Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można dostać gdzieś w sklepie/supermarkecie jakieś tabelki, plakaty, broszury do wypełniania wyników i tabele w związku z EURO 2016? Spotkaliście się z czymś takim?

 

Pamiętam, że co dwa lata w produktach typu chipsy Lay's można było coś takiego znaleźć. Wiecie coś na ten temat?

Przeglądając gazetkę reklamową Polo Marketu jest takie coś m.in. do wpisywania wyników + sporo informacji o Euro za 24,99 zl.

A poza tym to pewnie takie plakaty, albo coś w tym rodzaju będzie w pisemkach sportowych typu Bravo Sport, GigaSport czy jakoś tak, pamiętam jak na ostatni Mundial i Euro 2012 w BravoSport był taki wielki plakat na wpisywanie wyników.

....................................

A będzie ktoś prowadził typowanie Euro 2016 u nas na forum?

EDIT: Sprawdziłem dzisiaj w Empiku i jest w najnowsyzm Giga Sport Extra wielki terminarz w formie plakatu. Ale kosztuje aż 7,99 zł. W Bravo Sport nie ma terminarza, ale nowy numer będzie w środę i tam pewnie będzie, i jest też ta gazeta tańsza (3,50 zł).

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest ktoś chętny do poprowadzenia typowania na forum satkurier? Ja niestety nie będę mógł. Sesja i praca.



Edit: Kyle Lafferty opuścił dzisiejszy trening Irlandii Północnej z urazem - według trenera nie jest to nic poważnego, ale gdyby nie zagrał z Polską, to Irlandczycy z Północy będą mocno osłabieni.

U nas kulawy Grosicki - nie wygląda mi to dobrze. Jakby nie zagrał, to Nawałka jest bez całej lewej strony - jaką pewnie sobie wyobrażał jeszcze dwa tygodnie temu na mecz z Irlandią.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać gdzieś w sklepie/supermarkecie jakieś tabelki, plakaty, broszury do wypełniania wyników i tabele w związku z EURO 2016? Spotkaliście się z czymś takim? 

 

Pamiętam, że co dwa lata w produktach typu chipsy Lay's można było coś takiego znaleźć. Wiecie coś na ten temat?

Dzisiaj w Super Ekspresie jest "wpisywanka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up 

 

Dzięki.

 

W TeleTygodniu nie ma, tzn. jakiś dodatek na EURO jest, ale wpisywanki w nim nie dostrzegłem. Musiałem kupić stary numer To & Owo. Niezły dodatek, ale... sama wpisywanka taka sobie. Bardzo mało miejsca do wpisywania... 

 

PS. W piątek Skarb Kibica z PS:

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,skarb-kibica-euro-2016-,wideo,690160,1,1060.html

 

clipboard01.jpg

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watro zauważyć, że te dzisiejsze Bravo Sport kosztuje nie 3,50, a 4,50. Czy to naprawdę podrożało, czy tylko błąd?

Dobrze. Już wszystko wiem. 3,50 bez tych akcesoriów, a 4,50 z tymi farbkami. Nie wszędzie są farbki. Trzeba uważnie szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiejszy koncert Davida Guetty  z Paryża można gdzieś obejrzeć FTA? O 22.50 jest na Polsacie Sport.

Tak, np. na TF1 HD z 9E już od godz. 20. Właściwy koncert od 23. Niemcy koncert będą transmitować tylko na livestreamie w internecie, więc wątpię, czy będzie dostępny na region Polski. Pewnie pojawią się także przekazy.

 

W dodatku na oficjalnym kanale Davida na YT także będzie transmisja:

https://www.youtube.com/watch?v=oSnTfO7b1-M

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...