Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy CP czymś zaskoczy na święta NC+ zaskoczyła dodając aż 15 kanałów do tego jeszcze zapowiada następne kanały

I powiększyło liczbę kanałów niegwarantowanych do ponad 40.Jest się czym szczycić.Po nowym roku trzeba liczyć na TVP SPORT i minimum wersje swoich kanałów w HD.

Spokojnie poczekajcie do następnego tygodnia. Mogą się pojawić jakieś nowości na stronie jest odliczanie. Co sugeruje nową ofertę może nie tylko czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie wywiad Mariana Kmity dla Eurosportu ,chodzi mi o ten fragment :

 

... " Niewykluczone też, że nadamy te mecze w istniejących Polsat Sport lub Polsat Sport Extra, albo w nowym kanale premium w Cyfrowym Polsacie. " ...

 

Ciekawi mnie o jaki kanał premium chodzi ?

 

cały wywiad pod adresem :

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ka ... akow/3xtxg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 Grudnia i nic czyli raczej tak zostania na razie bo wątpię żeby dodali jakieś kanały tydzień przed świętami trochę późno na taką akcje marketingową, szkoda

Też jestem tego zdania.Te święta to totalna lipa żadnego nowego programu,brak okna otwartego i promocje dla nowych.Zawsze okna otwarte na święta dla nowych umowa na 15 miesięcy w tym 3 gratis a teraz?Jedynie zyskali ci co wypowiedzieli umowę przez wycofanie Love.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co mieliby dodać ? Wytłumaczcie co takiego mieliby dodać co byłoby wartościowe a nie tylko zapchajdziury, żeby były i już.

 

 

Ja czekam, aż dodadzą albo zastąpią Tvn turbo i BBC Knowledge kanałami w jakości hd, do tego Travel Channel w HD.Lubie te 3 kanały i przyjemniej by mi sie je oglądało w lepszej jakości. :)

 

 

EDYCJA: No i jeszcze kanały Viasat. Ciekawe programy mają, ale jakość obrazu już ciekawa nie jest. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat może uruchomić piłkarski kanał premium

 

Cyfrowy Polsat, który wraz z telewizją Polsat kilka dni temu ogłosił nabycie telewizyjnych praw m.in. do finałowego turnieju Euro 2016, szuka różnych możliwości pokazywania piłkarskich spotkań. Jednym z możliwości jest utworzenie nowego kanału premium.

Ale jest też gorsza opcja: Wśród rozważanych opcji jest pokazywanie wybranych spotkań w ramach PPV :(

 

całość: http://media2.pl/media/108359-Cyfrowy-P ... emium.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak zrobi to będzie ''albo klapa albo sukces'' choć obstawiam na to pierwsze ;-) Ja dziś odstąpiłem właśnie od umowy także sorry żegnam się z CP choć dali mi 5 m-cy za free ale stwierdziłem ze cam TNK HD za 20 zł miesięcznie dzieciom starczy w zupełności tym bardziej ze jak chcą takie chocki klocki robić to niech sami sobie to ogladają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...