Skocz do zawartości

[n O] Jetix Play


andresat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaden nie wejdzie bo jakby mial zostac wprowadzony to by byla podmiana jak z disney xd, a tutaj nie ma takiej, bo po co by mieli rezygnowac z miejsc w platformach, kablowkach zeby po starcie w lipcu znowu prowadzic negocjacje, moze kiedys sie pojawi kanal playhouse disney i disney cinemagic wersja sd i hd, ale narazie nie sa planowane te kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
W wakacje z telewizyjnych ekranów w Polsce zniknie kanał Jetix Play, kierowany do przedszkolaków. To spory cios dla operatorów płatnej telewizji, bo klientowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy.

31 lipca 2010 roku nadawanie w Polsce zakończy dziecięcy kanał telewizyjny Jetix Play. Stacja w Polsce dostępna była od listopada 2003 roku za pośrednictwem wybranych operatorów płatnej telewizji. Kanał swój program kierował do dzieci w wieku przedszkolnym (do 6 lat).

 

zrodlo: media2.pl

Byc moze nowy kanal pojawi sie na miejscu Jetix Play, pozyjemy zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O tym że ten kanał zniknie w wakacje wiadomo było od dawna. Na jego miejsce jest spodziewany inny kanał Disney'a. Na razie nie wiadomo jaki - być może Playhouse Disney lub Disney Cinemagic.

 

Będzie Disney Playhouse!!! Od 1 października wchodzi do oferty Vectry za kanał KIDSCO. Takie info jest na rozsyłanych przez nich rachunkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś Jetix Play ponoć ma zakończyć swoją działalność. Takie teraz pytanie do tych, co jeszcze posiadają ten kanał: mógłby ktoś powiedzieć, jak zakończy się dziś JP i jak będą wyglądać kolejne dni (a nuż może wstawią jakiś inny kanał) ? Niestety, ja jestem teraz na wakacjach, więc nie mogę zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...