Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam coś dziwnego,instalowałem od nowa po przywracaniu ustawień i naglę patrze a jakość sygnału ZŁA a siła " 0" słownie ZERO :!: Mimo to kanały wyszukało i działają włącznie z HD oprócz TCM który mam tylko na multi a na ESI-88 nie ma nawet kanału o tym numerze :(

Bo cały czas grzebią na transponderach co jakiś czas znika lub przerywa jakiś kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa HBO HD. Pokazuje że tego kanału nie ma w moim abonamencie. A mam pakiet z HBO. Wiecie dlaczego?

 

 

Opanowałem sytuację z kanałami (mam moduł CAM CI+) i problem jest tylko z HBO HD, zarówno ze starej lokalizacji jak i nowej także pokazuje mi się plansza, że tego kanału nie mam w abonamencie, a mam wykupione HBO + HBO GO. Pozostałe kanały HBO działają.

 

Póki co wznowiłem połączenie i przełączyłem na Polsat Sport News, zobaczymy czy nadadzą mi uprawnienia do HBO HD.

 

 

godzina 19:00:

HBO HD już u mnie działa.

Edytowane przez grejpfrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj Mam to samo, wyszukałem go ręcznie (pojawił się na końcu listy). Poza tym TNT HD też nie ma na ESI-88, na HD3000 jest. Wygląda na to, że Sagem dostaje osobną listę kanałów.

W obiegu są dwie różne listy kanałów - jedna na 12.188 a druga na 12.284 i to właśnie z tego pierwszego idzie lista na Sagemcomy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że te zrobienie kanałów Polsatu w HD, to chyba inspiracja nc+, bo wiele programów na Play, TV4 i Cafe z lat 2014-15 jest w SD! :lol2: Nawet telenowela Meksykańska, która raczej w HD powinna być (ba. nawet widać, że obraz lekko zdeformowany, jakby ktoś go pomniejszał). No ale cóż, na Polsacie HD filmy od 2008 do 2012/13 leciały w upscalu, także podobnie pewnie będzie na Polsatach Cafe, Play i TV4... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem aktualizacje wyszukiwania kanlow, i nie znalazlo, dlatego zapytalem, po recznym na pewno doda.


Przyznam szczerze, że te zrobienie kanałów Polsatu w HD, to chyba inspiracja nc+, bo wiele programów na Play, TV4 i Cafe z lat 2014-15 jest w SD! :lol2: Nawet telenowela Meksykańska, która raczej w HD powinna być (ba. nawet widać, że obraz lekko zdeformowany, jakby ktoś go pomniejszał). No ale cóż, na Polsacie HD filmy od 2008 do 2012/13 leciały w upscalu, także podobnie pewnie będzie na Polsatach Cafe, Play i TV4... :razz:

 Ja widze film na TV4 z ladnym HD, w porownaniu np. do kanalow Eleven. Fakt niektore pozycje to marny upscal, ale np. zona dzis ogladala serial, i z pewnoscia nie ten o ktorym Piszesz, bo byl takze w poprawnym HD, byl to serial "Dzikie serce", to samo Polsat2, P. Cafe, P. Play. Czesc materialow idzie przyzwoicie w HD, reszta wygląda lepiej jak swiecila w SD.

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zauważyłem na Polsat Cafe, że obraz jest dużo lepszy od zwykłego SD. Na SD często były jakieś rozmazania koło loga, teraz tak nie jest. Na szczęście można porównać Polsat Play, Cafe, czy Polsat2 z odpowiednikami SD, które są na pozycjach od 500 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...