Skocz do zawartości

Radiowy kanał roku 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2015 dobiega końca, więc wraz z tym zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie ''Radiowy kanał roku 2015''. Głosy oddajemy do 31.12.2015 roku do godziny 23:59.

 

Kategorie, w których można oddawać głosy:

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - 
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - 
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - 
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - 
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - 
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - 
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Polskie Radio 24

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: VOX FM
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Pogoda
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym:  Polskie Radio Program Drugi
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja 
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: TOK FM
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: Radio Eviva 
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: Radio Eviva  
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Gdańsk

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Plus Legnica

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: Tylko polskie przeboje (z PolskiejStacji)
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: nie słucham radia w systemie satelitarnym
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: nie słucham radia w systemie satelitarnym
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: nie słucham radia w systemie satelitarnym
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: nie słucham radia w systemie satelitarnym
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: nie słucham radia w systemie satelitarnym
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Zachód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio ''Jedynka''

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Pogoda
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio ''Jedynka''
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL Radio
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL Radio
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - nie ma takiego
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Eska
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF Maxxx
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Muzo fm
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - KroneHit Radio
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - O24
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Wawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Eska

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - brak

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - TOK FM

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF Maxxx

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Muzo fm

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -RMF Maxxx

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - brak

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - brak

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Fara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio Rytm - muza bez reklam

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja - tuba propagandy rządu PiS
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Rytm - tak samo jak w pkt. 1.
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Trójka Polskie Radio - za LP3
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja - tak samo jak w pkt. 2.
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Trójka Polskie Radio - tak samo jak w pkt. 4.
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102.5 - najlepsza muzyka
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102.5 - jw.
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Kielce - wiadomości z regionu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Muzo FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -  Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: -  -

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -  Muzo FM

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -  Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Muzo FM

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -  Sunshine Live

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -  -

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -  PRW (Radio Wrocław)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio 24

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Pogoda
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Trójka (PR3)
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - brak
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL Radio
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - brak
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio FAMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem w przeważającej mierze bez uzasadnień (w większości przypadków byłyby one podobne do zeszłych głosowań)

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Jedynka Polskie Radio

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Rytm - muzyka (i krótkie serwisy informacyjne) bez reklam czy wielkich kumulacji; wpisałem w tej kategorii ze względu na jeden powód: w Elblągu jedynym sposobem odbioru (do ok. 2019) jest internet, w tym system Samsung Smart TV
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Jedynka Polskie Radio
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Jedynka Polskie Radio
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - pas - nie słucham stacji zagranicznych
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - pas - nie słucham stacji zagranicznych
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Gdańsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF MAXXX

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Rytm

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF MAXXX

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - RMF MAXXX

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - 

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - 

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Muzyczne Radio (nowości muzyczne, rozbudowana playlista, audycje tematyczne, mocna lokalność)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: PR Rytm (niestety w DAB+ nie da się tego słuchać - sieczka jakościowa)
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Polskie Radio Trójka
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Maryja
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Złote Przeboje
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - u mnie zagraniczne radia są dostępne naziemnie (najlepsze: niemieckie BB Radio) - a, że takiej kategorii nie ma, to pas.
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - j.w.
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Muzyczne Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM

 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja

 

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Szpila

 

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF MAXXX

 

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja

 

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - RMF FM

 

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - Nie słucham zagranicznych stacji

 

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - Nie słucham zagranicznych stacji

 

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RDN Limanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Radio Złote Przeboje

 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: Polskie Radio 2

3. Najlepsze radio polskie w internecie: Polskastacja

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Radio Złote Przeboje

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: Polskie Radio 2

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: Radio Zet

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: brak nominacji

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: brak nominacji

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: RDN Małopolska

10. Najlepsze internetowe radio zagraniczne: ESC Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -  Radio Złote Przeboje

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: -  Radio ESKA
3. Najlepsze radio polskie w internecie: -  pas (ponieważ nie słucham internetowego radia)
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -  Radio Złote Przeboje
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -  Radio Maryja
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: -  pas (ponieważ nie słucham już zagranicznego radia)
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - j.w.
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Katolickie Radio Zamość

 

@Frontowiec, Dzięki że przejąłeś po mnie prowadzenie tego plebiscytu. A już miałem szukać zastępcy, a tu się sam znalazł. :D No nic gratuluję pełnienia tej zaszczytnej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - nie ma takiego

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Gdańsk (chociaż tu się wahałem jeszcze pomiędzy Weekend FM i Kaszebe)
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Szczecin
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Złote Przeboje (ale to tak naciągnięte)
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio Pr.2 „Dwójka”
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Muzo FM (to też tak trochę naciągnięte)
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - ?
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - ?
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - nie ma takiego. Jest tylko regionalne Radio Koszalin, ale tu chodzi o lokalne, więc nie ma :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Zet

