Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to odpalił, bo skoro miał go u siebie i wystarczyło uiścić jakąś tam śmieszną kwotę za jednego z najlepszych polskich piłkarzy ever to można traktować tę decyzję jak odpalenie  :wink:

Kwestia rozumienia słów. Kwota wcale nie była mała bo około 1,5 mln zł za zawodnika z 1 ligi to jednak sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gashi co zmarnował to jest niepojęte. Albańczycy mogą być zawiedzeni. Mimo grania w dziesiątkę mogli ukarać Szwajcarię, która grała w oczekiwaniu na koniec meczu. Myśleli że się albańczycy poddają. Szkoda.

Następny mecz i według bukmacherów nic nie wiadomo. Jestem za Słowacją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego są dyrektorzy sportowi jak Monchi i parodyści dyrektorów sportowych jak Trzeciak. 

Nie róbmy boga z Monchiego, on tak naprawdę spija śmietankę z pracy innych. Dyrektor sportowy tak naprawdę wszystko tylko koordynuje i zaczyna rozmowa z piłkarzami o kasie a najczarniejszą robotę robią scoutci. Trener daje profil zawodnika a dyrektor rozkazuje scoutom znaleźć go. 

Z drugiej strony transfer Lewego byl dogadany i kwota była niższa niż zapłacił Lech a rozbiło się o to, że Lewy chciał odrazu do 1 zespołu a oni mu najpierw zespoł Młodej EKstraklasy proponowali.

 

 

 

Dobra ale wracamy do tematu.

@MartinFC bo takie zepsuły jak Albania tym się charakteryzują, zresztą Rumunia wczoraj to też podobny zespół. Oni są bardzo dobrze zorganizowania w defensywie,są dobrze przygotowane fizycznie i mają siłę ciągle biegać do tego dobrze wyszkoleni taktycznie i technicznie co sprawia, że trudno im strzelić gola ale ma to swój minus w postaci tego, że ich siła ofensywa jest dość marna i brak tam bardzo często indywidualności i mają bardzo często problemy z wykorzystywaniem sytuacji. Nieprzyjemne zespoły do grania z nimi ale też zespoły które pewnego poziomu nie przekroczą.

 

Szwajcarzy to nasz potencjalny rywal w 1/8, spokojnie do ogrania. Brakuje tam czegoś w tym zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Marsyli jest sielanka , gdyby coś takiego w Polsce działo to nasze lewe media by o wojnie albo czymś takimi mówiono. Ale wiadomo w Europie i Anglii sobie z tym poradzono. 

 

Warto wspomnieć o tym, też jak na Ukraińskich serwisach banderowcy mówią o swojej miłości do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - pamiętam jak TVN na czele z Pieńkowską ostrzegał, że to nie ISIS będzie największym zagrożeniem EURO tylko polscy kibice hahahahaha

 

Ciekawe co na to Sol Campbell i jego rodacy? Sądząc po ulicach Marsylii widzę, że wyszli z trumien  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

Natomiast dzisiaj wyszedł teledysk oficjalnego hymnu UEFA EURO 2016:

To teledysk Mistrzostw Europy czy Pucharu Narodów Afryki? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF ale to nie tylko TVN  to mówi jakoś przed samym Euro o tym samym mówił Holland prezydent Francji, że Polacy to największe zagrożenia jakoś z 2-3 dni przed Euro heh. Ah te lewicowa chora  logika. 

A co do Campbella gdzieś w brytyjskiej prasie czytałem jakiegoś profesorka  który mówił także, o tym że Polacy są najgorsi, nie tylko chuligani a rasiści i że będzie to większy problem niż terroryści na Euro.

 

Ta piosenka tak mnie irytuje, że po 1 dniu nie mogę jej słuchać a melodyjka z niej leci co chwile na Polsatach. Gorsza niż Oceana z 2012 roku. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień mistrzostw... I już dziś niektórzy muszą oglądać mecze w nie polskojęzycznej telewizji. I jak dla mnie jest całkiem spoko, za chwilę drugi mecz w ZDF HD. Jakość obrazu świetna, studnio również na poziomie, żałuję, że nie jestem bardziej biegły z niemieckiego, ale generalnie spokojnie można obejrzeć. Wczoraj po meczu otwarcia obejrzałem studio emitowane w Polsacie głównym i jak dla mnie słabo, stara gwardia co chwilę wchodziła sobie w słowo, a brylował oczywiście pan Gmoch. W sumie nie dużo lepiej było w TVP. Z kolei dziś studio Polsatu podczas meczu Szwajcaria - Albania wydawało się ciekawsze, ale bez szału. A wracając do tego, co w ZDF, to naprawdę fajnie wprowadzili do meczu Anglia - Rosja, nawet zaprosili Phila Neville'a. Coś czuję, że mecz Polska - Niemcy też będzie fajniej opakowany przez naszych sąsiadów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu bardzo często na hitowych meczach rozgrywanych na San Siro kibice odpalali takie petardy hukowe. 

