Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

I co dopiero po 2 tygodniach zorientowali się, że ich emisja pokrywa się z Kino TV.

Akurat tutaj nie wiemy, czy filmy wycofano, bo odkryto że emisja się pokrywa ze stacją, która nie jest dostępna naziemnie i ma w dodatku innego właściciela. Szczerze mówiąc wątpię, żeby tak się działo. Prędzej byłbym skłonny uznać, że się zorientowano, iż ta seria była niedawno nadawana i może za szybko wrócono do planu, znowu kolejne 6 sobót wypełniać tym cyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prędzej ta pierwsza opcja niż ta druga. Akurat lato jest najlepszą okazją na powtórki. A dawanie serii co ponad pół roku nie jest za częstym. Jakby dawali bez przerwy jak Zoom TV Gang Olsena to co innego.

W EPG Rocky 3  widnieje w piątek o 22:00 wydaje mi się, że poprostu postanowili zmienić z soboty o 20:00 na piątki o 22:00 czyli w dawniejszej emisji powtórkowej. Więc raczej chodziło o to, że się pokrywa, bo jakby było tak jak piszesz to by całkiem zrezygnowali a jak już zaczęli to muszą dokończyć.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo czy do 14.sierpnia.2023r Tv Puls ujawni szczegóły jesiennej ramówki narazie jalo pierwszy szczegóły ujawnił ramówki jesiennej  Polsat czas min na Tv Puls? Tu nie spodziewam się w codziennej ramówce super niespodzianek tylko nadal tylko co przykre pisać paradokumenty ale chociaz licze na ciekawe premiery w paśmie filmowym po 20.00 na Tv Puls?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomeQ38 Od kilku tygodni (w zasadzie od lipca) leci spot zapowiadający nowe sezony paradokumentów na Pulsie i Pulsie 2 które mają być już jesienią.

Drugi sezon "Kurierów", Jubileuszowy sezon "Lombardu" (chyba 20 jeśli się nie mylę) i Piąty sezon mojej ulubionej "Dzielnicy Strachu" i tyle. Co do filmów to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 3 września zawita seria "Niezniszczalni" w niedzielę o 22:15. Będzie klasyczne łubudu 😁😁 W sam raz przed premierą czwórki która ma się odbyć w Polsce w kinach pod koniec września.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale to było wiosną. A emisja Niezniszczalnych w paśmie jesiennym, to jest poniekąd tradycją 👍 I po za tym jak wspomniałem dobrze sobie odświeżyć serię przed czwórką która ma być w kinach. I poniekąd emisja Niezniszczalnych tym razem nie jest o 20:00 jak ostatnio tylko później. Natomiast 4 września o 20:00 będzie "Cobra". I tak wiem emisja była w marcu. Ale "Cobra" to klasyk ten film należy to wielkiej trójcy filmów z Stallonem "Rocky","Rambo","Cobra" które ugruntowały jego pozycję w branży filmowej. I oczywiście Stallone obok Chucka Norrisa i Van Damme są w  Polsce jednym z ulubionych aktorów kina akcji więc nic dziwnego, że ich filmy są często puszczane w telewizji.

Oczywiście Chuck Norris już przestał kręcić filmy więc siłą rzeczy telewizja nie puszcza jego filmów tak często jak kiedyś. Ale serial "Strażnik Teksasu" nadal nie przerwanie jest puszczany w telewizji od wielu lat.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powtórki serii "Niezniszczalni" będą w soboty o 20:00. I trochę dziwi mnie reakcja na dany film jak Puls ciągle w kółko powtarza sprawdzone już klasyki. W Wrześniu znowu będzie seria "Zemsta [beep]ów i "Wykidajło". Czy "Hot Shots" Puls stawia na sprawdzone klasyki i najwyraźniej są widzowie, bo tak by szukali innych rozwiązań.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, rzadko zaglądam na TV Puls, lecz mój kolega dziś przełączał po kanałach i zobaczył spot "telewizja łączy, a nie dzieli". I tam był jakiś facet, który ogląda telewizję i miał 3 kanały do wyboru - TV Puls, Puls 2 i...Puls Kids. Czy ktoś o czymś wie i nie chce się podzielić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Poland napisał(a):

Po to by TV Puls nie była gorsze od konkurencji i też miało swój kanał tematyczny który to na dodatek odciążyłby drugą, główną antenę :)

Nie ilość, a jakość się liczy, a ta w przypadku Pulsu pozostawia wiele do życzenia. Poza tym o jakim odciążeniu głównej anteny mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To, co obecnie nadaje Puls pod tym tytułem, nie jest pełnoprawnym serwisem informacyjnym, a jedynie zbitką materiałów agencyjnych, i to pewnie tych udostępnianych za darmo, pod które nagrywa się czytane depesze. Więc istotnie koszt realizacji takiego programu nie jest tak duży, niż gdyby to był normalny serwis z prezenterem i dziennikarzami. Tyle tylko, że przeniesienie tego programu na 18:00 jest niemożliwe, bo po pierwsze - to by dotyczyło i tak tylko jednego dnia, bo to jest tygodnik. A po drugie zaś nie wrzucą czegoś innego w pasmo zajmowane przez produkcję która zapewnia im stałą widownię.
Pomijam już fakt, iż ta produkcja jest mierna, jak każdy paradokument, ale niestety się sprawdza wśród niewymagającej widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls nie stworzy czwartego serwisu informacyjnego, mówię czwartego bo mieli już "Wydarzenia" (2001-2002), "Serwis Pulsu" (2002) i "Puls Raport" (2007-2008).

 

Zaś jeśli chodzi o "Taki jest świat", to ten program jest emitowany w nocy żeby odfajkować wymogi koncesyjne (podobnie jak powtórki "Dyżur", "Menu na miarę" i "Z archiwum policji").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...