tylko 5zł i przedłużyłem nie chciało mi się już walczyć o 5zł miesięcznie.

Guest czarny_figa

Nie u wszystkich u mnie przez ponad miesiąc nie było za darmo HBO tylko 5zł i przedłużyłem nie chciało mi się już walczyć o 5zł miesięcznie.

doczytaj umowe.Hbo dalej masz za 0.Pakiet glowny podrozal 5zl

Hej!

A dostał ktoś coś takiego?

Extra+ / 8xC+ / 3xHBO za 79,99 zł

HBO GO za 5 zł

Eleven za 7,95 zł

SUMA: 92,94 zł 

Umowa do końca września telefon oczywiście się urywa. Obecnie comfort z dopełnieniem do extra + HBO z HBO GO za 59 oferty cały czas to samo za 65 zł . W ICA przy przejściu na czas nie określony mam za 66. Czy jest szansa na lepszą ofertę niż 65 bo jak nie to wolę przejść na czas nieokreślony już mi się nie chce od nich odbierać.

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Oferta z dziś:

Umowa na 15 mies.

Extra+ 44,99 zł 15m

HBO z HBO GO 12m (0 zł za 6m później 25 zł/mies)

Paczka Eleven 11,90 zł

MRS 10 zł (jak do tej pory)

Mediabox 5 zł (jak do tej pory)

Do tej pory Superpremium+, paczka Eleven, HBO GO i MRS

Akceptować to czy czekać na zdanie sprzętu? Da radę coś jeszcze ugrać z ceną, bo bogatsza oferta mnie już nie interesuje :)?

Edited by _rane

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie złożone.

Oferta z dziś to:

Ekstra z Canal+ za 79,99 zł 

Czyli co konsultant inny to inna oferta.A chcę zejść z tego pakietu na Komfort z oddzielnie dobranymi  C+ i dekoderem wifipremiumbox

Guest czarny_figa

Umowa do końca września telefon oczywiście się urywa. Obecnie comfort z dopełnieniem do extra + HBO z HBO GO za 59 oferty cały czas to samo za 65 zł . W ICA przy przejściu na czas nie określony mam za 66. Czy jest szansa na lepszą ofertę niż 65 bo jak nie to wolę przejść na czas nieokreślony już mi się nie chce od nich odbierać.

44.99 extra +20 hbo z hbo go,lepszej oferty nie dostaniesz.Czasy dopalen za 10zl np z comfortu 27.5zl sie skonczyly.Najlepszy rozwiazaniem jest umowa na czas nieokreslony.Ewentualnie 44.99 extra 5m hbo z hbo go za free a pozniej wylaczasz opcje i polujesz na opcje za 20zl

Obecnie: Comfort+, dwa kameleony, pace i sagemcom za 14,98. Umowa do końca roku, a już dzisiaj pierwszy telefon i przedłużenie na kolejne dwa lata. Warunki? Bez zmian. Nieprawdą jest że comfort dają za min. 22,50. Bez targów dostałem to co mam za niezmienioną kwotę 14,99. Myślę że to info może być pomocne

Chyba nie mogę edytować, sorki za post pod postem. Płacę 14,99 nie 14,98. Cena bez zmian. Umowa startuje 1 stycznia. Dwa miechy z dopełnieniem do extra w cenie. Wypowiedzenia nie zdążłem wysłać bo mam jesio pięxlć miechów starej umowy. Tto chyba tyle. Jestem bardziej niż zadowolony

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie złożone.

Oferta z dziś to:

Ekstra z Canal+ za 79,99 zł 

Czyli co konsultant inny to inna oferta.A chcę zejść z tego pakietu na Komfort z oddzielnie dobranymi  C+ i dekoderem wifipremiumbox

Extra z C+ [6 kanałów] za 69,99 spokojnie do wyciśniecia.

Komfort za 27,50 + 25 zł C+ również do zdobycia.

Comfort na 24m spokojnie idzie wyrwać za 22,50zł. Spokój i cierpliwość jest tu kluczem :). Dopełnienie do ekstra idzie wyrwać dalej za 10zł ale nie jest to takie proste, tzn. nie rozdają jak leci. Ale nawet w standardowej cenie, tj. 15zł wraz z Comfortem za 22,50zł jest taniej niż branie pakietu ekstra za 44,99zł co obecnie jest najtańszą ceną za ten pakiet.

@maciejuss myślę, że dobrze by było abyś wkleił tu zdjęcie takowej oferty (to co dostałeś na email. Od dawien dawna nikt nie dostał Comfortu za mniej niż 22,50zł przy przedłużeniu. Tak więc, bez obrazy i złośliwości z mojej strony ale bez dowodu, są to tylko puste słowa na obecną chwilę ;).

@ste100 jak się postarasz to bez problemu dostaniesz Comfort za 22,50zł plus 8C+ za 25zł na 6 miesięcy z późniejszą opcją zostawienia C+ do końca umowy w tej samej cenie.

Edited by Riddick1500

Guest czarny_figa

Obecnie: Comfort+, dwa kameleony, pace i sagemcom za 14,98. Umowa do końca roku, a już dzisiaj pierwszy telefon i przedłużenie na kolejne dwa lata. Warunki? Bez zmian. Nieprawdą jest że comfort dają za min. 22,50. Bez targów dostałem to co mam za niezmienioną kwotę 14,99. Myślę że to info może być pomocne

Chyba nie mogę edytować, sorki za post pod postem. Płacę 14,99 nie 14,98. Cena bez zmian. Umowa startuje 1 stycznia. Dwa miechy z dopełnieniem do extra w cenie. Wypowiedzenia nie zdążłem wysłać bo mam jesio pięxlć miechów starej umowy. Tto chyba tyle. Jestem bardziej niż zadowolony

Od ponad roku zaden klient nc+ nie dostal comfortu za 14.99... Nie wiem dlaczego niektorzy forumowicze wprowadzaja innych w blad

Comfort na 24m spokojnie idzie wyrwać za 22,50zł. Spokój i cierpliwość jest tu kluczem :). Dopełnienie do ekstra idzie wyrwać dalej za 10zł ale nie jest to takie proste, tzn. nie rozdają jak leci. Ale nawet w standardowej cenie, tj. 15zł wraz z Comfortem za 22,50zł jest taniej niż branie pakietu ekstra za 44,99zł co obecnie jest najtańszą ceną za ten pakiet.

