Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.12.2021 o 13:57, Poland napisał:

TV Puls przedstawiło śpiewająco swoje propozycje na święta biorąc na warsztat "I wish you Merry Christmas" czyli znaną piosenkę świąteczną: https://www.facebook.com/170317636336587/posts/5036307073070928/

Moim zdaniem wygrali święta z tym pomysłem. 

Problem w tym, że nawet najbardziej pomysłowa reklama nie zasłoni tego, że oferta świąteczna tej stacji to filmy, które gościły w Pulsie kilka miesięcy temu i nie za bardzo już kojarzą się ze świętami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TV Puls na Boże Narodzenie:

25.12:

08:45 - "Przyjaciel Świętego Mikołaja"

10:40 - "Opowieść wigilijna"

12:40 - "Królewskie święta"

14:30 - "Dziewczynka z zapałkami"

15:45 - "Teraz albo nigdy"

17:45 - "Asterix i Obelix: Misja kleopatra"

20:00 - "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

22:25 - "Dungeon Siege - W imię króla"

01:00 - "Żywioł. Deepwater Horizon"

 

26.12:

06:45 - "Córka Mikołaja 2"

08:35 - "Szczęśliwego Nowego Roku"

10:35 - "Pamiętnik księżniczki 2"

12:50 - "Dziadek do orzechów"

14:15 - "Pani Zamieć"

15:25 - "Asterix i Obelix kontra Cezar"

17:35 - "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"

20:00 - "Mechanik: Konfrontacja"

22:00 - "Momentum"

23:55 - "Teoria chaosu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Premiera telewizyjna:

~dramat biograficzny pt. „Proceder” w ND, 27 marca, g. 20:00-22:54.

Cytat

Tomasz Chada jest młodym, zagubionym mężczyzną pochodzącym z blokowisk. Prowadzi niespokojne życie, szuka łatwych pieniędzy, nie bacząc na to, czy są one z legalnego źródła, czy nie. Chociaż ciągle wikła się w kłopoty, w głębi duszy pragnie tworzyć. Chada ma talent do rapu, jego teksty są bezpośrednie, pełne goryczy i szczere do bólu. Bardzo kocha swoją dziewczynę, jednak ta uważa, że Tomasz powinien podjąć się innej pracy. Z tego powodu młody raper ciągle czuje się samotny. Pełen determinacji, powoli jednak osiąga swój cel. Każdy moment, którego nie spędza na karze więzienia, poświęca na nagrywania płyt. Jego mentorem jest producent ze Step Records, Paweł Krok. Już Chada wkrótce staje się ikoną polskiego rapu. Pewne wybory doprowadzają jednak do rychłej tragedii. Tomasz Chada przedwcześnie odchodzi z tego świata, pozostawiając załamaną dziewczynę i rzeszę zdruzgotanych fanów. Biografia młodego polskiego rapera w reżyserii Michała Węgrzyna była nominowana m.in. do Złotych Lwów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 09:06, tyrla napisał:

"Prawdziwe motywy" nowym paradokumentem TV Puls. Premiera 4 kwietnia.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prawdziwe-motywy-serial-tv-puls-fabula-obsada-kiedy-emisja

Nie za dużo tych seriali Puls produkuje? Według mnie Puls już zaczął przesadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu chciałbym się zgodzić z @Darek z Ozimka, że TV Puls za dużo produkuje paradokumentów (i to z udziałem niektórych znanych aktorów): "Lombard. Życie pod zastaw", "Rodzinny interes", paradokument z żoną Szpakowskiego itd.

 

Ja rozumiem, że Dąbski odkrył tzw. "żyłę złota" w postaci paradokumentów, ale z ilością powtórek "Lombardu" czy "Rodzinnego interesu" zdecydowanie przesadza.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Frontowiec napisał:

Akurat tu chciałbym się zgodzić z @Darek z Ozimka, że TV Puls za dużo produkuje paradokumentów (i to z udziałem niektórych znanych aktorów): "Lombard. Życie pod zastaw", "Rodzinny interes", paradokument z żoną Szpakowskiego itd.

 

Ja rozumiem, że Dąbski odkrył tzw. "żyłę złota" w postaci paradokumentów, ale z ilością powtórek "Lombardu" czy "Rodzinnego interesu" zdecydowanie przesadza.

Masz rację.

Dąbski powinien kupić do stacji jakieś stare seriale niepokazywane w PL.

Na Wielkanoc i Lany Poniedziałek  praktycznie same powtórki.

Jednak znalazłem film którego nie widziałem to "Pułapka Czasu"

https://www.filmweb.pl/film/Pułapka+czasu-2018-593121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...