Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP zawsze ma jakiś problem z dodaniem kanałów tv.  Więc z tymi 2 kanałami MTV, może być tak, że nigdy nie trafią do oferty CP. Tak jak i ESN.


Czy wie ktoś z was kiedy CP zrobi nowa listę gdyż te duble wprowadzają chaos na liście kanałów. Po [beep]ę lifetime jest aż 4 razy zdublowany. Kanały od 111 do 116 powinny zniknąć gdyż są początku listy. [beep]a mnie bierze gdy szukam jakiegoś kanału a to po raz 2 pokazują się te same kanały tv.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy wie ktoś z was kiedy CP zrobi nowa listę gdyż te duble wprowadzają chaos na liście kanałów. Po [beep]ę lifetime jest aż 4 razy zdublowany. Kanały od 111 do 116 powinny zniknąć gdyż są początku listy. [beep]a mnie bierze gdy szukam jakiegoś kanału a to po raz 2 pokazują się te same kanały tv.  

Od niedawna jestem abonentem Cp. Przeszedłem z NC+. Nie rozumiem tych problemów z dublami. Przecież każdy dekoder CP ma możliwość poukładania własnej listy kanałów. Czy jest jeszcze ktoś kto używa głównej listy kanałów. Gdyby to pisali abonenci NC+ ale tu.

Edytowane przez stojak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cyfrowy polsat zrobił chyba swoim abonentom prezent mikołajkowy w postaci otwartego okna na wybrane kanały.U mnie z pakietu film tylko którego nie mam mam odkodowane mam :Fox Comedy,CBS Europa,CBS Action,AXN Spin,TNT HD.Chyba już więcej nic nie przegapiłem z kanałów których nie mam na codzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej listy dochodzi jeszcze FOX HD , AXN HD , TLC HD, HISTORY HD ,Discovery Science HD , NAT GEO WILD HD , Discovery HD , Nat Geo HD , Eurosport 1 HD , Eurosport 2 HD , TVP HD , Discovery Life ,BBC Brit ,TLC, BBC Lifestyle , BBC Cbbebies , Boomerang, Disney XD , CN , Disney Junior , Disney Channel HD, CBS Reality, Discovery Historia , D Turbo Xtra , BBC Earth HD , Lifetime HD, CBS Action ,  ID , Kino Polska , CBS Europa HD , AXN Black , AXN White , FilmBox, Extreme Sports HD, 

 

Całkiem sporo dali tych kanałów w prezencie :D

 

Pakiet : Mini HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...