Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? To mało istotny problem... Może jak ogarną się z tym co aktualnie się dzieje, to się za to wezmą. Poza tym można zawsze napisać maila w tej sprawie i podać parę kanałów jako przykład. Może z nowym oprogramowaniem dzięki temu to poprawią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To mało istotny problem... Może jak ogarną się z tym co aktualnie się dzieje, to się za to wezmą. Poza tym można zawsze napisać maila w tej sprawie i podać parę kanałów jako przykład. Może z nowym oprogramowaniem dzięki temu to poprawią?

pisałem do nich maile i ogolnie to stwierdzili, że ich to nie obchodzi, że oni nie odpowiadają za te kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że wymienione przez Pana kanały są kanałami

wolnodostępnymi i Cyfrowy Polsat nie ma wpływu na ich odbiór.

Odbiór poniższych kanałów uzależniony jest wyłącznie od ich nadawców.

 

Zgodnie z Art.5, ust.3 Regulaminu Świadczenia Usług â(...) Cyfrowy

Polsat nie ponosi ponadto odpowiedzialności za możliwość odbioru za

pośrednictwem Dekodera poszczególnych ogólnodostępnych programów

telewizyjnych nadawanych satelitarnie, jak również innych programów

telewizyjnych lub radiowych, o ile dostępność do nich jest ograniczona z

przyczyn, za które Cyfrowy Polsat nie ponosi odpowiedzialności.â

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam odbiornik samsung dsb-s305g i ostatni o mi sie konwerter rozwalił. Żaden kanał mi nie odbierał. Dziaisaj wymieniłem konwerter i sa wszystkie programy po za tvp1 i tvp2 oraz radia. Wiecie co się stało . Jak co to mam pakiet mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sygnał uzyskujesz z transpondera 12.188 V :?: Również jaka moc i jakość z innych częstotliwości, z których działają Tobie kanały? Np. 11.158 V. Może podczas wymiany konwertera delikatnie zmieniła swoje polożenie antena i trzeba ją teraz doregulować. Ewentualnie zmień lekko kąt skręcenia polaryzacji (obrót konwertera w uchwycie - prawo, lewo). Zarób też na nowo wtyczkę "F" przy LNB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Albo czekać na aktualizację listy przez Cyfrowy Polsat, lub (jeśli masz taką możliwość) wyszukać kanały na własną rękę i stworzyć swoją listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kanały nadawane z transponderów Cyfry+ i są FTA. CP nic do tego. Oczywiście na liście CP powinny być zaktualizowane skoro już są do niej dodane.

No to chyba nie jesteś osobą zorientowaną skoro piszesz, że kanały te są nadawanie z transpondera Cyfry Plus.

 

Co do samej listy to mam pytanie, czy już za aktualizowano listę czy nadal jest stara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...