Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nie wiem co zrobić podpisywałem umowę w piątek a więc

Wczoraj przyszedł monter zainstalował wszystko ale nie działały prawie wszystkie kanały wznowiłem sygnał przez Zadzwonienie na automat CP.

Rano zauwazyłem ,że działają już kanały ale nie wszystkie mianowicie nie działa Hbo,Cinemax Axn'y bommerang itp.

A Abonament mam na wszystkie Super film Co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanały BBC (wszystkie 4) nadają EPG? Od początku ich obecności na platformie Polsatu nie widziałem EPG na tych kanałach. Na pozostałych kanałach z pakietów problemu z EPG raczej nie mam. Dekoder Samsung 305, instalacja antenowa blokowa oparta na multiswitchach. Poziom sygnału na oko (obserwacja paskowego wskaźnika) 70-75%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dekoderowi po resecie (wyjmij wtyczkę z gniazdka), włącz go ponownie, poczekaj kilka minut na jakimkolwiek kanale nadawanym z któregokolwiek transpondera Cyfrowego Polsatu i powinno być. Mój sąsiad ma ten dekoder i jemu działa EPG z tego co pamiętam. Jeśli nie zapomnę to jutro spojrzę jak to jest u niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder i w moim przypadku pomaga przełączenie na kanał AXN, po naciśnięciu przycisku epg, jako ze następny na lisce jest właśnie BBC Knowledge mam epg :lol: Już dawno mi sie nie zdarzyło, żeby epg na tych programach włączyło mi sie samo przy przełączaniu kanałów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działają programy takie jak: RTL, VOX, Super RTL itp. napisałem w tej sprawie do polsatu, to odpisali coś w stylu że ich to nie obchodzi, oni za to nie odpowiadają. Aż tak trudno wstawić te kanały jeśli zmieniły częstotliwość nadawania czy nawet dać za nie inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klop182, jak można mieć pretensje do Cyfrowego Polsatu za wyłączenie kanałów, za które operator nawet nie odpowiada? :shock: A niby co chciałbyś od CP w zamian za RTL, VOX, Super RTL? Poczytaj swoją umowę, w niej jest napisane jakie masz kanały w ramach abonamentu :crazy: Normalnie zaszokowany jestem tym, co tutaj przeczytałem :lol:

 

Jak chcesz jakieś nowe kanały w zamian, to sobie sam zaktualizuj listę, będziesz miał "nowości" na kilogramy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klop182, jak można mieć pretensje do Cyfrowego Polsatu za wyłączenie kanałów, za które operator nawet nie odpowiada? :shock: A niby co chciałbyś od CP w zamian za RTL, VOX, Super RTL? Poczytaj swoją umowę, w niej jest napisane jakie masz kanały w ramach abonamentu :crazy: Normalnie zaszokowany jestem tym, co tutaj przeczytałem :lol:

 

Jak chcesz jakieś nowe kanały w zamian, to sobie sam zaktualizuj listę, będziesz miał "nowości" na kilogramy. :)

mało jest innych innych kanałów na hot bird. a nawet takie abu dhabi sport aniedługo to po 80 kanale to beda same czarne puste plansze. najlepiej to podpisać umowę i za nic nie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klop182, jak można mieć pretensje do Cyfrowego Polsatu za wyłączenie kanałów, za które operator nawet nie odpowiada?

 

O to może nie ale o nieusunięcie tych kanałów z listy CP to chyba pretensje można mieć. RTL chyba już od roku nie nadaje z HB a dalej wisi na liście. Nikt im tego nie każe robić z dnia na dzień ale raz do roku mogliby zrobić porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...