Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale niezła pikseloza obrazu 480x576, ale dźwięk 192kB/s. sprawdzane dzięki Technisat Digit-S2 CD.A druga rzecz na Nick Polska nie ma oryginalnej wersji dźwiękowej, to dziwne bo np.: na Disney Ch., czy CN, czy Boomerangu jakoś jest, tylko pod fonią angielska kryje się fonia polska, czyżby MTV zapomniało, że trzeba jeszcze dodać seriale. od 22.05.2009 roku leci obecnie serial pt.: "Zagroda według Otisa" (oryg. tytuł: Extreme Barnyard), a chciałbym, żeby z Cartoon Network Polska przeniesiono dwa sezony Johnny'ego Testa

wyprodukowane na zlecenie Nickelodeon, bo dokładnie Cookie Jar Productions jest sponsorowany przez Nick USA. Kolejna rzecz to żeby dali nowe seriale do Nick Jr. np.: Go Diego Go!, opowiada o kuzynie Dory, który kocha zwierzęta, w niektórych odcinkach Dora z nim też występuje, kolejna rzecz to nowe odcinki Dory - III Sezon, bo tam są pokazywane gwiazdki i też ten Diego, z swoim przyjacielem Jaguarkiem, który występuje w paru odcinkach, a od razu polska wersja Nick wzięła się za emitowanie odcinków z piątego sezonu m.i.n: "Parada u Plecaka" i "Rabuś Kradnij".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
N-ka zapewne odkoduje, ale dla swoich abonentów.

 

Skoro Mick leci FTA to i chciał czy nie chciał w N tez dla ich klientów... Logiczne

 

Źle napisałem. Myślałem, że to odkodowanie jest w ramach promocji N-ki, a okazało się, że to Nick zrobił promocje. I pisząc to miałem na myśli, że jeśli N-ka zrobi tą zapowiadaną promocję z okazji Dnia Dziecka to odkoduje kanały dziecięce, ale tylko dla swoich abonentów. Wszystko przez to, że pisałem jeszcze w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TP Viacomu z którego nadają VIVA i MTV Germany na Astrze jest już od 2 miesięcy niekodowana plansza po Comedy Central Germany wiec tam mogliby przenieść NICK Europe. UPC Direct węgierskie miało by odrazu bezpośredni dosył NICK Europe ze ściezka węgierska i mogliby wyłączyć swoj dosył retransmitowany z własnego TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzisiejszy pomiar BitRate średniego obrazu to 2,31 MB/s więc przedtem było 2,51 MB/s a teraz mniej jeszcze. Mamy odp. dlaczego jest pixeloza dość często! I taki kanał oferują w N-ce! WSTYD!

No, cóż tak to już jest z Telewizjami Marnej Generacji. Przyznam, że na jakość kanałów nie zwracam, aż takiej uwagi, ale co pierwsze mi się rzuciło w oczy oglądając ten kanał to właśnie jakość - niezbyt zadowalająca.

 

Jakość kanału nie jest zależna od n,...

Ale skoro jest to Telewizja Marnej Generacji to powinni się starać o jak najlepszą jakość, a jak nic na to nie mogą poradzić - to nie wprowadzać kanału do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają z tego pieniądze. A to że kanał z dnia na dzień potrafi zmniejszyć rozdzielczość czy bitrate, to przecież nie ich wina. To nie jest powód żeby wyrzucać kanał z oferty, bo można przez taki zabieg stracić klientów - w końcu Nick jest częścią oferty N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie, wystarczy że wejdziesz w menu instalacji, wprogramujesz tp.: 11470/V-(MPEG2) i potem pod 20 kanałem ma się wyświetlić kanał Nick Polska.

 

 

W przypadku innych tunerów z platform:

N - nie muszę mówić

TnK - wchodzimy w menu instalacji, dokładnie wpisujemy parametry ręcznie, następnie robimy listę kanałów i tam ma być pod 20-numerkiem Nick Polska.

CP - wchodzimy w menu instalacji, jeżeli ktoś nie ma tego tp.: niech wpisuje ręcznie ten tp.: TP00 / i wpisujemy 11.470/V-27500 i potem wyszukuje się lista kanałów w tym tunerze i pod ma być pod kanałem Satlink OU Nick Polska.

