Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a tak wgl to likwiduja blok cn classics żeby dać więcej gumballa

 

myślę żę ze stare kreskówki nigdy już nie powrucą na boomerang i cartoon network a to dlatego że stare kreskówki odeszły z boomeranga wraz z przejściem na format 16:9, szkoda, ale z starych kreskówek to mają nadejść jakieś nowe na top kids miały być w grudniu ale jak narazie nie ma ich w ramówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

patrząc na grafike yabba dabba dinosaurs i porównując ją do odlotowych wyścigóp, to jest gorzej. Niestety starzy flinstionowie jak i inne kreskówki prawdopodobnie już nigdy nie wrócą na boomeranga, ale jeśli jesteście ciekawi to można oglądać (od 2 stycznia) Sylwester i tweety na tropie od pierwszego do ostatniego sezonu 2 /3 razy dziennie na kanale puls 2. Tam jeszcze można oglądać kreskówki ze starego boomeranga, zwykle powracają Yogi-łowca skarbów, pixie i dixie, pies huckleberry i inne. Jeśli myślicie że kiedyś powrucą stare kreskówki na boomeranga to raczej nie, jest niby jeden sposób na to żeby stare kreskówki powróciły na boomeranga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zwrócili uwagę, to najlepiej wybrać jakąś jedną kreskówkę, dogadać się z wszystkimi członkami grupy i w tym samym dniu napisać do Boomeranga, że chcemy oglądać daną kreskówkę. Jakby co: to nie jest wymuszanie, tylko informowanie Boomeranga, że są ludzie, którzy chcą oglądać tę wybraną kreskówkę. Jakby mieli przywrócić jakąś kreskówkę, to chciałbym, żeby to była "Kocia ferajna" lub stare "Odlotowe wyścigi". Moim zdaniem, takie kreskówki, jak stary "Scooby Doo", czy "Odlotowe wyścigi" to powinny lecieć obowiązkowo, niech młodsi widzowie wiedzą, że kiedyś była ta sama, starsza, lepsza wersja.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba cię kolego ominęło. Nasz Boomerang jest wspólnie dzielony z innymi krajami środkowoeuropejskimi. Takimi, jak m.in. Rosja, która ona głównie namąciła ostatnimi laty z dubbingami i przez co mieliśmy po kilkanaście odcinków danej kreskówki, w jednej pętli w kółko powtarzane. Albo całkowite zdjęte z anteny.

Polski blok to jedynie reklamy. Nic więcej. I na bank nie zrobią całodobowego bloku tylko dla Polaków. Nawet Niemcy, które miały swoją oddzielną emisję przez wiele wiele lat, już też należą do CEE. Czyli to, co my mamy to i oni mają. Niestety, cięcie kosztów Turnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Pomyliło mi się z CN. Ale skoro dawniej leciał na polskim kanale taki "Dastardly i Muttley" to znaczy, że w Rosji tak samo leciał.

W dniu 17.01.2020 o 16:55, wojtekmedia2 napisał:

Coś chyba cię kolego ominęło. Nasz Boomerang jest wspólnie dzielony z innymi krajami środkowoeuropejskimi. Takimi, jak m.in. Rosja, która ona głównie namąciła ostatnimi laty z dubbingami i przez co mieliśmy po kilkanaście odcinków danej kreskówki, w jednej pętli w kółko powtarzane. Albo całkowite zdjęte z anteny.

Polski blok to jedynie reklamy. Nic więcej. I na bank nie zrobią całodobowego bloku tylko dla Polaków. Nawet Niemcy, które miały swoją oddzielną emisję przez wiele wiele lat, już też należą do CEE. Czyli to, co my mamy to i oni mają. Niestety, cięcie kosztów Turnera.

 

który kraj jest odpowiedzialny za emisje, wiem że blok CN Classic leciał tylko dla polaków a CN  polska nie jest zależne od innych kraji europy-środkowo-wschodniej

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 14.01.2020 o 17:30, DarwinShow napisał:

Jak ktoś się ciekawi, i lubi Flinstonów to w lutym reboot ,,Yabba-Dabba Dinozaury!'' 29 lutego o 9:00

widziałem, pebbels i bam bam są nawet fajnie odwzorowani ale Fred to jest jakaś pomyłka, poza tym gadałem z boomerangiem i CN, Cartoon network powiedział mi że nie mają w najbliższym czasie planu emisji jakiegoś klasyka, prawdopodobnie skończy się na tym żę na wakacjach dadzą tak jak zawsze Laboratorium Dextera, a boomerang nic szczególnego nie chciał mi powiedzieć, twiem od nich tylko tyle żę w najbliższym czasie głównie mają emitować nowe zwariowane melodie i królikule

