Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@boomfan Proszę, zapakowałem w pliku .rar ramówki (jak i zapowiedzi miesięczne) Boomerangu Pan-europejskiego (na lipiec 2006 i od lutego 2007) w pdf-ie, które pobrałem kiedyś zarówno ze strony europe.turnerinfo.com jak i dawnej fanowskiej strony Boomeranga:

https://www62.zippyshare.com/v/CcQB9OMQ/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek "Scooby Doo! and Guess Who?" i serio, jest to naprawdę dobra produkcja. Co ciekawe, nie tylko postacie są zrobione na wzór pierwszej serii, ale także intro.

 

 

Choć szkoda, że trochę skrócone.

 

Zapytałem się na fan page'u Boomeranga, kiedy premiera u nas, zobaczymy czy coś odpiszą ?

Przy okazji zapytałem też, czy jest możliwe stworzenie pasma późnowieczornego z klasykami Boomeranga (na wzór pasma z klasykami Cartoon Network) oraz utworzenie platformy streamingowej zawierającej zarówno nowe jak i starsze produkcje. W Stanach mają coś takiego, myślę, że w Polsce również znalazłyby się osoby zainteresowane.

Edytowane przez Patryk_MW
  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od Boomeranga:

 

Co do nowej serii Scooby'ego - nie mają w najbliższych tygodniach w planach emisji.

Co do dodania kilku archiwalnych pozycji lub stworzenia pasma wieczornego z klasykami - przekażą tą sugestię do odpowiedniego działu.

Co do platformy streamingowej - nie planują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patryk_MW napisał:

Co do dodania kilku archiwalnych pozycji lub stworzenia pasma wieczornego z klasykami - przekażą tą sugestię do odpowiedniego działu.

Typowy PR-owy bełkot. Już to widzę jak przekazują. Nic się w tej kwestii nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Typowy PR-owy bełkot. Już to widzę jak przekazują. Nic się w tej kwestii nie zmieni.

 

Taak, wiem jak to wygląda.

Chociaż kiedyś zaproponowałem CN utworzenie facebookowego fan page'a dla Boomeranga i jak widać, udało się ?

Edytowane przez Patryk_MW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy w tym roku na kanale boomerang powróci jakaś kreskówka ze studia Hanna Barbera .Ostatnia kreskówka ze studia HB na boomerang po raz ostatni na antenie pojawiła się w marcu 2018(był to Scooby Doo Gdzie jesteś? nie liczę Nowy Scooby Doo ponieważ chodzi mi o kreskówki które stale lecą na boomerangu i nie są częścią maratonu.

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podaje internet boomerang został założony aby emitować klasyczne seriale głównie z HB WB I MGM a obecnie nie emituje ani jednego klasycznego serialu.mimo że na stronie internetowej boomeranga polska są widoczne takie twarze jak flinstonowie,sylwester i tweety na tropie,kocia ferajna.itp

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...