Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, BW134 napisał:

Oby wszystkie nowe kanały działały w starej a nie nowej pakietyzacji. Tak będzie?

 

Ja się nie zdziwię jak kanały z plusem będą dostępne w kolejnym nowym ekstra płatnym pakiecie. Ewentualnie druga opcja, że dołączą do tego samego pakietu z C+ 3 i 4, żeby go wzbogacić i bardziej zachęcić ludzi do wzięcia go.

 

Tego, że będą dostępne bez opłat w niskich pakietach nawet nie zakładam. Obstawiam, że akurat taką wyłączność sobie C+ zostawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, nix124 napisał:

 

Ale jest zostawiona luka na pozycji 223 i 823, bez celu tego nie zrobili ;)

Ciekawa luka jest też na 419 pomiędzy AMC i BBC First. Ewidentnie dla czegoś filmowego.

 

W dziecięcych też są 2 luki - 504 i 509. Co ciekawe, oprócz tego kanały dziecięce idą kolejno z numerem, ale już Disneye ewidentnie na koniec wyrzucone (513 - Da Vinci, a 520 dopiero Disney Channel).

 

No i kolejna ciekawostka - luka pomiędzy MTV90s i NickMusic. Pasuje idealnie dla takiego MTV80s.

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nix124 napisał:

 

Ja się nie zdziwię jak kanały z plusem będą dostępne w kolejnym nowym ekstra płatnym pakiecie. Ewentualnie druga opcja, że dołączą do tego samego pakietu z C+ 3 i 4, żeby go wzbogacić i bardziej zachęcić ludzi do wzięcia go.

 

Tego, że będą dostępne bez opłat w niskich pakietach nawet nie zakładam. Obstawiam, że akurat taką wyłączność sobie C+ zostawiło.

W Netii jest w pakiecie L, niemożliwe jest utworzenie osobnego pakietu dla 7x tematycznych C+ (to nie kanały premium). Jest będzie w PB w L, to powinien być od Familijnego Max HD w starych. (niższe wykluczam całkowicie)

Zresztą a propos Netii, czy Novelas+ dołączy do nich?

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie z tematycznymi Canal+. Wydawało sie, że to C+ Family jest ewidentnie przygotowywane na "eksport" a tutaj dali lepsze kanały jak Planete i Ale Kino.

Insight TV dostępny za darmo np. w Rakutenie i wielu innych miejscach umieszczony w PB w zakresie kanałów premium z kolei zabawnie wygląda (i jest z literówką - Insignt TV UHD).

W OTT w końcu Polsat i TV4 w HD. Szkoda, że dalej swoje własne kanały typu Super Polsat, Eska, Fokus itd każą odbierać z DVB-T.

A no i ciekawa pozycja nr 110 w OTT - ATM Rozrywka ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tych braku zmian na pozycjach od 1 do 200 to według mnie ani dobrze ani źle...Spójrzmy na tzw. "typowych Januszy" jak mój tata. Codziennie dojeżdża do kanału TVN Fabuła na pozycję 151 a dalej już nie. Większość osób zmian nie zauważy ani nowych kanałów. Myślę, że spora ilość abonentów dalej będzie oglądać kilkadziesiąt pierwszych kanałów :) Jestem po prostu realistą ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu poszli po rozum do głowy. Wykorzystali pozycje od 1 do 1000 i poszczególne pakiety zaczynają się od "okrągłych" numerów. I co najważniejsze są zostawione "dziury" na wypadek pojawienia się nowych kanałów. Nie będzie wtedy trzeba przesuwać reszty. Coś takiego jakiś czas temu sugerowałem na liście C+. Może i oni zmądrzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał:

Jeśli to wszystko prawda, to znacznie zaciera się różnica pomiędzy C+ a PB.

 

Jeśli chodzi o sport w PC+ to nie mogą sami dysponować kontentem ponieważ obowiązują ich umowy licencyjne.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
7 minut temu, support458 napisał:

 

Jeśli chodzi o sport w PC+ to nie mogą sami dysponować kontentem ponieważ obowiązują ich umowy licencyjne.

Czyli to samo dotyczy ewentualnego pojawienia się sportowych Polsatów w C+?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pytanie a mianowicie dysponuje ktoś listą IPTV na stan obecny? Byłbym wdzięczny.

Swoją drogą mnie się wydaje że sekcja 1 - 200 utrzymywana jest tymczasowo i docelowo będą tam stacje ogólne i naziemne jak to jest na liście telewizji internetowej :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś co miało się wydarzyć za grube kilkanaście lat- jak nic to są symptomy przyszłej fuzji, po tej operacji u każdego nadawcy pozostanie na wyłączność praktycznie "pakiet" który można na palcach jednej ręki policzyć.

Tak szczerze to mnie to wcale nie cieszy- śmierdzi mi to większą kasą jaką będą chcieli obaj nadawcy z nas wydoić:(

 

A tak apropo- macie gdzieś tą nową listę z układem tych kanałów?- bo to -https://sklep.polsatbox.pl/noweepg :(

się nie rozwija, jest tylko zakres od-do i tematyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@OlafS

na samym dole tej listy są dostępne listy kanałów pod przyciskami SPRAWDŹ.

 

No konkurencja topnieje, a to może oznaczać albo podwyżki albo lepsze promocje. Zobaczymy, czas pokaże. Na fuzję zgody nie wydałby ani UOKiK, ani KE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...