Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Adamek92 napisał:

Pojawiły się Testy w Polsat Box pod nazwą testy 501 do 508 po EPG wskazuje to na kanały z grupy canal plus 

Jakie ID?

Test1-Test8 czy Test A, Test MM etc?

Edytowane przez BW134
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mati06 napisał:

@pietrek1

@Bloo411Ma rację sam jestem ich abonentem od 16 lat, i potwierdzam że Polsat ma taką praktykę od lat z pakietyzacja.

Co za problem jest przedłużyć umowe, a za tą samą lub podobna albo nawet i niższą cenę mieć to samo albo i więcej. 

Chyba rodzice nie pozwolą to już nie nasz problem. 

Ciao 😊

Moje dzieci pewnie są większe od ciebie i mam wykupionych wielu operatorow w kilku lokalizacjach (nie tylko PBox), w moim przypadku opłata dla zmian w PBox wzrasta o 50% dla kilku starych pakietów więc jak widzisz mam takie oferty, których nie mogę zmienić, nie wiesz to nie zaśmiecaj forum i baw się dalej w piaskownicy. Nie tylko ja tak mam, w wielu przypadkach bardziej opłaca się przejść do konkurencji, szczególnie jak ma się tam już jakieś usługi to można jeszcze większy rabat wywalczyć. Kiedyś Smart dawał 50% rabatu + pracownicze to miałeś premium za grosze , a teraz Smart daje 10% rabatu, chyba widzisz p@zernosc, jak masz pakiet w konkurencji to możesz przenieś PBox w lepszej cenie z numerami niż przedłużyć w PBox. 

Praktyka o pakietach o której piszesz jest wszędzie, ale nie zawsze tak to działa i mamy teraz takie czasy jakie mamy, wiele rzeczy się zmieniło i operatorzy walczą o klientów, jak widać nie wszystkim na tym zależy. 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij grabki z piasku to się obudzisz , a moim przypadku premium + dodatki - 25 zł daje 10% to po pierwsze, nie wiesz nawet ile place i jakie dodatki mam, a po drugie jak wejdziesz na stronę to wszędzie w reklamach smarta najnowszego masz 50+50=90 i masz zamiast 100 to 90 do zaplaty , takie są przykłady w reklamach na oficjalnej stronie Polsatbox czyli średni rabat masz 10% w nowych smartach.  Nowy Smart nie jest już opłacalny..

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

A gdzie reszta paczki Canal plus - seriale, dokument, Canal plus sport. Wzięli najgorsze kanały. Mało kto to ogląda, jak dawali mogli wziąć wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dariusz.walowski34 No jasne. CANAL+ chciał dać Polsatowi Canal+Sport, Premium, Dokument. Przecież "jak dawali to mogli wziąć wszystkie". Ale Solorz pewnie powiedział - "nie, chcemy tylko tematyczne!". Ach ten Polsat... 🤣

 

A tak na poważnie @dariusz.walowski34 to chyba w to nie wierzysz, co piszesz. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dariusz.walowski34 napisał:

A gdzie reszta paczki Canada plus seriale dokument Canada plus sport wzięli najgorsze kanały mało kto to ogląda jak dawali mogli wziąć wszystkie 

To oglądaj kanały tematyczne Polsatu jak te są mało interesujące😂A te C+ to też rozumiem powinny być w pakiecie L?😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dariusz.walowski34 napisał:

A gdzie reszta paczki Canal plus - seriale, dokument, Canal plus sport. Wzięli najgorsze kanały. Mało kto to ogląda, jak dawali mogli wziąć wszystkie.

Canal + na pewno by nie udostępnił kanałów Premium platformie Polsat Box tak po za tym kanały sportowe mają na wyłączność w canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kamil2505 napisał:

W jakim L. Od S powinny być. 😂🤣

Z tego co pamiętam to większość tych kanałów miało być od pakietu L. Tak swoją droga  nie dodawali nic żle dodają jeszcze gorzej😅A dodawać nie ma bardzo co bo ciekawych kanałów na rynku nie ma.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abonent mogę czuć niezadowolenie z faktu, że bez przedłużenia umowy otrzymam jedynie promocyjny dostęp do kanałów C+, ale rozumiem biznesowe podejście PB. Obecna współpraca C+ z PB to z pewnością jedne z największych, jeżeli nie największe zaskoczenie na rynku telewizyjnym, ale ma swoje dość widoczne uzasadnienie. Konkurencja ze strony sreamingu jest niestety coraz poważniejsza, ale prawa sportowe, czy filmowe coraz więcej kosztują. Dlatego dobrze, że ktoś w PC+ w końcu zrozumiał, że lepszy dla biznesu będzie porządny zastrzyk gotówki od PB, niż usilne trzymanie swoich niższej rangi kanałów tematycznych na wyłączność, nawet jeżeli jednym z nich miałby być kanał telezakupowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kanały Canał+ pseudo premium pakietowe a nie jako opcja zostały dodane ponieważ oglądalność ich niestety zaczyna od lat spadać i wychodziły do niższy oglądalnościowej.Flatego bardziej wyrobił się markę TVN,Discovery,Polsat oraz TVP z kanałami tematycznym i niż grupa Canal+ działająca w plenerze i w platformie i kablówce  oraz ofertach dobrowolnych ofertachn a karte.Canal+ to marka pośrednia teraz niż premium gdzie od dekady sporo traci przez konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamek92 napisał:

Canal + na pewno by nie udostępnił kanałów Premium platformie Polsat Box tak po za tym kanały sportowe mają na wyłączność w canal+

Pytanie tylko jest takie czy nSport+ zalicza się do tego grona? Jak wiadomo to nie jest stacja premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adamek92 napisał:

Canal + na pewno by nie udostępnił kanałów Premium platformie Polsat Box tak po za tym kanały sportowe mają na wyłączność w canal+

Tak samo mówili kiedyś że canal+ nie udostępni kanałów sportowych a udostępnił, że nie udostępni planete i tematycznych a udostępnił, na paczkę canal+ główną też przyjdzie czas, to już widoczny znak od dawna że połączenie będzie szybciej niż myślimy czy tego chcemy czy nie. Pytanie jest inne: kto będzie miał większościowy udział i tutaj stawiam na Polsat..

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pietrek1 napisał:

że połączenie będzie szybciej niż myślimy czy tego chcemy czy nie. Pytanie jest inne: kto będzie miał większościowy udział i tutaj stawiam na Polsat..

 

Nie wiem jak by ono miało wyglądać kiedy istnieje urząd antymonopolowy i notyfikacja urzędowa transakcji. Taka transakcja nie przejdzie, bo na rynku płatnej tv satelitarnej pozostał by tylko jeden gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...