Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alf juz sam nie wie co pisze, o jakims wznowieniu w bramkarza (ktore nie mialo miejsca) itp. nie wiem jak to nawet odbierac (to bylo wznowienie w sedziego i to absolutnie przypadkowe). On chyba oglada jakies inne mecze (moze te z lat 90. i wczesniej, bo tylko o historii ciagle pisze XD).

 

Odnosnie artykulu powyzej - tu sie nie ma co smiac :D Cwiercfinal dla Wlochow to musi byc "coś" - wystarczy przeanalizowac ich wyczyny - poza 3ema dobrymi turniejami w tym milennium odpadali w grupie lub zaraz po zakonczeniu fazy grupowej :D A turniejow bylo 8 (ten jest 9). Przynajmniej sa ciekawsi od Anglii - ta zawsze odpada w 1/8 jak Arsenal - to jest dopiero tragikomedia XD

 

Gdzie tam Francja do Niemcow - to nie ten poziom, sa gdzie sa tylko dzieki temu, ze turniej jest u nich i drabinka byla od poczatku ustawiona dla nich zeby do polfinalu miec autostrade :D. Byle Lalusia obsadzic porzadnie i bedzie dobrze :D

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym coś musi być. Anglia zawsze odpadała w 1/8 lub w ogóle nie wychodziła z grupy, czy to ME czy MS.

To samo się dzieje w LM, gdzie angielskie zespoły nie potrafią nic ugrać. To samo LE.

Anglicy chcą chorej reformy Ligi Mistrzów, bo twierdzą, że nie grają tam na maksa bo kasy za mało dają i chcą ułożyć hiper super LM.

 

Po tym turnieju, po ME we Francji nie zdziwię się, jak to Anglicy będą chcieli reformy MS/ME, bo ich zespół odpada zawsze z przeciętniakami.

 

Wielu Was się śmieje z Włochów, ale nie zapominajmy, że Włosi nie mieli w ogóle ataku, mieli dobrą obronę, ale ataku to nie mieli i musieli odpaść. A dlaczego nikt się nie śmieje z Anglii? Przecież to zespół z "najlepszych" graczy ligi angielskiej, najlepsza liga, najdroższa. Dlaczego o Anglii cisza? Anglia dostała od Islandii, od Islandii, która została rozjechana przez Francję jak po walcu. Gdzie Włosi zremisowali z Niemcami z mistrzami świata i przegrali w karnych. Włosi, której kadra w napadzie nie powalała.

Dlaczego żaden klub europejski (Real, Barcelona, Bayern, Juventus, PSG, itd.) nie chcą jakiegoś angielskiego piłkarza? Bo sa za słabi? Przereklamowani?

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy w drugiej połowie mieli trzy sytuacje, po których powinien paść gol...

1. Znakomita okazja Mullera i interwencja Flerenziego. 

2. Gol Ozila. 

3. Strzał Gomeza/czy niefortunna interwencja Chielliniego (nie pamiętam dokładnie), po której znakomicie zachował się Buffon.

Ja pisałem o dogrywce. Jakie sytuacje Niemcy mieli w dogrywce? 

 

PS. Interwencja Florenziego niepotrzebna. Piłka nie wpadłaby do siatki. 

Tak szczerze to twoja lista jest krótka co mówi jasno, że za dużo szans na gola nie mieli.

 

A po drugie wznowienie Neuera prosto w bramkarza??? W Buffona??? :woot: A nie w sędziego?

Moja lista jest większa od tego ile klarownych sytuacji Niemcy stworzyli sobie w 30 minutowej dogrywce. 

 

Tak, mój błąd. Miało być prosto w sędziego. 

Wielu Was się śmieje z Włochów, ale nie zapominajmy, że Włosi nie mieli w ogóle ataku, mieli dobrą obronę, ale ataku to nie mieli i musieli odpaść. A dlaczego nikt się nie śmieje z Anglii? Przecież to zespół z "najlepszych" graczy ligi angielskiej, najlepsza liga, najdroższa. Dlaczego o Anglii cisza? Anglia dostała od Islandii, od Islandii, która została rozjechana przez Francję jak po walcu. Gdzie Włosi zremisowali z Niemcami z mistrzami świata i przegrali w karnych. Włosi, której kadra w napadzie nie powalała.

Dlaczego żaden klub europejski (Real, Barcelona, Bayern, Juventus, PSG, itd.) nie chcą jakiegoś angielskiego piłkarza? Bo sa za słabi? Przereklamowani?

Z Włochów śmieją się tylko trolle. 

 

A wracając do pytania. Ani nie za słabi, ani nie przereklamowani tylko przede wszystkim za drodzy oraz niechętni do ruszania się poza Wyspy. 

 

Uwierz mi, że gdyby w Hiszpanii, we Włoszech i w Niemczech piłkarze mieli takie tygodniówki to też niewielu miałoby ochotę wyjeżdżać. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuję, że może być dzisiaj 0:0, aż do karnych. :)

@Project Alf - Fakt faktem Niemcy mieli przewagę i bardziej zasłużyli na awans. Zobaczymy jak Italia spisze się w eliminacjach do mundialu, bo gra w grupie z Hiszpanią, a nawet w barażach można trafić na bardzo niewygodnego rywala... Myślę, że któraś z większych potęg niż Holandia mundial obejrzy w tv.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne typowe dla trenera Strejlauła odpowiedzi. Nic nowego, bym powiedział że się przejadł.

