Skocz do zawartości

Jaką macie prędkość internetu?? Porady, Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

@BODEK 510- współczuje- moi znajmomi też z tego powodu cierpią-już widzię ten ping googli na poziomie 140 ms...nie ma to jak necik po kabelku, powiedz stary w jakim czasie ładuje ci się to forum???

Ja również mam iPlus z modemem EDGE. Forum ładuje mi się w ok. 7-10 sekund. Google -- ok. 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kbs tylko kBs, a właściwie kBps.

1 Mb/s to 1024 kbps, a to 128 kBps.

1 MB/s to 8 Mb/s.

To prawda, dużo jest opinii na temat neostrady (negatywnych), ale jak widać w wielu miejscach działa wyśmienicie, a nawet przekracza teoretyczne prędkości (np. u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na mojej ulicy maksymalna prędkość internetu to 1.3Mbps, poza tym często zrywa i trzeba się na nowo synchronizować. Od pewnego czasu mam Netię WiMax 2Mbps i chodzi świetnie. Jest tylko wysoki ping, ok. 80-130, ale można się do tego przyzwyczaić. Forum czy google, wchodzą przez ok. sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palikot:

 

 

No to słabo jak w Gdańsku i 3/5 kresek i na dodatek GPRS. A płacisz abonament za GPRS czy EDGE ? I zaprezentowałbyś mi swoją antenę zewnętrzną ? Ponieważ kolega mieszka na :censored: i ledwo co wyciąga 2/6 kresek. Posiada orange. Chciałem mu zamontować antenę zewnętrzną ale nie wiem jaka to antena. Czy taka jak w radiówkach czy inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku z anteną zewnętrzną nie powinno być problemu z HSDPA, a co dopiero z EDGE.

Ja mam Orange Free, pełen zasięg EDGE i stabilne 220 kbps, ale i tak przy najbliższej okazji zmienię to na coś innego. Pobranie 2 GB zajmuje mi ponad 2 dni przy czym komputer musi być cały czas włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palikot:

 

 

No to słabo jak w Gdańsku i 3/5 kresek i na dodatek GPRS. A płacisz abonament za GPRS czy EDGE ? I zaprezentowałbyś mi swoją antenę zewnętrzną ? Ponieważ kolega mieszka na :censored: i ledwo co wyciąga 2/6 kresek. Posiada orange. Chciałem mu zamontować antenę zewnętrzną ale nie wiem jaka to antena. Czy taka jak w radiówkach czy inna.

 

a do gsm wygladem takie same sa antenki jak w internecie radiowym, np. tak:

 

atk2g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...