 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja

3. Najlepsze radio polskie w internecie: - RMF FM

4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Złote Przeboje

5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Polskie Radio 2

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje

7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102,5 CH

8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102,5 CH

9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Trendy Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Antyradio 

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Vox FM
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio Złote Przeboje 
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Trójka (PR3)
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio ESKA
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje 
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102,5 
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102,5 
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio VIA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM (wybór kiepski, także niech będzie RMFka za poranki)

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Radio ZET Chilli
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio ZET Chilli
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - TOK FM
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio ZET Chilli
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - Ibiza Dance Station
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - Radio Swiss Jazz
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Weekend FM

Edytowane przez Senor_Siarra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - TOK FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio GO
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - TOK FM
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - TOK FM
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio ZET

6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: -TOK FM
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - (nie znam żadnego dobrego)
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - (nie znam żadnego)
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Zachód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Jedynka Polskie Radio

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Zet
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - RMF 80s
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Złote Przeboje
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Zet
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Jedynka Polskie Radio
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - SRG Swiss Pop
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: -  SRG Swiss Pop
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Polskie Radio Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM

2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja
3. Najlepsze radio polskie w internecie: -  RMF FM
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: -  RMF FM
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Kolor
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - brak
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - brak
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Piekary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od północy głosowanie zakończone. A oto wyniki:

 

1. Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - RMF FM (4), Polskie Radio ''Jedynka'' (3), Polskie Radio 24 (2), Radio Złote Przeboje (2), Radio Eska (1), RMF MAXXX (1), Radio Plus (1), Polskie Radio Rytm (1), Muzo FM (1), Muzyczne Radio (1), Radio ZET (1), AntyRadio (1), TOK FM (1), wstrzymali się od głosu (1).
 
2. Najgorsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Maryja (12), VOX FM (2), Polskie Radio ''Dwójka'' (1), Radio Eska (1), Radio Gdańsk (1), Radio GO (1), Radio ZET (1), wstrzymali się od głosu (2).
 
3. Najlepsze radio polskie w internecie: - Polskie Radio Rytm (4), Radio Pogoda (2), TOK FM (2), RMF FM (2), Tylko Polskie Przeboje (1), Radio Eska (1), Radio Szpila (1), PolskaStacja (1), Radio Szczecin (1), RMF 80's (1), Radio Złote Przeboje (1), Radio ZET Chilli (1), wstrzymali się od głosu (2).
 
4. Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - RMF MAXXX (4), Radio Złote Przeboje (4), Polskie Radio ''Trójka'' (4), Polskie Radio ''Jedynka'' (2), Polskie Radio ''Trójka'' (1), Muzo FM (1), Radio ZET Chilli (1), TOK FM (1), RMF FM (1), Radio Złote Przeboje (1), wstrzymali się od głosu (1).
 
5. Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym: - Radio Maryja (10), Polskie Radio ''Dwójka'' (3), Muzo.fm (2), Radio ZET (2), Radio Eska (1), TOK FM (1), wstrzymali się od głosu (1).
 
6. Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej: - Radio Złote Przeboje (6), Muzo FM (3), RMF FM (3), Polskie Radio ''Jedynka'' (3), RMF MAXXX (2), TOK FM (2), Radio Kolor (1), Polskie Radio ''Trójka'' (1), Radio ZET (1), Radio ZET Chilli (1), wstrzymali się od głosu (2).
 
7. Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym: - RTL 102,5 (3), RTL Radio (2), Radio Eviva (1), KroneHit Radio (1), Sunshine Live (1), BB Radio (1), Ibiza Dance Station (1), SRG Swiss Pop (1), wstrzymali się od głosu (10).
 
8. Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej: - RTL 102,5 (3), RTL Radio (1), Radio Eviva (1), O24 (1), BB Radio (1), Radio Swiss Jazz (1), SRG Swiss Pop (1), wstrzymali się od głosu (12).
 
9. Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w twoim miejscu zamieszkania: - Radio Gdańsk (2), Radio Zachód (2), Radio Zachód (1), Radio WAWA (1), Radio Fara (1), Radio Kielce (1), Radio Wrocław (1), Radio FaMa (1), Polskie Radio RDC (1), Muzyczne Radio (1), RDN Limanowa (1), RDN Małopolska (1), Katolickie Radio Zamość (1), Radio Koszalin (1), Trendy Radio (1), Radio VIA (1), Weekend FM (1), Radio Katowice (1), Radio Piekary (1).
 
10. Najlepsze internetowe radio zagraniczne: - ESC Radio (1).
 
W dwóch kategoriach będzie dogrywka.
Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...