Portugalia w finale. Z przebiegu meczu można powiedzieć że zaslużenie, ale z przebiegu mistrzostw to podtrzymuję zdanie. Za słabo dziś gra Walia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Cristiano Ronaldo do dwóch finałów w tym roku: 

 

LM: Roma, Wolfsburg, City 

EURO: Chorwacja, Polska, Walia

 

Złota Piłka czeka  :wink:

@Project Alf - Fakt faktem Niemcy mieli przewagę i bardziej zasłużyli na awans. 

http://www.uefa.com/uefaeuro/season=2016/matches/round=2000449/match=2017903/statistics/index.html

 

Nom, przewaga jak [beep]a.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tą łatwą drogę trzeba umieć wykorzystać to co oni zrobili. Jak dla mnie to jeśli do finału nie awansuje Francja to oni to wygrają.  Niemcy na tym Euro mieli problemy z 2 dobrze zorganizowanymi drużynami w defensywie Polską i Włochami. Portugalia gra podobną piłkę ale jednak ma znacznie większą silę rażenia od Nas czy Włochów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja przeżywam nadal, że Polacy nie wygrali karnych z Portugalią.

Tak na ich miejscu bylibyśmy na 100% w finale i nawet moglibyśmy wygrac Euro, gdyż Francja, Niemcy są i tak już podmęczeni i poobijani, gdyż mieli ciężkich rywali. Dzisiaj znowu hit i znowu męczarnia Niemców i Francuzów.

Polacy mieliby jeden dzień odpoczynku dłużej i mistrzostwo Europy byłoby w zasięgu ręki :(

 

Jak my tego nie wygraliśmy? :( Takiej szansy nie będziemy już mieli niestety. Czuje, że ta drużyna z teraz ma taki progres i szczyt formy. Pazdan za 2 lata będzie już starszy i nie taki. Lewandowski również tak samo. Lata jednak lecą. CR7 również jest nie taki jak nawet 2 lata temu...

 

Jedyna nadzieja to w Kapustce, że godnie zastąpi Grosika. Milik Lewandowskiego. O bramkę mogę być spokojny gdyż Dragowski będzie godnym zastąpieniem Fabiana czy Boruca. Jest też młody Szczęsny.

Ale z obroną nie będzie tak kolorowo, Pazdan, Glik, Jędrzejczyk i Piszczek za 2 lata będą o wiele słabsi. Nie widze tutaj zastępców na ich pozycjach.

Krychowiak na pewno zrobi wielki progres i to będzie ostoja naszej reprezentacji. Milik oby poszedł w ślady Lewego. Oby Kapustka nie podpalił się za bardzo.

 

Nie widze już szans na MS w Rosji :/ Teraz była jedna wielka szansa i rzut karny... :( Eh... jak to boli :( Dla mnie to gorsze niż karne Włochów czy Niemców, gdyż tam każdy nie trafiał i było jak było. A tutaj jeden jedyny karny... :(((

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma dużo gorszą defensywę, więc kto nie będzie w finale to Portugalia szans nie ma.

Nie ma. Co w szczególności było widać w meczu z Chorwatami, Nami czy Walijczykami. Odkąd wypadł ze składu Ricardo Carvalho to problemy z chaosem w grze z tyłu się skończyły. Santos to mistrz antyfubolu i z kimkolwiek by nie grali to będzie mecz podobny do tego z Chorwatami. Zespół który lubi grać piłką będzie idealnym rywalem dla nich, sami już tak przegrali kiedyś Euro właśnie z taką Grecja. 

 

@patrys takie gadanie jest bezsensu bo kto powiedział, że wtedy byśmy wygralibyśmy z Walijczykami? Przegraliśmy i to oni są nie ma co gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to mówiłem - Walia i Islandia leciały na farcie.

Islandia dostała bęcki od słabszej Francji, gdzie Walia miała ogórków, autostradę do nieba.

Portugalia również miała ogórków, męczyła się z najgorszym zespołem Euro Węgrami, którzy grali tak tragicznie, że gdyby nie wynik 3:3 to bym się zanudził.

 

Druga drabinka była mocniejsza, tak walczą drużyny o byt. Anglia przegrała z Islandią ale to normalne, bo zawsze odpada z fazy grupowej lub max 1/8 finały czy to MS/Me/LM/LE.

 

Skończył się fart Walii i Islandii.

 

Portugalia tez ma farta, ale z ich szczęściem i ułożeniem drabinki mają szansę z Francją czy Niemcami. Niemcy/Francja będą wykończeni po dzisiejszym spotkaniu, będą mieli 1 dzień krótszy w regeneracji. Portugalia może to wykorzystać.

