Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zapowiadano, że Nick będzie, ale na razie w tej kwestii cisza.Wydaje mi się, że już czas najwyższy by ten kanał dołączył do paczki Cyfry. Choć może być tak jak w przypadku TVP Sport. Z tym kanałem również były cyrki. Ogłaszano, siano plotki, później negowano o chęci dołączenia tej stacji do oferty Cyfry, aż w końcu skończyło się pomyślnie dla abonentów. Może z przyłączeniem Nicka będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem to już wczoraj ale jakoś mi z głowy wyleciało. Mam Orange i tam w EPG było, że przerwa od 1.55 do 5.00 więc sprawdziłem i tak oto mimo braku oficjalnego komunikatu od poniedziałku do piątku nadają od 5.00 - 1.55 a w weekendy 5.00 - 23.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Trochę szkoda. Raz w lekko odmiennym stanie od normalnego z zaciekawieniem oglądałem z pół godzinki chrapiacego Spongeboba. :D

A tak na serio - te kanały z kreskówkami nadają 24/7 chyba dla nieco większych dzieci. Nie sądzę, żeby osoby z grupy docelowej takiego Nicka oglądały go o 3 nad ranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz różnie bywa. Akurat mam teraz najmłodsze dziecko chore. I co pare godzin gorączkuje do 38,5 stopnia. Jest 3 może 4 a trzeba podać lek przeciwgorączkowy i po podaniu przynajmniej 20 minut nie pozwolić mu usnąć. Jedynie co mam z bajek o tej porze to CN. I pomaga. Na szczęście jak czytam o Nicku też ma być 24/7 bo mi w kablu od marca puszczają.

Czasem taki kanał bywa zbawienny i to zazwyczaj w najmniej spodziewanym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest głupie założenie, że dzieci nocą nie oglądają bajek, bo np. śpią. Dużo dzieci nie śpi, często wstają wcześnie rano. Nadawanie w nocy nic nadawcę mało kosztuje, bo z reguły kanały dziecięce (m.in. zagraniczne) emitują kreskówki własnej produkcji, a nawet jeśli nie to już umowy licencyjne pozwalają na częste powtarzanie programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wersje językowe: portugalska i rosyjska zostaną wyłączone i podniosą dźwięk na 192 kb/s bo na NICK Europe jest 128 kb/s.

NICK Europe nadaje w 5 wersjach językowych z Eutel. 16 East i tam jest wersja węgierska, czeska, rosyjska, angielska i rumuńska.

włączyli na razie tak jako NICK Euro żeby przestawić się na swój TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...