Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

CP znowu otwarł okno?

Widzę, że posiadając pakiet Familijny Max HD i opcję Sport HD, mam dostęp do AXN White, AXN Black i Paramount Channel HD. O ile o otwartym oknie Paramount pojawiały się już informacje, o tyle o AXN-ach nic nie słyszałem. Namierzył ktoś jakąś informację?

Dodam, że nie jest to żart primaaprilisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP znowu otwarł okno?

Widzę, że posiadając pakiet Familijny Max HD i opcję Sport HD, mam dostęp do AXN White, AXN Black i Paramount Channel HD. O ile o otwartym oknie Paramount pojawiały się już informacje, o tyle o AXN-ach nic nie słyszałem. Namierzył ktoś jakąś informację?

Dodam, że nie jest to żart primaaprilisowy.

Z tego co czytałem na FP CP to od dzisiaj miało być jakieś okno otwarte.Ale nie wiem czy to wymysł abonentów czy operatora bo nie pamiętam dokładnie.Na kanał Paramount Channel HD miało być okno otwarte od 1 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki misiek2000wp.

Jest jakaś dodatkowa zaleta modułu CI+ poza działaniem wspomnianych przez ciebie kanałów?

Z tego co pamiętam, to nowy standard daje operatorowi możliwość w przyszłości możliwość blokowania nagrywania, stąd nie podoba mi się to rozwiązanie.

 

Aktualizacja: chyba sam sobie odpowiedziałem:

viewtopic.php?f=7&t=321&start=1594

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także nie działa :/

EDIT: Na innym portalu piszą, że zakończono także promocyjne nadawanie Nickelodeon SD u abonentów posiadających pakiet Familijny HD. Zresztą to głupota, teraz abonenci pakietu Rodzinnego mają ten kanał w ofercie (choć nadawany promocyjnie), a abonenci Familijnego nie mają go wcale. CC Family i Nickelodeon to ten sam nadawca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dosłownie przed kilkoma minutami na platformę Cyfrowy Polsat dołączyły kanały tematyczne TVN'u w rozdzielczości HD: TVN24 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, a także najnowszy kanał, TVN Fabuła HD. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jakieś pół godziny temu celowo ustawiłem mój tuner na kanale TVN24 HD, uprzednio wyjmując z niego moją kartę Smart HD+ i pozostawiając w nim tylko moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu.

I przed chwilką, po dłuższym wyświetlaniu się na czarnym ekranie napisu "Zakodowane", obraz na kanale TVN24 HD pojawił się. :) Na pozostałych kanałach TVN'u w wersji HD również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...