Dlatego tak mnie to boli, że Polska nie awansowała dalej :( Takiej szansy już nie będzie. Dlaczego? Powiedzcie mi...DLACZEGO? :(((

Edytowane przez patrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że ta drużyna z teraz ma taki progres i szczyt formy. Pazdan za 2 lata będzie już starszy i nie taki. Lewandowski również tak samo. Lata jednak lecą. CR7 również jest nie taki jak nawet 2 lata temu...

 

Jedyna nadzieja to w Kapustce, że godnie zastąpi Grosika. Milik Lewandowskiego. O bramkę mogę być spokojny gdyż Dragowski będzie godnym zastąpieniem Fabiana czy Boruca. Jest też młody Szczęsny.

Ale z obroną nie będzie tak kolorowo, Pazdan, Glik, Jędrzejczyk i Piszczek za 2 lata będą o wiele słabsi. Nie widze tutaj zastępców na ich pozycjach.

Krychowiak na pewno zrobi wielki progres i to będzie ostoja naszej reprezentacji. Milik oby poszedł w ślady Lewego. Oby Kapustka nie podpalił się za bardzo.

 

Nie widze już szans na MS w Rosji :/ Teraz była jedna wielka szansa i rzut karny... :( Eh... jak to boli :( Dla mnie to gorsze niż karne Włochów czy Niemców, gdyż tam każdy nie trafiał i było jak było. A tutaj jeden jedyny karny... :(((

Co za niebotyczne bzdury. Załamałem się.

 

1) Ta drużyna nie była u szczytu formy. Krychowiak i Grosicki walczyli z kontuzjami, a napastnicy to nie ta dyspozycja choćby z eliminacji.

2) Pazdan i Lewandowski nie będą już tacy.

Jacy? Pazdan od dwóch lat prezentuje jakiś poziom. Wszystko najlepsze przed nim. Lewandowski ma 27 lat!!!!!

3) Glik podpisuje po Euro kontrakt na 4 lata z AS Monaco, a tu ktoś z forum pisze, że za 2 lata będzie po zawodniku, bo za stary :) :) :) :) :)

Straciłem siły ze śmiechu na dalsze pisanie.

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​​Moim zdaniem, świetny tekst.

 
W Amsterdamie rozpoczęły się lekkoatletyczne mistrzostwa Europy. I z tego względu na swoim profilu na Facebooku biegacz Marcin Lewandowski opublikował kilka gorzkich słów.

- No i zaczynamy zabawę. Jutro eliminacje na 800m Mistrzostw Europy w Amsterdamie. Ciekawe czy ktoś w Polsce ma z tego powodu flagę na aucie??  http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,64989,20363341,gorzkie-slowa-marcina-lewandowskiego-czy-ktos-w-polsce-ma.html

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to mówiłem - Walia i Islandia leciały na farcie.

Islandia dostała bęcki od słabszej Francji, gdzie Walia miała ogórków, autostradę do nieba.

Portugalia również miała ogórków, męczyła się z najgorszym zespołem Euro Węgrami, którzy grali tak tragicznie, że gdyby nie wynik 3:3 to bym się zanudził.

 

Druga drabinka była mocniejsza, tak walczą drużyny o byt. Anglia przegrała z Islandią ale to normalne, bo zawsze odpada z fazy grupowej lub max 1/8 finały czy to MS/Me/LM/LE.

 

Skończył się fart Walii i Islandii.

 

Portugalia tez ma farta, ale z ich szczęściem i ułożeniem drabinki mają szansę z Francją czy Niemcami. Niemcy/Francja będą wykończeni po dzisiejszym spotkaniu, będą mieli 1 dzień krótszy w regeneracji. Portugalia może to wykorzystać.

Dlatego tak mnie to boli, że Polska nie awansowała dalej :( Takiej szansy już nie będzie. Dlaczego? Powiedzcie mi...DLACZEGO? :(((

Odpowiedź na pytanie o Polskę - bo przegraliśmy w rzutach karnych, a karne po dogrywce to taka sama porażka jak każda;

piszesz o ogórkach dla Walii - piszesz bzdury - Belgia to ogórki? Islandia wyrzuciła Anglię to fart? a kogóż to wyeliminowali Polacy? Szwajcarię i to w karnych; równie dobrze jak wczoraj niektórzy płakali że moglibyśmy być w finale na miejscu Portugalii tak samo mogliby płakać Szwajcarzy bo Polska, Szwajcaria i obecna Portugalia to ten sam poziom; i już zupełnie nie rozumiem dlaczego każdy zakłada że pokonalibyśmy Walę - bo Portugalia z nią wygrała? co za naiwne myślenie na zasadzie domniemania i gdybania oraz antylogiki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Francją myślę, że będzie już dużo łatwiej. Nie będzie takiego murowania jak w tym meczu. No i trójkolorowi poniżej oczekiwań. A finale już tylko Portugalia :)

 

Ciężko wygrać z takim autobusem i antyfutbolem w 120min :) Ważne, że jest Neuer najlepszy bramkarz na świecie ! 

Zgadza się! Niemcy jak jakieś ściany nie pomogą francuzom będą mistrzami Europy na 99%

 Można by jeszcze kilka cytatów wkleić znawców z tego wątku :lol2:  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...