Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z dołączeniem nowych kanałów 4K na liście kanałów CP nastąpiły zmiany:
  • nowy kanał Love Nature 4K na pozycjach 630 i 840
  • nowy kanał Travelxp 4K na pozycjach 631 i 841
  • nowy kanał myZEN 4K na pozycjach 721 i 846
  • nowy kanał Museum 4K na pozycjach 722 i 847
  • przeniesiono kanał NASA TV UHD na pozycje 632 i 842
  • przeniesiono kanał Fashion TV UHD na pozycje 723 i 848
  • przeniesiono kanał INULTRA na pozycje 720 i 845
  • przeniesiono kanał HOTBIRD 4K1 na pozycję 843
  • usunięto kanał Eleven Sports 1 4K z pozycji 805
Nowe kanały 4K są dostępne promocyjnie od pakietu S dla telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz od pakietu Wygodnego dla telewizji internetowej.
 

NASA, Fashion i HotBird powinny być dostępne po IPTV? U mnie brakuje tych kanałów, reszta jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Już nowych kanałów 4K nie ma w Polsat Box GO na systemie Tizen. Zapewne przez to, że były problemy z działaniem tych kanałów.

4K w aplikacji na Tizenie zawsze chodziło niestabilnie. To dla Polsatu za duży kosmos

My Zen.Museum 4K i Travel XP już powróciły na listę -ale nadal sytuacja wygląda dramatycznie. Po włączeniu któregoś z tych kanałów następuje zawieszenie aplikacji.

Kanału Love Nature nie ma w tym momencie na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, djclassic napisał(a):

Ja nawet nie sprawdzam czy u mnie jest czy nie.:-D Poczekam na HBO 4k:razz:. Wtedy mnie to dopiero zainteresuje.

Raczej wątpliwe. Treści w 4K od HBO masz w HBO Max i biorąc pod uwagę, że wszystko coraz bardziej zmierza w stronę streamingów, to bardzo wątpię, aby uruchomili HBO w 4K. Raczej w przypadku standardowej TV trzeba będzie się zadowolić HBO w HD.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Urkisat napisał(a):

Macie na pozycji 195 INULTRA bo wielu pisze, ze nie posiada tam zadnego kanalu. A wedlug listy z 1.12. na stronie PB kanal ma tam byc

To ma jakieś znaczenie na której pozycji jest? U mnie może być na dowolnej ale najważniejsze że działa.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Urkisat napisał(a):

Rozumiem, ze nie mozna zadawac pewnych pytan, bo Ciebie to nie interesuje ;D

Źle rozumiesz, bo nic nie pisałem o tym że nie można zadawać pytań, a tylko o znaczenie tego który kanał jest na jakim miejscu. Ja mam na 65 i nie ma to żadnego znaczenia dla Ciebie. ;)

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, opensource napisał(a):

Ja mam na 65 i nie ma to żadnego znaczenia dla Ciebie. ;)

Ja pytam o oficjalna liste operatora. A nie o twoj uklad. Podali, ze na 195 jest inultra, a jest to pusta pozycja. Takze to ma znaczenie bo wprowadza w blad abonentow😁

 

Ale to nie jedyna wpadka PB. Na ich stronie Love Nature oznaczone jako kanal FTA.😅

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

21 grudnia była aktualizacja aplikacji Polsat Box Go na system Tizen. Odpala się ....można się nawet zalogować, działają kanały w HD.Ale nowe kanały (Love Nature,Travel XP,My Zen,Musseum 4K ) po uruchomieniu nadal zawieszają aplikację  :D Gaśnie przy tym kosmos i gwiazda polarna. 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...