Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, bo część kanałów odbieranych z tp. nc+, czyli np. Kino Polska, TVP Regionalna, TV Puls, TVP Info pozostanie w MPEG-2. Do tego jeszcze kanały z tp. 10 (TVN) i pewnie tp. 128 (Viacom). ;)

nc+ zostawia to niestety w MPEG-2, bo Telewizja na kartę. Transponder Viacomu? A z jakiej racji? Mowa była tylko o platformach ;) Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim celu to przeprowadzenie operacji powrotu do ustawien fabrycznych, jakie problemy moga byc ? Mysle ze nie bedzie potrzeba tego robic.

Cyfrowy Polsat tak rzadko zmienia układ kanałów że po wgraniu jej nowej wersji przydatne może okazać się doprowadzenie do jej sprawnego działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim celu to przeprowadzenie operacji powrotu do ustawien fabrycznych, jakie problemy moga byc ? Mysle ze nie bedzie potrzeba tego robic.

 

Po przywróceniu ustawień fabrycznych dekoder automatycznie wyszukuje nową listę, co może przydać się osobom, u których lista się nie zaktualizuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie będzie problemem.

Ja swojego HD 7000 resetuję 10 razy dziennie od nowości.

Nigdy i nic tak często nie resetowałem. Żadnego sprzętu elektronicznego.

Formata mam 1 raz na 3 lata w komputerze, a tu reset dekodera 10 razy w dniu.

Ja swojego ESI-88 wymieniłem po 4,5 roku eksploatacji dekoder był ok ale padł dysk,pojechałem 30 km. po taki sam bo bliżej tylko HD 7000 mi oferowali spróbuj wymienić na taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę państwa mamy chyba bardzo ważny przeciek w komentarzach pod dzisiejszym newsem o Polsacie. Znany na tvpolsat.info użytkownik @Michaelpl (były pracownik Cyfrowego Polsatu) napisał coś takiego w komentarzu i myślę, że jest to info pewne na 95% :)

 

NC+ wprowadzi nowe drozsze pakiety, jutro kolo 12.00 wydadza komunikat. Dolacza tez wszystkie nowe kanaly Polsatu w HD a z biegiem czasu maja zlikwidowac niestety kanaly History.

 

Cyfrowy Polsat kilka dni temu byl blisko, aby 1.10 dolaczyc kanaly Eleven mieli tylko dogadac kwestie pakietu / dodatkowej oplaty - jesli dolacza 1.10 to prawdopodobnie bedzie to oplata 10zl miesiecznie za oba programy. Zmiany na p. nastapia w nocy, na pewno pierwsze 12 kanalow na liscie bedzie w HD co do reszty trwaly jeszcze ustalenia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nigdy nie miałem C+ czy nc+ to szczerze mi ich szkoda, te żabojady już  tak ich heblują po kieszeni a wychodzi że to jeszcze nie koniec,jak oni podniosą ceny to jeszcze więcej ich abonentów przejdzie do CP  i dojdzie do tego że zwiną interes,kanały C+ dołączą do CP i skończy się to brakiem konkurencji :!:  a wtedy to już my wszyscy będziemy zdani na łaskę a raczej niełaskę Solorza :(

:censored: mać, oby te czarne moje myśli nigdy się nie ziściły

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nigdy nie miałem C+ czy nc+ to szczerze mi ich szkoda, te żabojady już  tak ich heblują po kieszeni a wychodzi że to jeszcze nie koniec,jak oni podniosą ceny to jeszcze więcej ich abonentów przejdzie do CP  i dojdzie do tego że zwiną interes,kanały C+ dołączą do CP i skończy się to brakiem konkurencji :!:  a wtedy to już my wszyscy będziemy zdani na łaskę a raczej niełaskę Solorza :(

:censored: mać, oby te czarne moje myśli nigdy się nie ziściły

A ty w to wiezysz? NC+ nie pójdzie z torbami ,nie przesadzajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę państwa mamy chyba bardzo ważny przeciek w komentarzach pod dzisiejszym newsem o Polsacie. Znany na tvpolsat.info użytkownik @Michaelpl (były pracownik Cyfrowego Polsatu) napisał coś takiego w komentarzu i myślę, że jest to info pewne na 95% :)

 

A nie zauważyłeś że jest tam słowo "był blisko",co nie oznacza że się dogadali jeżeli jest to prawda.

 

 

@Be89

Przecież to nic nie znaczy.

Edytowane przez czytnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89

Przecież to nic nie znaczy.

Coś tam jednak znaczy. Mało prawdopodobne by ktoś z CP zupełnie przypadkowo w nocy z niedzieli na poniedziałek wpadł na pomysł rejestracji 5 domen w dodatku których nazwy wymyśliłby na poczekaniu. Nie znaczy to że takie kanały czy projekty wejdą w życie ale na pewno są poważnie rozważane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...