@maciejuss myślę, że dobrze by było abyś wkleił tu zdjęcie takowej oferty (to co dostałeś na email. Od dawien dawna nikt nie dostał Comfortu za mniej niż 22,50zł przy przedłużeniu. Tak więc, bez obrazy i złośliwości z mojej strony ale bez dowodu, są to tylko puste słowa na obecną chwilę ;).

@ste100 jak się postarasz to bez problemu dostaniesz Comfort za 22,50zł plus 8C+ za 25zł na 6 miesięcy z późniejszą opcją zostawienia C+ do końca umowy w tej samej cenie.

zapewniam Cie,ze extra za 10zl nie wyrwiesz juz do comfortu za 22.5 lub 27.5

Edited by czarny_figa

Sprawdź jeszcze raz czy aby na pewno nie rozmawialiście o starcie.

.

No to pozdrawiam pana konsultanta regularnie czytającego Satkuriera, z którym rozmawiałem dosłownie minutę temu, który określił mnie jako "świadomego klienta" i jednocześnie podkreślił że na taką ofertę nie mam żadnych szans :)

Kolego mi tu proponują Comfort+ za 39zł i w ogóle nie chcą dyskutować, bo niby "ostro schodzę w dół" - z Extra na Comfort, ehm... nieważne że chcę podpisać na 24m i że ewentualnie mogę coś do tego dobrać...

Co za dziwni ludzie. Od 2009 r. w kółko i na okrągło te same zabawy, ile można.

Tak się ostatnio bawiłem w przedłużenie umowy z telefonem kiedy wyrwałem iPhone'a - dosłownie PÓŁ DNIA spędziłem na słuchawce, chyba z 8 konsultantów na mnie grzmiało i huczało że tak się nie da, taka oferta nie istnieje, taniej nie będzie itd aż w końcu jakiś koleś zrozumiał i dał mi to co chciałem...

Edited by ste100

@ste100 39zł to jest dla nowego z ulicy. I chodź staż się kompletnie nie liczy, to mając już umowę można zejść z cen standardowych na tę lżejsze dla portfela :D. A że trzeba się trochę przy tym napracować - no cóż, uroki być abonentem NC+ (chodź nie tylko oni mają takie zagrywki). Comfort za 22,50zł w najgorszym razie powinieneś dostać po zakończeniu umowy w czasie 14 dniowego okresu na zwrot dekodera. Wtedy najbardziej niemożliwe robi się możliwe. Ale fakt, trzeba walczyć do końca, nie ten konsultant to następny. Inna sprawa ile Ci zostało do końca umowy i czy wypowiedzenie poszło?

Edited by Riddick1500

Wypowiedzenie poszło, 36 dni do końca umowy.

Słuchaj ja o tym wiem ale koleś w nc+ udaje gościa grającego w otwarte karty, a z drugiej strony [beep]yli mi o tym że utracę zniżki jeśli nie przejdę na Comfort+... za 39zł ? Jakie zniżki ?

Oczywiście że poczekam do wygaśnięcia umowy i wtedy zadzwonię, bo Comfort to dla mnie podstawa, wszystko inne jest opcją - nie dam się dymać i w życiu im nie dam więcej niż te 22,5.

Kiedyś były tu dostępne nr. telefonów do Krakowa, z tamtymi ludźmi była zupełnie inna rozmowa - w zasadzie od ręki się wszystko załatwiało - nadal są jakoś dostępni ?

Edited by ste100

Nie rozmawiałem o starcie tylko o komforcie.

Nikogo nie wprowadzam w błąd. 

Nie mam powodu siać zamętu.

647b038fdda2.jpg

Wprowadzam w błąd? sieję zamęt?

Może warto przeprosić....

Edited by maciejuss

Potwierdzam użytkownik maciejuss mówi prawdę i dostał na przedłużenie umowy pakiet Comfort+ za 14,99 zł/m. Otrzymałem na maila screena od niego, który jak widzicie możecie zobaczyć tu powyżej na forum od kolegi maciejuss. :)

Edited by lukx95

@maciejuss to jesteś w czepku urodzony, szczególnie, że zostało Ci jeszcze 5 miesięcy. "ALBO" NC+ spuszcza z cen a to by była nowość :).

Edited by Riddick1500

Może zeszli z ceny. Jeszcze 5 miesięcy starej umowy, bez wypowiedzenia. Żadnych targów. Konsultant sam zaproponował od ręki utrzymanie pakietu i ceny. Pytał czy chcę coś więcej, oferował start nowej oferty od sierpnia. Wolałem od stycznia, zawsze to 5 miesięcy więcej dobrej ceny. Życzę wszystkim powodzenia i podobnych cen.

@maciejuss no chyba, że to jakiś nowy konsultant i się pomylił (zapędził). Jak kierownik się dowie to najpierw dostanie zawału a potem pożre żywcem tego konsultanta :D. Ale to już nie twój problem :). Tak czy siak, jeśli to tylko pomyłka z ich strony, to gratuluję szczęścia Koledze. A jeśli coś się ruszyło z cenami w dół to dobrze dla wszystkich :D.