Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
22 minuty temu, Mati06 napisał:

Potwierdzam miałem właśnie o tym pisać. 

A czy Blue Huster nadaje już całodobowo? 

Zza czasów gdy był w ofercie CP nadawał tylko w godzinach nocnych? 

Dobrze ze powraca i porozumieli się ponownie z nadawcą, skoro konkurencja może go mieć w swojej ofercie i nikomu to nie przeszkadza to czemu PB ma być gorszy.🙂😊

Juz kilka dni temu EPG wskazywało na ten właśnie kanał. 

Stawiam ze i w nadchodzącym roku do PB wejdzie Playboy tv po zakończeniu wyłączności a to będzie już 4 rok i będzie komplet. 😊

W Canal+ jest całodobowa wersja. Polsat ma kopię, ale pewnie też 24h będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi ze będzie całodobowa bo skoro jest kodowanie załączone. Kiedyś Caid włączali o 23.😊

Nadawca musiał się postarać i wydłużyć emisję o całą dobę. Podobnie jak kanał Vivit touch. 🙂

Ktoś pamięta? Blue Huster kiedyś był nadawany z pojemności CP.😊

Mnie tam takie kanały nie jarają. Ale fajne ze PB szaleje z nowościami w ostatnim czasie. 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam się proszę się nie śmiać ż laika bo puszcze focha do administracji i będzie Ban 🤣😂

No tak pomyliłem kodowanie z uprawieniami. A inni mają bekę, cóż pomyłki się zdarzają nawet najlepszym... 

To dlaczego wyłączali uprawnienia w ciągu dnia panie znawco? 😄

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym ja pisze cały czas że był nadawany w godzinach nocnych, w ciągu dnia czarny ekran q od 23 kanał był kodowany. Mam swoje problemy ze zdrowiem stąd problem czasami z zajarzeniem czegoś. Ale dobra bo jeszcze mnie zaatakują że znów zasłaniam się niepełnosprawnością.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już wiem. Zadałem pytanie w pierwszym poście czy kanał obecnie nadaje cała dobę, inny user odpisał że tak. I już wiem. Czytać ze zrozumieniem bo wychodzą takie nieporozumienia. 

O jeden mądry nad moim postem😄😁... 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...