Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2022 o 07:15, WinExpert napisał:

No i dobrze że Paranoia znikła. To była prawdziwa paranoja. Przynajmniej ja tak myślę.

Ale czy rock całkowicie znikł? W dniach kiedy właśnie głównie usypiacze leciały z ciekawości z moim znajomym trochę RMF nadsłuchiwaliśmy no i np. The Unforgiven złapaliśmy.

Paranoia znikła z anteny bo pojawiła się jej kontynuacja w postaci „Odbicia" od Bryski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, NippyToadster napisał:

Jest już po prostu minionym trendem. 

Faktycznie "miniony trend"... ich występ na tegorocznym festiwalu w Sanremo pierwszego dnia był najchętniej oglądanym momentem imprezy w tym właśnie dniu. Zresztą poczekajmy, aż nową płytę wydadzą, to wtedy zobaczymy, że zainteresowanie się utrzymało.

 

A że ich RMF gra to się absolutnie nie dziwię, mają dobre utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Poland napisał:

Tylko że RMF FM gra w kółko jedną ich piosenkę i to tą po angielsku bo "Zitti e Buoni" tam niestety nie uświadczymy. 

 

A to dlatego, że polskie stacje radiowe bardziej wolą grać ich angielską piosenkę, bo anglosaskie piosenki bardziej się u nas sprzedają. Zresztą co ciekawe, zagraniczne stacje radiowe bardziej wolą puszczać ich drugi angielski utwór "Beggin", choć tak szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem Maneskin w niemieckim radiu, nawet w NDR 2 czy N-JOY.

 

W dniu 9.03.2022 o 08:55, Kirk napisał:

Faktycznie "miniony trend"... ich występ na tegorocznym festiwalu w Sanremo pierwszego dnia był najchętniej oglądanym momentem imprezy w tym właśnie dniu. Zresztą poczekajmy, aż nową płytę wydadzą, to wtedy zobaczymy, że zainteresowanie się utrzymało.

 

Zainteresowanie Maneskin wciąż jest, skoro wczoraj pojawiła się informacja, że wystąpią na iHeartRadio Music Awards obok takich gwiazd jak Jennifer Lopez czy John Legend.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2022 o 09:21, WinExpert napisał:

Zmieniając temat - nikt na forum chyba nie zauważył, ale już od czasu świątecznej kumulacji zmieniono numer loterii - obok znanego 7252 jest teraz 7377, też podrożała cena SMSa - z 2,46 na 3,69

Ja zauważyłem. Odsyłam do mojego posta z 30 listopada który to jest na początku 19-tej strony tego tematu. 

Tymczasem RMF FM chyba zabłądziło w tym nadzwyczajnym trybie bo nie ma nazw pasm w ramówce ani jingli pozycji w notowaniu Poplisty. Na dodatek z ramówki na stronie usunięto informacje o Faktach. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...