Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nasze platformy jakoś niespecjalnie interesują się Tele 5 w wersji SD, który na liście jest gdzieś na odległej pozycji, gdzie większość abonentów nie zagląda, to raczej wątpię, aby zainteresowały się Tele 5 w wersji HD. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia znalezienia miejsca na satelicie. Kablówki mają łatwiej, bo sygnał jest dostarczany światłowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby CP chciał dołączyć Novelę TV, to by to zrobił i to właśnie ten kanał zastąpiłby w ofercie Zone Romanticę. Widać jednak, że strony się nie dogadały i dlatego uruchomiono Polsat Romans.

I jak Twoja teoria ma sie do dodania Romance Tv ?

 

 

Jego teoria może się bronić tym, że CP traci klientów i postanowił działać - oczywiście jak najtańszym kosztem i dlatego ten a nie inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby CP chciał dołączyć Novelę TV, to by to zrobił i to właśnie ten kanał zastąpiłby w ofercie Zone Romanticę. Widać jednak, że strony się nie dogadały i dlatego uruchomiono Polsat Romans.

I jak Twoja teoria ma sie do dodania Romance Tv ?

A może Romance TV HD był w ofercie platformy N na wyłączność, a potem przeszło to na nc+ i dopiero niedawno skończyła się ta wyłączność, więc CP skorzystał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby CP chciał dołączyć Novelę TV, to by to zrobił i to właśnie ten kanał zastąpiłby w ofercie Zone Romanticę. Widać jednak, że strony się nie dogadały i dlatego uruchomiono Polsat Romans.

 

Polsat Romans i... dziś poszła w eter wiadomość o Romance TV HD.

 

Ja tam seriali nie oglądam, ale znawcy tematu powiadają, że Novela TV lepsza od obu powyższych. A szkoda, bo przecież na Ipli pojawiły się seriale z Noveli TV więc można było przypuszczać, że lada dzień ten kanał zamelduje się na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 bo jeden dziś doszedł pisałem o tym w innym wątku.Jak czytam tamtego gościa to niewiem czy śmiać się czy płakać.Każdy kto piszę coś żle o Cp to zaraz pracownik NC+.

No ja raczej pracownikiem nc+ nie jestem i pewnie nigdy nie będę, ale jak CP doda te 19 kanałów, to chyba pójdę na pielgrzymkę, lub coś takiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak każdy według Ciebie może zrobić to we własnym zakresie, to łaskawie napisz mi jaki adapter wifi współpracuje z dekoderami CP.

Odpowiem Ci że obecnie żaden, bo dekodery nie mają odpowiedniego oprogramowania aby adapter działał.

 

co oni w ogole tu testuja?

 

Nowe oprogramowanie co ten adapter obsłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy według Ciebie może zrobić to we własnym zakresie, to łaskawie napisz mi jaki adapter wifi współpracuje z dekoderami CP.

 

Dowolny access point pracujący w trybie client. Nigdzie nie pisałem, że trzeba korzystać z USB.

 

Odpowiem Ci że obecnie żaden

 

Jeśli pytanie było skierowane do mnie, dlaczego sam na nie odpowiadasz, w dodatku pisząc nieprawdę?

 

dekodery nie mają odpowiedniego oprogramowania aby adapter działał.

 

Powiedz to mojemu HD6000, bo najwyraźniej nie słyszał, że twoim zdaniem to niemożliwe - i działa.

 

co oni w ogole tu testuja?
Nowe oprogramowanie co ten adapter obsłuży.

 

To oni się z tym szarpią przez USB? Fajnie... A do dysku będzie hub, czy adapter będzie miał w sobie gniazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie obrażaj się. Z tego co mi wiadomo,trwają wewnętrzne testy nowego oprogramowaniach w dekoderach Mini HD 2000, HD3000, Hd5000 i HD6000. W nowym oprogramowaniu do gniazda USB będzie można podłączyć adapter wifi(podobny do pendriva) i o to mi chodziło.

 

Access point pracujący w trybie client działa inaczej. Urządzenie odbiera sygnał internetu z nadajnika wifi(router,bezprzewodowy dostawca internetu) i poprzez kabel ethernet przekazuje internet do dekodera. Do tego nie trzeba specjalnego softu i w taki oto sposób można podłączyć każdy dekoder z aktywnym gniazdem ethernet. Nie twierdzę że to niemożliwe bo sam tak mam podłączone.

 

Jeśli pytanie było skierowane do mnie, dlaczego sam na nie odpowiadasz, w dodatku pisząc nieprawdę?

 

Piszę prawdę. Do gniazda USB będzie można podłączyć adapter wifi, o ile testy CP wypadną pomyślnie i na satelicie pojawi się nowe oprogramowanie.

 

To oni się z tym szarpią przez USB? Fajnie... A do dysku będzie hub, czy adapter będzie miał w sobie gniazdo?

 

Na tym to będzie polegać że adapter wifi będzie się podłączało do gniazda USB,a ewentualni hub będzie trzeba sobie samemu dokupić.

 

PS. Kolego nie denerwuj się bo nie ma czym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się lepiej Cyfrowy Polsat zajmie podstawowymi funkcjami, których w dekoderach CP nie uświadczysz, niż zajmuje się gonieniem w piętkę.

 

Mowa oczywiście o obsłudze napisów DVB !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego pracują nad adapterami wifi a nie zajmą się najważniejszymi sprawami czyli:

 

- NAPISY w dekoderach!!! Szlag trafia człowieka jak płaci za pakiety filmowe a musi męczyć się z polskim lektorem

- możliwość przesuwania programów na listach ulubionych

 

Czy programiści cyfrowego polsatu są zbyt głupi i nie potrafią zaimplementować tych dwóch funkcjido dekoderów czy mają jakiś ukryty cel żeby tego nie robić?

Na ESI-88 oczywiście sa i napisy i lista ulubionych z możliwością późniejszej modyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...