Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię rano obejrzeć Awanturę o Kasę na Polsat2, z resztą mnóstwo osób ogląda ten kanał, i ma już wielką przewagę nad ATM: wersja HD.

Mam to samo, zawsze po nocnej zmianie patrzę na Awanturę. Potem trochę śmiechu z głupoty Polek i Polaków na Gran Canarii i... do wyra.  Polsat 2 przydaje się także do spóźnionego obejrzenia Wydarzeń no i oczywiście ... Kiepskich. Przecież: De gustibus non est disputandum. Średnio mnie interesuje, co mogłoby dla WSZtm nie być ;) 

Jak już ktoś pisał- trzeba odczekać kilkadziesiąt godzin aby to wszystko się dotarło. Szkoda że jak zwykle posiadacze modułów CI są przy zmianie parametrów nadawania kanałów przez CP- nieinformowani w żaden sposób. Słoneczko zaszło mi wczoraj na wielu kanałach. Sytuację ratuje nasz kochany satkurier.pl ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj listę układałem TRZY razy :facepalm: . Za każdym razem jak była gotowa i wgrana w tv, okazywało się że część z kanałów które wcześniej działały nagle już nie istnieją. Mam nadzieję że już skończyli zabawę bo dziś mam jechać ratować telewizory u ciotki a tam nie mam komfortu edycji na komputerze.

 

Ou, ou, właśnie na TNT HD reklamują serial "Ostatni okręt" Michaela Baya. Chyba polubię ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było, ale wytłumaczcie mi proszę na czym polega "Operator zapowiedział zastosowanie dla tego transpondera nowego systemu kompresji z programowym wsparciem dla poprawy jakości kanałów HD"?

Chodzi o to, że że operator celowo zmniejsza bitrate kanału, bo oszczędza, a żeby tak źle to nie wyglądało, to stosuje tricki i jest trochę lepiej niż by było. Raczej ja bym wolał, żeby operator nadawał kanał z należycie dużym bitrate dla kanału HD, a dał sobie spokój z tymi nowymi urządzeniami.

 

Ja z jednego jestem nie zadowolony, Travel HD idzie marnie, przy ruchomych ujeciach kamery czy tla w ruchu, obraz nie jest plynny, sa krotkie ale regularne skoki. Denerwujace to jest.

Poziom ma rację. U mnie w kablówce jest ten kanał z rok. Od razu jak włączyli zobaczyłem tą małą płynność. Potem na forum przeczytałem, że wszędzie ludzie mają z tym problem. To o prostu wina nadawcy, który w jakiś dziwny, niepłynny sposób nadaje ten program i nic z tym nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mieszają w nowej liście kanałów, poczekaj pewnie niedługo znowu je dołączą.

 

Info:

 

Usunięto następujące kanały, które były obecne nad ranem w odświeżonym układzie kanałów:
183. testA - 4fun Hits
184. TestB - 4fun Fit&Dance
218. VOD 218 (usunięty również z satelity)
433. Dzair News (pusty identyfikator)
489. Abu Dhabi TV

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, były już wczoraj zauważyłem.

 

Usunięto następujące kanały, które były obecne nad ranem w odświeżonym układzie kanałów:
183. testA - 4fun Hits
184. TestB - 4fun Fit&Dance
218. VOD 218 (usunięty również z satelity)
433. Dzair News (pusty identyfikator)
489. Abu Dhabi TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...