Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc po słynnej konferencji, mają zapłon


"Bez dodatkowych opłat" dotyczy okresu od 15 kwietnia 2016r. do dnia 30 kwietnia 2016 r. i oznacza, że w tym okresie Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy nie mają w swoim pakiecie kanału Eleven i Eleven Sports, mogą oglądać ten kanał bez żadnych dodatkowych opłat. Promocja nie dotyczy Abonentów Pakietu Darmowego HD. Promocja jest dostępna dla Abonentów Pakietu Mini HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... To cp+ zrobił mi niespodziankę :D W czerwcu kończy się moja umowa z nc+. Oferty na przedłużenie są ohydnie drogie. Zależy mi głównie na sporcie, więc teraz spokojnie będę mógł przenieść się do CP :)

 

Znając życie, to eleveny będą dostępne za dodatkową opłatą, ale najważniejsze, że będą! :-)

 

PS. Gorąco pozdrawiam wszystkich, którzy uparcie twierdzili, że eleveny nigdy nie zaświecą w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycję w układzie kanałów trochę dziwne i odległe

Bo koło sportowych nie ma gdzie wstawić- można co najwyżej wyrzucić Polsat News z poz.117 ale to tylko jedno miejsce a reszta? bez szans,pewnie tam zostaną do jesieni jak kanały SD wylecą to na pewno powstanie nowa lista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo koło sportowych nie ma gdzie wstawić- można co najwyżej wyrzucić Polsat News z poz.117 ale to tylko jedno miejsce a reszta? bez szans,pewnie tam zostaną do jesieni jak kanały SD wylecą to na pewno powstanie nowa lista

 

Teoretycznie jest gdzie.

 

Chociaż też ciekawe, że nie są w dziale z samymi kanałami HD. Tam przecież porobili puste szpary 1 października.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięta odpowiedź na usunięty fragment wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski pakiet czyli brak PS i PSE w wersjach HD i nie gwarantowane.Ta zapewne LM też masz nie wspominając o Ekstraklasie czy innych prawach.Abonenci CP tyle czekali a dostaną takie warunki jak inni a nawet gorsze.

 

Przecież to taniocha, dobieram niski pakiet w CP +15 zł i mam cały sport poza liga angielska :D O wiele taniej niż całe nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...