 

 

EDIT:

 

EURO 2016 od kulis:

http://extremesupporters.com/2016/06/11/anglia-rosja-dzien-3/

 

Polecam trzeci filmik. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo bo to Włosi rozwineli ruch ultras. To oni we Europie wprowadzili na trybuny, piro, oprawy, szaliki itd choć to na Hajduku pojawiła się pierwsza grupa kibiców. Pojawienie ruchu ultras w Polsce to także ma duży związek z Włochami bo wszyscy zaczęło się od fascynacji Interem i jego 20 metrową flagą Inter Cluba Savona którą wywiesili na Legii w 1985 roku a potem poszło to wszystko dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacapy lecą z Angolami, wyraźnie Anglicy, to już nie ta forma. W Polsce 4 lata temu jak chcieli harcować, to źle się to dla nich konczyło. Szkoda, że ich w grupie nie mamy. :-) Ale za to banderowcy są. :-D

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień mistrzostw... I już dziś niektórzy muszą oglądać mecze w nie polskojęzycznej telewizji. I jak dla mnie jest całkiem spoko, za chwilę drugi mecz w ZDF HD. Jakość obrazu świetna, studnio również na poziomie, żałuję, że nie jestem bardziej biegły z niemieckiego, ale generalnie spokojnie można obejrzeć. Wczoraj po meczu otwarcia obejrzałem studio emitowane w Polsacie głównym i jak dla mnie słabo, stara gwardia co chwilę wchodziła sobie w słowo, a brylował oczywiście pan Gmoch. W sumie nie dużo lepiej było w TVP. Z kolei dziś studio Polsatu podczas meczu Szwajcaria - Albania wydawało się ciekawsze, ale bez szału. A wracając do tego, co w ZDF, to naprawdę fajnie wprowadzili do meczu Anglia - Rosja, nawet zaprosili Phila Neville'a. Coś czuję, że mecz Polska - Niemcy też będzie fajniej opakowany przez naszych sąsiadów. 

jw. 

 

Ja na niemieckim komentarzu piłkarskim się wychowałem i szczerze mówiąc bardzo mi on odpowiada. Niemieccy komentatorzy są stonowani, nie są nachalni, często robią pauzy, nie chorują na słowotok czyt. nie nawijają bez sensu. Dają telewidzowi odetchnąć, pomyśleć. Na pewno nie doprowadzają zagranicznego telewidza do bólu głowy jak ich arabscy odpowiednicy tymi ich Alllla, Allllllllla  :wink:

 

Zaimponowała wczoraj ta Niemka. Babka lepiej wymawiała nazwiska piłkarzy niż wielu polskich komentatorów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny profil Euro 2016 na Twitterze podał, że wieczorem doszło do bijatyki pomiędzy kibicami polskimi, irlandzkimi i francuskimi. Kibice z Polski i Irlandii Północnej świętowali razem pokojowo nadchodzące spotkanie, gdy nagle zostali zaczepieni przez grupkę 20 agresywnych kibiców z Nicei. Sytuacja została opanowana po około godzinie, zabawa kibiców Polski i Irlandii Północnej trwa nadal.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw. 

 

Ja na niemieckim komentarzu piłkarskim się wychowałem i szczerze mówiąc bardzo mi on odpowiada. Niemieccy komentatorzy są stonowani, nie są nachalni, często robią pauzy, nie chorują na słowotok czyt. nie nawijają bez sensu. Dają telewidzowi odetchnąć, pomyśleć. Na pewno nie doprowadzają zagranicznego telewidza do bólu głowy jak ich arabscy odpowiednicy tymi ich Alllla, Allllllllla  :wink:

 

Zaimponowała wczoraj ta Niemka. Babka lepiej wymawiała nazwiska piłkarzy niż wielu polskich komentatorów.  

 

Otóż to. Przyznam, że pierwszy raz miałem okazję oglądać mecz komentowany przez kobietę. Niby nic wielkiego, ale przez początkowe minuty nieco trudno było się przyzwyczaić, im dalej w las tym lepiej i generalnie fajnie się tego słuchało. No i ten sposób relacjonowania meczu, powiedziałbym po prostu nienachalny. Od dawna nie oglądałem nic w zagranicznej telewizji, więc odwykłem od tego, głównie jest to charakterystyczne właśnie dla Niemców. Nie ma tu żadnego eksperta, który na gorąco musi nam oczywiście wszystko rozbić na czynniki pierwsze, gdyż sami byśmy do tego nie doszli. Może taki komentarz nie zawsze potrafi porwać, ale generalnie ogląda się to fajnie, a obawiałem się, że dość ciężko będzie mi ponownie przywyknąć do meczu z niepolskim komentarzem. Oczywiście nie chodzi tu o to by na siłę przekonywać, że mecze z ZDF czy ARD są 100 razy lepiej opakowane, ale jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie może zapewnić sobie dostępu do Polsatu Sport bądź po prostu uważa to za zbędny wydatek, to obejrzenie tego wszystkiego u naszych zachodnich sąsiadów jest opcją jak najbardziej w porządku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...