Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Ja bym chciał nawet słuchać muzyki różnorodnej

Ja też na antenie ogólnopolskiej.

Na RMF powinno lecieć muzyka oprócz popu,Disco,Disco Polo,Euro Dance,Italio Disco,Hip Hop,Rock,Dance i inne.

Właśnie przez stację 100 kw może dojść do upadku Disco Polo.

Ciekawe czy RMF czyta te posty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mateusz2006 napisał:

Powód właściciel spółki,która jest właścicielem Grupy RMF Heinrich Bauer Verlag z Hamburga.

Niemcy po prostu nie rozumieją że DP jest popularne i dlatego.

 

Nie, tu nie chodzi o to, kto jest właścicielem grupy. Radio ma w pełni polskie kierownictwo, jeśli chodzi na przykład o dobór muzyki.

Naprawdę nie ma sensu tutaj wojowanie o to, żeby kiedyś RMF puszczał disco polo, szczególnie w dobie internetu, gdy jeśli ktoś chce, to ma do wyboru takie rozgłośnie, w których jest to puszczane przez całą dobę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już od pewnego czasu obserwuję grupę disco polowców którzy chcieliby by wszyscy i wszędzie ta muzyka leciała. I to mówię na serio. Nie będę wymieniał nikogo z nazwiska. Niestety niektórzy posunęli się nawet do... podrabiania jingli RMFu.

Więc lepiej odpuścić, bo nie zmienimy NIC. 

Powiem tak. Wejdzie disco polo - definitywnie rzucam radio analogowe EF EM.

I DAB+ też nie będę słuchać

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc dyskusję - radia są nadawane dla różnych grup słuchaczy i jeżeli wszystkie grałyby disco polo (czy jakikolwiek inny gatunek muzyki) to by był negatywny skutek dla całej branży.

@Mateusz2006przecież VOX ma dobry zasięg. Do tego teraz internet jest bardzo powszechny, na pewno masz dostęp. To czemu tam nie możesz sobie słuchać disco polo, tylko krzyczysz że musi być akurat w RMFie? Ja jako fan muzyki rockowej jakoś nie mam problemu by włączyć stację adresowaną właśnie do fanów takiego gatunku w internecie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WinExpert napisał:

Kończąc dyskusję - radia są nadawane dla różnych grup słuchaczy i jeżeli wszystkie grałyby disco polo (czy jakikolwiek inny gatunek muzyki) to by był negatywny skutek dla całej branży.

@Mateusz2006przecież VOX ma dobry zasięg. Do tego teraz internet jest bardzo powszechny, na pewno masz dostęp. To czemu tam nie możesz sobie słuchać disco polo, tylko krzyczysz że musi być akurat w RMFie? Ja jako fan muzyki rockowej jakoś nie mam problemu by włączyć stację adresowaną właśnie do fanów takiego gatunku w internecie. 

 

U mnie VOX FM nie odbiera. Nadajnik w Radomiu jest słabej mocy i nie ma sygnału stamtąd, przydało, by się moc około 1-2 kw. 

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz słuchać w internecie.

 

Łapy precz od RMFu, tam disco polo nie chcemy

Co do popularności DP w Wieluniu - Wieluń to nie cała Polska, to jedno z miast. I to że tam jest muzyka disco polo popularna, to nie pokazuje tego w całej Polsce. Na przykład u mnie (Pabianice) w miejscach publicznych, usługowych j w sklepach leci RMF i jego konkurencje, znajomi też tych stacji słuchają. Na wakacjach w Władysławowie czy Zakopanem też często w miejscach publicznych słyszę RMF. Kolega mi mówił że u niego w mieście najczęściej słychać RMF i Radio Plus. Napiszcie jak to u Was jest.

I pewnie też wyjdzie dowód na to że wyniki słuchalności nie są brane z żyrandola

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od muzyki (która względnie może być choć z Sanah przesadzają) irytuje to jak podchodzą do ramówki stacji. To bowiem wstyd że największa stacja radiowa w Polsce niekorzysta z swojego zaplecza prezenterskiego będącego na innych antenach. Tym sposobem chociażby mogliby na przykład w dni powszednie skopiować rozwiązanie z Radia Zet a nocą i w weekend zatrudniać prezenterów z innych anten co byłoby świetnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...