Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

studiolitek---Ja właśnie nie mam lokalnego programu a chyba powinienem, ale mnie chodzi nie o TVP Info tylko program lokalny tv kablowej.

tomekjot---Ja mam ofertę za 90 zł - internet 30 mbp i Pakiet Max Extra HD z nagrywarką

To już tylko od dobrych chęci ze strony techników z UPC zależy oraz w jakiej jakości sygnał nadawca przesyła do studia UPC. Zresztą dla nich to jest na rękę, bo zamiast zajmować miejsce "jakimś" tam programem lokalnym można wsadzić jakiś serwis. UPC nawet naziemnych stacji ODRY nie nadaje w swojej sieci

 

Obecnie w UPC analogowo są następujące programy lokalne:

Dolnośląskie:Program lokalny (Brzeg Dolny, Lubin), WTV Telewizja Wałbrzych ( Wałbrzych )

Lubelskie: Master TV ( Łuków, Radzyń Podlaski) Program lokalny (Kraśnik)

Małopolskie: TVT Rybnik (Bukowno, Olkusz)

Opolskie: Program Miejski TVM ( Kędzierzyn Koźle)

Śląskie: TVT Rybnik ( GOP + ROW + Zawiercie) TVS ( GOP + ROW+ Zawiercie)

Wielkopolskie: TV Leszno ( Leszno, Rawicz) TV Gniezno (Gniezno, Września) Program lokalny (Gostyń Poznański)

Zachodniopomorskie: TV Pomerania (Gryfino, Szczecin)

 

A tak swoją drogą znalazłem że w Tarnobrzegu UPC nadaje "Przeglądarkę" czyli potocznie MULTIPIP oraz że najciekawszy pakiet analogowy jest w WIERZBICY K. CHEŁMA :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych kanałów ramówki się różnią. Chyba kilka kanałów w wersji HD jest inna ramówka:

ANIMAL PLANET i ANIMAL PLANET HD

TRAVEL CHANNEL i TRAVEL CHANNEL HD

DUCK TV i DUCK TV HD

NICKELODEON i NICKELODEON HD

VIASAT NATURE, VIASAT HISTORY i VIASAT HISTORY HD/VIASAT NATURE HD

 

przynajmniej te się różnią sprawdzałem wg http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/#.UMpEz3eeKT4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec pażdziernika ponownie przedłużyłem umowę z upc.przedstawiciel upc /dział sprzedaży/nie poinformował mnie że upc zmieniła naliczanie minut w telefonach stacjonarnych.po prostu zawyżają czyli zaokrąglają rozmowy do pełnych minut.rozmawiasz ok.minuty i parę sekund a naliczają ci 2 minuty.czyste złodziejstwo.inni operatorzy naliczają rozmowy sekundowo i za to się płaci.mam założone konto tzw.naliczenia telefoniczne,ale naliczenia tam pokazywane są sekundowe.po zakończeniu miesiąca okazuje się że limitu rozmów nie przekroczyłem ale wyrównanie minut w górę dało 40 minut więcej i trzeba za to zapłacić.w ten sposób upc naciąga klientów i zgarnia dodatkowe zyski.ilu takich jak ja zostało nabitych w butelkę?co sądzicie o takim traktowaniu klientów przez upc.a oni się szczycą że są frontem do klienta-chyba od tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobra informacja dla abonentów UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce. Jest szansa, że jeszcze w tym roku operator zaoferuje swoim klientom moduły CI+. Wtedy odbiór telewizji cyfrowej będzie możliwy bez zewnętrznych dekoderów operatora...

Ciekawa oferta, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kiedyś w tym wątku pytał o możliwość edycji własnej listy kanałów na KAON-ach. Może nie jest to do końca

edycja listy kanałów - ale działa. Zbudowałem proste urządzenie (na arduino + wyświetlacz LED) - odbiera sygnały z niezależnego pilota (ustawiłem sobie pilota z komendami sony-ego), następnie tłumaczy na odpowiedni sygnał (w kodzie programu umieściłem własną listę kanałów z nazwami) i wysyła do dekodera KAON.

 

Oto filmik jak to działa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ktoś, kiedyś w tym wątku pytał o możliwość edycji własnej listy kanałów na KAON-ach. Może nie jest to do końca

edycja listy kanałów - ale działa. Zbudowałem proste urządzenie (na arduino + wyświetlacz LED) - odbiera sygnały z niezależnego pilota (ustawiłem sobie pilota z komendami sony-ego), następnie tłumaczy na odpowiedni sygnał (w kodzie programu umieściłem własną listę kanałów z nazwami) i wysyła do dekodera KAON.

 

Oto filmik jak to działa:

no fajny pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...