Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może zrobią jakiś program informacyjny, naukowy, technologiczny, ciekawostki itd. bo jak można oglądać przez cały dzień programy dawnych lat i paradokumenty nowe, według mnie co godzinę powinno być coś innego, żeby zaciekawić widzów. Chciałbym, ale cóż pewne tak nie będzie.

Edytowane przez pasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolos22 napisał(a):

Nadawany w TV Puls 13. sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw” ogląda średnio 162 tys. widzów.

 

źródło: wirtualne media.

W tytule tego źródła piszą , że ogląda go 332 tys. widzów wiec nie wiem skąd oni to wzięli że średnio 162 tys. widzów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Czy Puls 2 zwiększył liczbę odcinków sezonu 5 Dzielnicy Strachu ? Pytam bo w programie dnia na wtorek 14 listopada widnieje odcinek
41 (201) a poprzednie sezony zwykle kończyły się na 40 odcinku i dawali powtórki od połowy lub całego sezonu poprzedniego przez lato i zimę . Na pozostałe dni są kolejne odcinki (Środa 15 listopada 42 (202), Czwartek 16 listopada 43 (203)). Może mi ktoś dokładnie wyjaśnić ? Czekam bardzo szybko na odpowiedź bo jestem bardzo zdziwiony i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio byłem świadkiem gdy któremuś kanałowi Youtubowemu (kanał nosi nazwę "Co leci w TV?") usunięto film (na zlecenie TV Puls Sp. z o.o.) z fragmentem emisji siostrzanej stacji Pulsu (czyli Puls 2) (przepraszam za ewentualny off-topic). Podejrzewam że zapowiedzi i identy są też elementami tzw. "Claimu ID" i można się narazić na ostrzeżenie za te filmy z Pulsem. Czy ktoś też był tym świadkiem tego na Polskim Youtubie? Tylko pytam. 

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja! Puls przesadza z "Lombardem" w dni powszednie i weekendy, według mnie wystarczyłyby dwie codzienne emisje (18:00 i 19:00) bez weekendowego maratonu.

 

Edit: We wigilię (24.12) o 15:30 TV Puls wyemituje charytatywny blok reklamowy "#TvPuls Seniorom".

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że Tv Puls przegina z tymi paradokumentami w ogóle większość stacji takich jak tVn i Polsat za dużo emitują paradoku, powinni np w Tv Puls ograniczyć tego typu programy stawiając na seriale z lat 70 lub 80 i 90 i ciekawe filmy a w sobota też od połowy dnia powinna być wypełniona nie Lombardami a pasmem serialowo -filmwowym.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem z tym kanałem jest taki, że nie ma tam praktycznie żadnej chęci zrobienia czegoś więcej, czego bardziej ambitnego i nie tak bezdennie idiotycznego jak "Lombard". Serio, głupota scenariuszy tam pokazywanych jest niekiedy dobijająca. Kierownictwo niestety widzi, że ludzie wciąż to oglądają, dlatego to dalej jest robione. Zresztą z ramówką filmową też nie ma rewelacji, jeśli na przykład "Gliniarz z Beverly Hills" emitowany jest co około 2 miesiące, a wczoraj wieczorem w ramach pasma komediowego nadaje się ten sam film, który kilka tygodni wcześniej pojawił się w paśmie niedzielnym. Tam też zresztą poszli na łatwiznę i dają w dużej mierze te filmy, które pokazywano tydzień-dwa temu w dni powszednie. Mam wrażenie, że tutaj już Stopklatka ma lepszą ramówkę i ciekawsze produkcje.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie słaby ten sylwester na Pulsie, większość w/w filmów jest emitowanych przez cały rok. Pozostając przy temacie ramówki TV Puls, to ubolewam nad tym, że w tegoroczne Boże Narodzenie nie będzie w TV Puls filmu animowanego w reżyserii Roberta Zemeckisa, mam tu na myśli "Opowieść wigilijną" z 2009 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...