Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, pasjonat napisał(a):

Jest tyle filmów przygodowych, młodzieżowych, filmów akcji, filmów odważnych na faktach nie musi to być już film klasy premium choć by się przydało może też być klasy C.

Telewizją rządzą telemetry, bo to na ich podstawie rozliczają się z reklamodawcami, z których żyją.  Widoczne ta garstka widzów z telemetrami, która jest grupą reprezentacyjną naszego społeczeństwa (przynajmniej z definicji) woli "Lombard" niż inne pozycje. 

 

Kup sobie jakiś serwis streamingowy. Tam masz do wyboru wszystkiego. Nie jesteś skazany na ramówkę stacji TV, oglądasz co chcesz i co Ci się podoba. 

 

Swoją drogą - wartościowe stacje w TV naziemnej w naszym kraju można policzyć chyba na palcach jednej ręki. Oferta żenująca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Akurat Lombard wyszedł tej stacji całkiem nieźle. Aż tak krytyczny do tego formatu nie jestem. 

Tu się głęboko nie zgodzę. Uważam że to jest jeden z najgorszych paradokumentów z bezsensownymi (delikatnie mówiąc) scenariuszami. A to, że teraz wypełniają tym ramówkę w soboty od 10 do 20, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma po co zaglądać do tej stacji w tych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Akurat Lombard wyszedł tej stacji całkiem nieźle. Aż tak krytyczny do tego formatu nie jestem. 

Tu się absolutnie zgadzam, "Lombard. Życie pod zastaw" wyszedł Pulsowi całkiem dobrze, dodam taki fakt, że w tym roku minie 6 lat od debiutu tego serialu na Pulsie, co przy wcześniejszych produkcjach średnio to wychodziło Pulsowi na dobre (mam tu na myśli wyniki oglądalności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądam sobie ramówkę TV Puls i..... Oczom nie wierzę! Prawdopodobnie po kilku odcinkach "hit popularny w wielu krajach" (mam tu na myśli program "Seniora chatka dla 4-latka") został zdjęty z anteny TV Puls po ośmiu odcinkach:

https://www.telemagazyn.pl/tv_puls/?dzien=2023-05-06#program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Dariusz zrobił kiepską  kampanię.

Powinien sprzedać kanał komuś kto ma większe pojęcie o TV.

TV Puls ma potencjał i ja w to wierzę.

Powinno być więcej kina lat 70 i 80 ,jakiś serial też z tamtych lat.

Wiecie ludzie jak kiedyś robiłem alternatywną listę kanałów w Polsce to TV Puls zawsze startował na początku lat 90  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...