Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu chyba wrócą kolejne programy do ramówki RMF FM. Na stronie mamy bowiem wpisanych autorów „,Historii dla Dorosłych" i „Scen Zbrodni". Problem w tym że nie ma podpisanych pasm. 

W ramówce jest też „Misja Specjalna" tworzona w formie podcastu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak samo ciągle irytują ci sami wykonawcy. Promują na siłę ten np. Enemy praktycznie wszędzie, jak NIGDY utwory z "league of legends".  I RMF ciągle puszcza to ABC(coś tam)....., Shot a Friend, albo teraz piosenki Minelli, której MMM (jaka smakowita nazwa) brzmi jak ogrzewany Rampampam, które będą puszczać przez całą wiosnę.  Do tego za mocna również promocja kolejnego albumu Sanah.

8 minut temu, WinExpert napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Poland napisał:

Naprawdę artystom się już wyczerpały własne pomysły na piosenki?

Tak, a nazwa to "Beg for You". Niekiedy kopiują nawet niekiedy tytuły od innych, ale brzmią inaczej. Np. Numb jest zarówno tytułem utworu Linkin Parku i Dotana, lub Bye Bye Bye jest tytułem jakis YouNotUs i N-SYNC.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shot a friend? Tego słuchać się nie da, a ostatnio co z ciekawości robię bandscan to leci ta piosenka.

W piątek odpalam SDR# i łączę się z czeskim tunerem przy granicy przez AIRSPY Server Network, robię bandscan i są polskie stacje, 101,1 i co mnie wita? AJ NEFEL SZOT MAJ FLENT (celowo tak napisane), a zaraz się dowiaduję że to wałbrzyski nadajnik RMF Maxxxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, NippyToadster napisał:

Tak, a nazwa to "Beg for You". Niekiedy kopiują nawet niekiedy tytuły od innych, ale brzmią inaczej. Np. Numb jest zarówno tytułem utworu Linkin Parku i Dotana, lub Bye Bye Bye jest tytułem jakis YouNotUs i N-SYNC.

Ten ostatni utwór jest ciekawy bo w RMF FM i Radiu Zet chodzą dwie wersje tej samej piosenki. W tej drugiej stacji jest to wersja międzynarodowa zaś w krakowskiej stacji bardziej polska bo podłożono tam Warszawę i Kraków do tekstu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2022 o 22:12, WinExpert napisał:

Shot a friend? Tego słuchać się nie da, a ostatnio co z ciekawości robię bandscan to leci ta piosenka.

W piątek odpalam SDR# i łączę się z czeskim tunerem przy granicy przez AIRSPY Server Network, robię bandscan i są polskie stacje, 101,1 i co mnie wita? AJ NEFEL SZOT MAJ FLENT (celowo tak napisane), a zaraz się dowiaduję że to wałbrzyski nadajnik RMF Maxxxa...

Powiedz o tym, dlaczego twoi znajomi lubią piosenki o tym, że nikogo nie zastrzeliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BiL napisał:

Powiedz o tym, dlaczego twoi znajomi lubią piosenki 

Ja jej nie lubię. Podobnie jak to ABC coś tam i wpada tu słowo na F (na P w Polsce),które było trendem na TikToku. Ale Enemy z serialu Arcane opartego na grze "league of legends" wiele osób lubi,bo są po prostu fanami Imagine Dragons,nawet pomimo tego, którego piosenki często są puszczane w RMF i innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 22:42, Frontowiec napisał:

Z tego co pamiętam, to kilka razy były w RMF-ie piosenki DP na Prima Aprilis,...

Z racji że za kilka dni 1 kwietnia spytam się kiedy DP leciało w ramach żartu w którym roku i o której godzinie bo jakoś od 2012 nie mogę w playliście znaleźć z 1 Kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra! Co, w Paint je robili? Czy nie stać ich na dobrego grafika?

A coś mówią o nowej oprawie dźwiękowej stacji?

Sprawdzam strony i na razie:

gruparmf.pl - stare logo, cicho sza o zmianie

rmf.fm - nowe...

rmf24.pl - też masakrencja

Maxxx loga chyba nie zmienia, nadal stare logo zwykłego RMFu z czarnymi literami i ten napis MAXXX

Za to na rmfclassic.pl jest nowe. O ile napis CLASSIC jest ok, to RMF do [beep]

Najśmieszniejsze jest to że robią to bez żadnych informacji prasowych, od tak sobie robią. Pewnie by uniknąć protestów słuchaczy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nadal będzie aktualna ich "muzyka premium" (tak, to hasło raz padło na antenie! wtedy byłem w przychodni i RMF leciał)

 

mój pomysł na nowe logo RMFu - zostawienie starego :) to co dzisiaj odwalili to masakra.

Było ładne, to po co było ruszać?

a może ktoś ma pomysł na lepsze logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...