Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że po 2 latach przerwy UPC sie rozbudowuje :)

 

Plus dla rozwój oferty muzycznej. teraz będziemy mieć prawie wszystkie kanały muzyczne w Polsce, z wyjątkiem (niestety) Next Music. Ale wszystko przed nami.

 

Co do HBO w HD. Będzie uzupełnienie. Ale nie wiadomo kiedy.

 

I to podobno nie koniec zmian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o 00:02 została zaktualizowana lista kanałów, mamy już rebel:tv na 771, TV.DISCO na 772, 4fun zameldował się na 770, a dodatkowo GOP dostał dlaCiebie.TV pozycja 360 ZAP, nadawcą kanału jest Wydawnictwo GM. Sp. z o.o. , które w nadaje również program CTV Jaworzno w analogowym pakiecie w miastach: Jaworzno, Bukowno, Olkusz . Na chwile obecną żaden z nowych kanałów nie ma EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec nowości w UPC :D

 

Szeroką gamę kanałów muzycznych uzupełniają od 2 lipca rebel:tv, w którym można usłyszeć przeboje największych gwiazd rocka, pop-rocka, a także artystów spod znaku muzyki pop oraz TV.DISCO — stacja poświęcona muzyce tanecznej. Również w lipcu planowane jest włączenie kolejnych kanałów HD, w tym 2 z myślą o abonentach HBO, tzn. HBO 2 HD oraz HBO Comedy HD.

W maju i czerwcu Telewizji Cyfrowej UPC została wzbogacona o 9 nowych kanałów, w tym aż 5 w rozdzielczości HD. Zmiany ucieszyły zwłaszcza miłośników sportu, którzy mogą korzystać z najbogatszej na rynku oferty — składają się na nią aż 24 kanały sportowe.

źródło: UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już na innym forum, ale i tu napszę :wink:

 

Abonament nie może być niższy, ale za usługi podstawowe (TV, net, telefon). Nie liczą się opcje dodatkowe. Obecnie płacę za VIP + Minuty Non-Stop 180 PLN (podstawowa oferta) + 10 za SHD. Więc nie będę miał problemu z przejściem na nowy VIP za 185 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, jestem nowy w upc stad pewnie troche naiwne pytanie. czy jako abonent na zobowiazania terminowym (w tym momencie place 130 za telefon i net), chcac skorzystac z wyzszej opcji (np. z tej z tv za 165 zl) moge w jakikolwiek sposob negocjowac jej cene przy przedluzeniu umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy jesteś obecnie na zobowiązaniu promocyjnym czy nie, możesz skorzystać z nowej promocji, jeśli Twój dotychczasowy abonament za usługi podstawowe (tj. Telewizja, Internet, Telefon) jest niższy niż abonament za zamawiany pakiet. Najlepiej przez stronę: http://promocje.upc.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w ofercie UPC zawita PULS 2 i HOT TV. Źródło: forum mediaświat

 

EDIT: Do tego w najbliższych dniach dołączona zostanie jeszcze TV 6 Źródło: :arrow:http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... upc-polska

 

Wychodzi na to, że celem UPC jest włączenie do oferty wszystkich kanałów nadających w naziemnej tv. Atm "Rozrywka" - takze zapowiedziała na swoim fanpage'u u szybkich dostępie w ofercie UPC. Pozostaje pytanie w sumie retoryczne, kiedy zostanie dodany TTV - jako w tym momencie jedyny brakujący? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem abonentem UPC, ale umowę podpisywałem jeszcze z Aster (tv, net, kom) i z ichniego sprzętu jeszcze korzystam. Ostatnio na dekoderze pojawiły się nowe kanały, z których część bym z chęcią "przytulił" (głównie Polsat Sport HD, PS Extra HD, może ESPN America), zastanawiam się więc nad nową umową. Tutaj jednak rodzą się moje wątpliwości i pytania, zwłaszcza dotyczące sprzętu od UPC.

 

Otóż korzystam z dekodera PVR HD i jak dotychczas nie mogę na niego narzekać, działa sprawnie i bezproblemowo. Podobnie jest z modemem do internetu. Natomiast widziałem w akcji dekoder od UPC, co prawda bez PVR, ale IMHO działa on fatalnie - jakieś zwiechy, przycięcia przy korzystaniu z programu tv, itd. Czy w przypadku dekoderów PVR HD są jakieś różnice in plus? Czy jest on zauważalnie lepszy od tych "normalnych" dekoderów? Czy jest jakiś wybór czy tylko jeden model? Sporo złego też słyszało się o modemach UPC, czy nastąpiła tu jakaś poprawa? Na jaki model polować?

 

Zależy mi głównie na odpowiedziach od osób, które korzystały ze sprzętu zarówno Aster, jak i UPC, choć i innymi nie pogardzę.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś na infrastrukturze Aster, więc możesz używać tylko dekodera PVR Kaon.

Jeśli chodzi o dekodery PVR, to mimo wszystko lepsze są Mediaboxy oferowane przez UPC, (chociaż Kaonom też nie da się nic wielkiego zarzucić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale zanim podnieśli cenę abonamentu na pewno informowali Cię o tym pod koniec kwietnia, bo wtedy były wysyłane hurtem e-maile. Ostatnim możliwym dniem wypowiedzenia umowy bez ponoszenia kosztów był 30 czerwiec. Teraz musisz czekać do końca umowy, lub jeśli jakiś kanał usuną z oferty, ale póki co nic się nie zapowiada na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle że korespondencja mailowa nie jest formą pisemną. A o zmianach umowy zawartej w formie pisemnej, informujesz w tej samej formie. Więc jest tutaj jakieś pole manewru.

 

Ja mam inne pytanie, czy UPC działa tak jak cyfra? Czyli wypowiedzenie wysyłam i oni zaczynają dzwonić z propozycjami na przedłużenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...