Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zgadza się usunięty nie zostanie najwyżej przeniesiony na 7 rano tak jak to kiedyś było. Ja tam czasem lubię włączyć, bo są dobrzy aktorzy. Tylko główna bohaterka mnie zawsze wkurzała taka chłopczyca.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się ;) Dzień bez Rocky'ego w polskiej telewizji dniem straconym :D Na TV Puls, Paramount Network czy Kino TV leci prawie codziennie... ;) Jak nie pierwsza to druga część, jak nie trzecia to czwarta albo piąta :P Jeśli chodzi o TV Puls to "Rocky 3" będzie 4 sierpnia, a "Rocky V" 5 sierpnia. Jeszcze na dodatek 1 i 3 sierpnia będzie "Rocky 5" na PN oraz "Rocky III" i "Rocky IV" na Kino TV pomiędzy tymi Rocky'mi emitowanymi na TV Puls :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Nie no kpina z widza. Najpierw reklamują wszystkie części Rocky'ego a potem zmieniają ramówkę. Puls poraz kolejny sobie zakpił z widza. 

Nie przejmuj się, jeszcze nie raz czy dwa Puls puści wszystkie części "Rocky'ego" bez zmiany ramówki :)

 

A tak zupełnie poważnie, jeśli Puls chce utrzymać widzów, to niech nie zmienia ramówki na ostatnią chwilę, bo potem widzowie będą omijać tą stację "szerokim łukiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Michu_97 napisał(a):

 Jeśli chodzi o TV Puls to "Rocky 3" będzie 4 sierpnia, a "Rocky V" 5 sierpnia. 

Skąd wiesz ?. Puls to jest nie poważna stacja jak coś dają i zapowiadają to powinni wyemitować do końca. I co dopiero po 2 tygodniach zorientowali się, że ich emisja pokrywa się z Kino TV.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Nie no kpina z widza. Najpierw reklamują wszystkie części Rocky'ego a potem zmieniają ramówkę. Puls poraz kolejny sobie zakpił z widza. 

Jeszcze nie nagrałeś sobie całej sagi? Od 10 lat cyklicznie powtarza to TVP i TV Puls. Przerwa tylko była od 2008 do 2013, kiedy po pięciu latach od emisji w TVP1 i TV1000, wszystkie części "Rockyego" pokazała TV4 z lektorem Jarkiem Łukomskim i to była moim zdaniem najlepsza wersja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oglądałem na TV4 i też powtarzali na TV6. A co do nagrywania nie mam nagrywarki zresztą jakbym miał to pewnie i tak bym nie oglądał. Zresztą tu nie chodzi o to tylko o to, że tak się nie robi. Powinni szanować widza a nie zmieniać ramówkę z dnia na dzień.

Zresztą pamiętam, że Pulsowi już się tak zdarzało przy emisji Rocky'ego zmiana ramówki w ostatniej chwili. Człowiek się nastawia na film a tu nie ma wkurza to. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kpina z widza. Najpierw reklamują wszystkie części Rocky'ego a potem zmieniają ramówkę. Puls po raz kolejny sobie zakpił z widza. 
Puls to jest nie poważna stacja jak coś dają i zapowiadają to powinni wyemitować do końca. I co dopiero po 2 tygodniach zorientowali się, że ich emisja pokrywa się z Kino TV.

Serio? To co robią amatorzy z Antena HD Ci nie przeszkadza, ale Puls jest niepoważny?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili to co Puls to by mi przeszkadzało. Tam na Antena HD nie ma co oglądać od kiedy przestali dawać seriale komediowe to co ma mi tam przeszkadzać.

14 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Niech Pan DD pomyśli o innych filmach a nie ciągle to samo.

Ja już wolę oklepane klasyki, niż to co nam zaoferował wczoraj o 20:00. Zamiast Rocky'ego jakiś film klasy E.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...