Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie w balona lecą :/ ja od daty odkodowania kanału dodałem do ulubionych i śmiga dobrze do teraz (sprawdzone) blokują tylko dodawanie? czy wyszukiwanie kanału? Dobrze że chociaż tego kanału nie kodują albo nie blokują oglądanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odbiornik FTA i nie moge znaleźć tego kanału... Na podanej polaryzacji wyszukuje mi się 20 stacji (chyba irańskich). Ostatnia z nich to Satlink OU, nie ma nic więcej. Czy ktoś może wie dlaczego tak mam?
Tuner powinien ci wyszukać 21 kanałów TV i 3 radiowe. Przeskanuj ten transponder jeszcze raz, ale tym razem ustaw wyszukiwanie kanałów kodowanych, bo możliwe, że twój tuner nadal odczytuje ten kanał jako kodowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekb1976 - zobacz co było w programie a będziesz wiedział skąd tyle rozpaczy. Stracili np. "Roztańczony Nick

Nauka podstawowych kroków tanecznych dla dzieci" :lol2::lol2::lol2:

O i to też : "SpongeBob Kanciastoporty " -Kultowa kreskówka o sympatycznej gąbce morskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekb1976 - zobacz co było w programie a będziesz wiedział skąd tyle rozpaczy. Stracili np. "Roztańczony Nick

Nauka podstawowych kroków tanecznych dla dzieci" :lol2::lol2::lol2:

O i to też : "SpongeBob Kanciastoporty " -Kultowa kreskówka o sympatycznej gąbce morskiej

:oops: Fakt :(. Pewno bym się porządnie wkurzył, jakbym stracił sygnał z któregoś kanału Discovery lub BBC Knowledge. Kanałów typu Nickelodeon nie oglądam. Wolałbym okienko na kanale Blue Hustler :> Jak widać w tej chwili, odbiór Nickelodeon stabilny. Życzę miłego oglądania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie teraz są problemy. Owszem wczoraj się przycinało - tak po południu przez godzinkę bo chmury wisiały i deszcz padał. Ale przed chwilą włączam i tragedia, dopiero po 15 minutach zaczyna dobrze odbierać (poziom sygnału 95% jakoś wahała się od 18 do 20 % ale teraz zaczyna rosnąć). Ten tp naprawdę jest słaby.... Mam nadzieję że w południe będzie już normalnie odbierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...