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem na serwisie boomerang Go i powiem że spodziewałem się więcej , ale nie jest tak źle. Mianowicie jest tam dostępnych 32 kreskówek , są tam w większości stare kreskówki ale nowe tak samo. Z nowych będzie: Dorotka i czarnoksiężnik z krainy Oz, wyluzuj Scooby Doo, Tom i Jerry show, nowe zwariowane melodie, nowe odlotowe wyścigi, zwariowane melodie maluchy w pieluchach, klopsiki i inne zjawiska, królikula i Garfield. Są tam też dostępne stare kreskówki z Cartoon network takie jak:. Chojrak, podwójne życie Jagody Lee, Richie Rich, Johnny quest, harcerz Lazlo. Z boomerang a natomiast są: Scooby Doo, Flinstonowie, jetsonowie, atomowa mrówka, Droopy, zwariowane melodie, taz mania, popeye, tom i Jerry, pies Huckleberry, miś Paddington, goryl magilla, miś yogi, kocia ferajna, odlotowe wyścigi. Są tam jeszcze smerfy i nieemitowana w Polsce kreskówka Barney bear. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z tego co widzę, to ta ramówka jest dość cykliczna, ale zdecydowanie nie brakuje tam klasyków. Zapewne większość z nich ma odnowiony obraz, gdyż te kreskówki znajdowały się na serwisie VOD "Boomerang" w USA. Zdecydowanie jest to lepsza ramówka w odróżnieniu od tych europejskich, gdzie najwidoczniej nie mają pomysłu na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klasyki ns Boomerang Polska. To w dniach 5,12,13,19,20 Grudnia będzie leciał Nowy Scooby Doo, dwa razy dziennie, a 19 Grudnia 4 razy dziennie. Oraz 23 Grudnia i 1 Stycznia Boomerang wyemituje film Tom i Jerry Wielka ucieczka (1992). Ten film wraca na Boomerang po dwóch i pół roku. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeśli chodzi o Kontent Boomeranga, to jak zauważyłem, odkąd Boomerang przeszedł w marcu 2018 roku z 4:3 na 16:9 skończył ostatecznie emitować stare SERIALE. Od tamtego czasu Boomerang do klasyków podchodzi następująco:

1. Klasycznych seriali w ogóle nie emituje

2. Ze starych filmów emituje od czasu do czasu (głównie w ferie zimowe i wakacje) 11 odcinków Nowego Scooby Doo oraz teraz nie spodziewanie Tom i Jerry Wielka ucieczka.

Myślę, że zmiany tego planu nie będzie, i na najbliższy rok lub więcej tak właśnie zostanie, aczkolwiek mogę się mylić, ponieważ, teraz Boomerang zaskoczył widzów wracając film Tom i Jerry Wielka ucieczka. Też zauważyłem, że gdy Boomerang wyemituje Nowego Scooby Doo, szybko zmienia w ramówce Nowy Scooby Doo na jaś fasola 3 odcinki oraz w ramówce Boomeranga zmienili oryginalną nazwę Nowy Scooby Doo na Kino Scooby'ego Doo, odcinki z tej serii są wybrane z obydwu sezonów, ale intro jest tylko jedno. Te zagrania mają na celu odprowadzić młodszą widownie od klasyków. Po tych strategiach możne stwierdzić, że boomerang nie tylko chce się odciąć od klasyków, ale także zależy mu, żeby widzowie o nich zapomnieli. To trochę dziwne, że kanał który powstał po to aby uratować klasyczne seriale stara się że tak powiem "zniszczyć" klasyczne seriale. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzew01: Film ten nie zostanie wyemitowany, jako że w dniach 23.12, 31.12 i 1.01 polecą inne filmy z serii T&J.

A co do Nowego Scooby'ego Doo - emitują oni odcinki, które zostały odnowione na potrzeby wydań DVD w 2005 r., choć serial ten został wydany w całości (poza odcinkiem z Rodziną Addamsów) na Blu-Ray.

A co do dalszej części to się  zgadzam - mogliby w końcu zainwestować w zdubbingowanie filmów z postaciami kreskówek "Zwariowanych melodii" na resztę krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Jakoś udało się dla przykładu zdubbingować "Misję na Marsa" z T&J w Rosji, pomimo tego że gdy ten film był emitowany w 4:3 przez Boomeranga to widzowie go oglądali z lektorem wykonanym dla CN RSEE.

 

Edytowane przez Sam E250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka jest zmieniona z tego co mi wiadomo, choć film był zaplanowany. Po 10 grudnia wszelkie informacje dot. nowej ramówki powinny być udostępnione. A co więcej - ramówka na naziemnej jest niedopracowana - przesunięcie czasowe o 4 h wcześniej :)

 

Edytowane przez Sam E250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeszcze powiem, że w serwisie Boomerang Go, który kosztuje 3.88 dolara miesięcznie, znajdują się, odcinki kreskówek, które można oglądać za darmo, bez posiadania konta. Te, które nie mają kłódki nad obrazkiem, są za darmo,widziałem jest bardzo dużo odcinków klasycznych jak i tych z 2012 i 2015 roku Zwariowanych melodii za całkowicie darmo bez posiadania konta, jeszcze jest tam jeden odcinek kapitana Grotmana za darmo, oraz wiele odcinków takich kreskówek jak Miś Yogi, Pies Huckleberry, Scooby i Scrappy Doo, bez kasy i posiadania konta, jedynym minusem jest to, że kreskówki można oglądać w językach Hiszpański i Angielski, ale jeśli komuś to nie przeszkadza,a chce oglądnąć stare kreskówki w najlepszej jakości to wystarczy tylko ustawić VPN na USA, i może oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Według ramówki ze strony naziemna.info, od 1 Kwietnia na antenę Boomeranga powraca Nowy Scooby Doo, lecz będą to "nowe odcinki", nieemitowane od przejścia boomeranga na 16:9. Będą to odcinki:

Nowe dreszczowce Scooby Doo

Tajemnica Klejnotów

Scooby Doo w fabryce Snów

Tajemnica wyspy rekina

Duch jeźdźca z Hagglethornu

upiór z Country music hall

 

 

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...