Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Które z tych kanałów wchodzą wraz z usunięciem wersji SD tych kanałów ? Mam dodatkowo najniższy pakiet w CP tzn że podmienią mi wersję np. TV4 z sd na hd czy wersja hd będzie w wyższym pakiecie jak np. Polsat Sport sd (najniższy pakiet) Polsat Sport HD (wyższy pakiet)? Reasumując, mając podstawowy pakiet w CP które kanały od 1 października będę miał dostępne w wersji HD (chodzi o te które są w pakiecie, bo wiadomo że nie będę miał tych których do tej pory nie było ? 

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko 2 nowe kanały: Nat Geo People HDDiscovery Historia. Reszta to zmiana  nazwy: TNT (zastąpi TCM), FilmBox Premium (zastąpi FilmBox Extra), FilmBox Extra HD (zastąpi FilmBox HD). Inne to przejście na HD: BBC Earth HD, Cartoon Network HD, CBS Europa HD, Discovery Science HD, Discovery Turbo Xtra HD, Disney Channel HD, Extreme Sports Channel HD, FightBox HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Food Network HD, Polsat Play HD, TNT HD (zastąpi TCM)Travel Channel HD, TV 4 HD. Dobrze, że jakość się poprawi kilku kanałów ale jednak nowe treści by się przydały. Jak choćby: TVP ABC, Puls 2, Eleven i Eleven Sports i Viasat History/Nature HD o te kanały proszą klienci. Te 5 kanałów powinien dodać CP bo tego chcemy my którzy płacimy.

Edytowane przez Carlos78
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo już czy, a jeśli tak to które transpondery "Cyfrowego Polsatu" przejdą od 1 października z "DVB-S" na "DVB-S2", bo jeśli chodzi o "NC+" to tabelka na ten temat jest na stronie "Satkuriera" już od jakiegoś czasu, a o "Cyfrowym Polsacie" właśnie cisza???

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy

Powodów pozostawienia wersji sd nie znamy ( możemy się tylko domyślać ), choć myśle że powód jest inny. ( chodzi o ilość programów )

Ale mnie interesuje:

Kto i co "hucznie" zapowiadał?

Gdyby kolega czytnik był tak miły i rozwinoł swoją myśli i poinformował mnie co było zapowiadane. Bo ja jakoś nie mogę znaleść informacji, że CP zapowiadało ( to i to ) i nie "dołożyło".

Edytowane przez sebek0098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdą wszystkie, tabelkę ma redakcja, może w poniedziałek się tym podzielą. ;)

Na pewno wszystkie ? W nc+ wedlug tego co pisze SK na glownej, to jednak troche tp. nie przechodzi, moze z czasem.

A CP mialby zrobic inaczej ?

Edytowane przez moqu'ai
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tp. 132 również przejdzie do DVB-S2/MPEG-4.

 

wirtualnemedia_pl o przejściu kanałów Polsatu do HD: Wszystkie te cztery stacje na razie pozostaną także w wersjach SD. Hmm... Czyżby było światełko w tunelu, że np. już w przyszłym roku wersje SD by całkiem zniknęły? Przydałoby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie transpondery będą przełączone na MPEG-4. Komunikat CP dla APS-ów:

 

Od  1.10.2015 r. nastąpią zmiany na liście kanałów (NIT). Zmiany nastąpią w nocy z 30.09. na 1.10.2015 r.

Zmiany wynikają m.in. w związku z:

– dodaniem do oferty nowych kanałów,

– wprowadzeniem kompresji MPEG-4 dla większości kanałów.

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga Oni mają na myśli wszystkie tr. z których korzystają czyli nawet od nc+. Czyli to się nie tyczy tylko Polsatowskich tr. A z jednego źródła wiem że :cp i polsat będzie miał wszystkie tr. przełączone

 

Zaciekawiło mnie pierwsze zdanie. Ciekawe czy te zmiany będą spore czy raczej delikatne.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...