Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam, szukam i wciąż nie mogę znaleźć. Może to błąd apki, albo stopniowo wyłączają danym użytkownikom.

No trudno, pozostaje mi oglądanie na HBO Max. Lubię korzystać z PBGo, bo nie zjada transferu w Plusie, a często mam możliwość korzystać tylko z internetu w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy usługa Polsat box go która jest w cenie przy pakietach satelitarnych S,M,L będzie działała na tv ?(konkretnie model z android) W opisie usługi jest napisane tylko "dostęp do programów przez telefon lub tablet". 

P.s czy jest wogóle opcja dostania darmowego multroomu czy tylko w standardowej cenie 10zł/MSC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, maniek357 napisał:

Jak najbardziej jest aplikacja Polsat Box GO na telewizory Android

Wiem wiem że jest :) tylko w opisie usługi nic nie jest wspomniane o możliwości korzystania na tv tylko tablet lub smartfon dlatego pytałem :) dzieki za odpowiedź 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywaliśmy nową umowę na PB, więc nie sądziłem że zmieni się coś w wersji GO. Dzisiaj wchodzi nowa umowa, a tam tylko pakiet Ekstraklasa, Cinemax, Filmbox i Ukraina. Dawny pakiet L (który był wcześniej) już go nie ma, nawet Polsatu czy TV4 online nie można obejrzeć.

Koleś z Polsatu nic nie mówił o zmianach w wersji mobilnej. @Specjalista Polsat Boxmożna coś z tym zrobić? Bo pakiet mamy prawie największy, a do oglądania tyle co kot napłakał... 😶🤦🏻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecą kwalifikacje F1 z racji tego że mam dekoder HD po raz kolejny spróbowałem to obejrzeć w 4K na PB go w aplikacji TV i jak to już wcześniej bywało na Eleven4K co kilkadziesiąt sekund obraz zacina na 3-4 sekundy i nie daje się na to patrzeć- na tym samym TV na aplikacji C+go Eleven4K chodzi bez najmniejszych problemów :!: 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co tu jest grane :?: czy PB ma schrzanioną aplikację czy wysyłają inny strumień :?: 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jako abonent Canal+ dokupowałem sobie pakiet Sport w iPli za 10zl, po wejściu Polsat Box Go ten sam pakiet był dostępny poprzez Magenta Rozrywka w T-Mobile za 20 zl. Niestety T-Mobile zlikwidował tą ofertę a nie chcę płacić ponad 50 zeta za sam Polsat Sport bo większość kanałów z tego nowego pakietu, Eleveny, Polsat Sport Premium, Eurosporty, Canal+ Sport mam w Canal+. Zależy mi tylko na dostępie do Polsatów Sport, kto może polecić jakiś tani sposób dostępu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter Kupujesz dekoder Evobox Stream na Allegro/OLX za 50-60 zł i masz na nim możliwość aktywowania pakietu "wygodnego" z Polsatami Sport za 20 zł bez umowy.

Dostęp jest też przez PBG.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja jest przedz dekoder, dodajesz w aplikacji kartę, albo inny sposób płatności (już nie pamiętam co tam było) i co miesiąc płacisz. Ważne, żeby dekoder nie był zablokowany przez to, że był na umowę (bo takie opcje też są). W prepaid można w każdym momencie zrezygnować. A pakiety w PBG mogli oczywiście zrobić, ale nie szukaj logiki w Polsacie... ;).

A no i jeszcze kiedyś dekoder dla nowego użytkownika dawał full pakiet na 3 miesiące i to w ogóle bardzo się opłacało patrząc na cenę zakupu sprzętu, ale nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2021 o 10:48, Yan3k napisał:

Czy możesz zalogować się do Polsat Box Go ? Bo ja jak się loguje wyskakuje tylko czarny ekran i w rogu strzałka zamknij i nic się nie dzieje. Ale przed zalogowaniem już wszystko niby jest , chyba coś naprawiają bo wcześniej we wszystkim wyskakiwało brak materiału a teraz wszystko się pojawia tylko jest problem z logowaniem więc nie wiem czy pakiety moje wróciły czy nie.

Siemka mam podobnie po wybraniu na TV "zaloguj się" i przejściu do kolejnego ekranu i przepisaniu kodu na komputerze, obraz na TV robić się czarny i zawiesza się. Próbowałem na około "zaloguj się pilotem" i jako "użytkownik IpolsatBox" i wpisaniu loginu i hasła, ekran robi się czarny. 

Przypadek dotyczy rocznego TV z webOS od LG :/ Co ciekawe 4 letni LG w salonie loguje się  bez problemu.

 

teraz podczas meczu Bayern- Barcelona wszystkie ekrany czarne i nigdzie nie da się zalogować 

Edytowane przez listek2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu za małe inwestycje w serwery , jeszcze nikt nie jest gotowy na pełne przejście w stream mając prawa generujące większe zainteresowanie.  Ale jechanie po Polsacie, że nieudacznicy (m.in twitter) a zapominanie, że w zeszłym tygodniu  ta sama sytuacja była z Canal+Online, to jednak słabe. Jak widać każdemu taka awaria może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...