W przypadku zwykłego tunera FTA np.: Sky Max 100

Wprowadzamy ten tp.:11470 - 27500 i dalej nie wpisujemy, bo samo nam wyszuka podczas wyszukiwarki kanałów, następnie wyszukujemy ten transporder i potem ma się pojawić na dwudziestej pozycji Nick Polska.

 

Rozumiecie.

jakby ktoś czegoś nie rozumiał to niech pisze na mój e-mail: szumysusiec@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po pierwsze w tym wątku nie powinieneś się o to pytać. Po drugie to Ci odpowiem: Ma być odkodowany tylko dla abonentów N-ki, a czy już jest odkodowany to tego nie wiem. Jeśli nie jesteś abonentem N-ki to sobie nie pooglądasz. Nick odkodował Nick, a nie N-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp. z MTV Networks Polska na temat odkodowania NICK Polska:

 

"Kanał Nickelodeon Polska w prezencie na Dzień Dziecka

 

Chociaż w świecie Nicka Dzień Dziecka trwa cały rok, to z okazji święta wszystkich dzieci stacja Nickelodeon Polska przygotowała wyjątkową niespodziankę.

 

Aby oglądać kanał w dniach 25 maja - 19 czerwca br., wystarczy mieć zestaw do odbioru telewizji satelitarnej. Parametry techniczne, potrzebne do jego ustawienia, podane są poniżej.

 

Satelita: Hot Bird 13 stopni Wschód

Częstotliwość: 11 470 MHz

Polaryzacja: V (pionowa)

FEC: 5/6 SR: 27 500

 

Akcja wsparta jest konkursem w serwisie internetowym stacji http://www.nick.com.pl. Od 25 maja, przez 4 kolejne poniedziałki pod adresem: http://nick.com.pl/article/163434_Miesiac_Dziecka.htm pojawiać się będą zadania, których rozwiązanie dzieci znajdą na antenie Nicka. Konkurs potrwa aż do 21 czerwca. Zatem zamiast Dnia Dziecka, najwierniejszych widzów kanału czeka cały miesiąc atrakcji.

Nickelodeon jest największą stacją dziecięcą na świecie. W Stanach Zjednoczonych kanał ten jest numerem jeden nieprzerwanie od 14 lat. Polska jest kolejnym krajem, w którym Nickelodeon buduje grono swoich fanów. W ofercie stacji znalazły się pozycje programowe skierowane do szerokiej grupy dzieci i młodzieży. Widz młodszy obejrzy, zatem, kreskówki, które w innych krajach zdobyły rzesze wielbicieli, takie jak: „Dora poznaje świat”, „Zagroda według Otisa” czy „Spongebob Kanciastoporty” (kultowy serial, bijący rekordy popularności, globalnie gromadząc miesięcznie przed telewizorami 71-milionową widownię). Widz starszy doceni natomiast pozycje fabularne typu live-action, takie jak: „Drake i Josh”, „iCarly!” czy „Nieidealną”. Tym, co dodatkowo wyróżnia stację wśród innych kanałów dziecięcych w Polsce, jest obecność w ramówce dwóch produkcji lokalnych: „Szkoły Rysowania”: oraz „Roztańczonego Nicka”, przygotowanych specjalnie z myślą o polskich odbiorcach.

 

Obecny zasięg stacji (nie wliczając abonentów, którzy obejrzą Nicka dzięki odkodowaniu kanału), to 1.1 miliona gospodarstw domowych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po tej akcji Polsat i Cyfra ruszą wreszcie tyłki i dołączą ten kanał? Jakby nie patrzeć Nickelodeon to jedna z bardziej znanych marek telewizyjnych. Może abonenci (Ci którym dane będzie załapać się na "promocję" - czyt. posiadający tuner satelitarny z możliwością ręcznego dodawania kanałów) też zaczną bardziej naciskać swoich operatorów.

No i paradoksalnie mogłoby to też wpłynąć na poprawę jakości technicznej (Polsat ma aktualnie nowiutki i całkowicie wolny transponder).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć Nickelodeon w CP. To właściwie jedyny kanał, którego by mi w nim brakowało. Niedawno nawet napisałem maila do CP w tej sprawie i odpisali, że "nie jest znana data wprowadzenia tego kanału do oferty CP". Czyli standardowa odpowiedź, chociaż... tak jakby się już przymierzali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...