Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działa Wam Fightbox HD? U mnie wyskakuje "tego kanału nie ma w twoim abonamencie", a abonament to full...

 

 

Tylko nazwa AXN Spin HD 10911V --> nadaje  Fightbox HD

Obecnie i na stałe AXN Spin HD na 10834V!

 

 

U mnie Fightbox HD, póki co, też nie "świeci". Mój pakiet w CP to taki prawie "full" (wszystko, oprócz tylko paczki HBO).

W dodatku zauważyłem, że w miejscu, w którym do tej pory był kanał AXN Spin HD, a powinien nadawać już Fightbox HD (a więc tp. 10911 MHz / pol. V), nie dość, że nazwa kanału pozostała niezmieniona to i EPG wciąż jest dla kanału AXN Spin HD., który obecnie dostępny jest z tp. 10834 MHz / pol. V. :roll: Więc nie wiem, czy w tym miejscu faktycznie nadaje już Fightbox HD... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie zanosi się na przeszukiwanie transponderów, bo mam właśnie moduł :D

 

 

2:40 w miejscu Polsat Food pojawił się identyfikator TNT HD, a w miejscu Extreme Sports śmiga Dla Abonentów/Blue Hustler. W miejscu CBS Europa już jest identyfikator CBS Europa HD (brak sygnału).

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bo Glowne HBO HD jest z innego tp. jak byl wczesniej, i wydaje mi sie ze idzie lepiej, a Test_7 to HBO HD made in CP

Ps. Noc goretsza niz w "Sylwestra" wrazen co nie miara. Mam juz wszystko ustawione, nie idzie mi tylko TNT, D.Science, zas Polsatowskie wszystkie + Disney HD swieca, no i te co napisalem wyzej, do poludnia jakies drobne korekty, i LUX

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie młyn. Nie mam Filmbox, Filmbox Action, na Food jest TNT HD ale zakodowany, D. Historia i BBC Earth HD też zakodowane, tak samo jak CBS Drama. Polsat JimJam zniknął, na Boomerang jakiś zakodowany Test. TV6 zamienił się psiejsko czarodziejsko w HBO HD. Jedyne co świeci to CBS Europa HD i Discovery Turbo. Idę spać, niech magicy z Polsatu czarują dalej :crazy:

Edytowane przez Wildtom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...