Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to, że te nowe kanały, które UPC nam obiecało na koniec lipca, wcale nie będą tak znakomite. Rozmawiałem ze znajomym, który ma jakieś tam dojścia i jak się dowiedział, poza uzupełnieniem paczki HBO i Cinemax w HD oraz pozostałymi kanałami z DVB-T nie mamy się co spodziewać. Dodatkowo nie wiadomo jeszcze jak będzie z tymi DVB-T, bo jakiś tam kanał dość blado się przedstawia i nie chodzi tu tylko o jakość merytoryczną. :? Kolejny rozwój HD na jesieni jak vectra wyskoczy z polsatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego to nie wlaczyli jesli chodzi o kanaly tematyczne canal+?

Z tego co kojarze tylko bajek nie wlaczyli, bez przesady animowane bajki to taka roznica w HD i nie w HD?

 

Czego brakuje jeszcze w UPC? uzupelnienia paczki HBO o HBO2 HD i HBO COMEDY HD oraz kanalow TVN7 HD , TVN TURBO HD, TVN STYLE chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zap ze stacji ATM Rozrywka:

zdjcie0016ir.jpg

Powiedzcie mi,to co za białe kreski u góry po lewej? Telewizor jest starszego typu a dekoder standardowy mediabox. Dzieje się to też na niektórych innych stacjach. (min.Puls 2). Może nie przeszkadza to jakoś nadmiernie w oglądaniu ale wygląda brzydko i chcę wiedzieć co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

6 października kończy mi się umowa z UPC.

Do tej pory miałem pakiet 147kanałów w tym 26HD plus nagrywarka, plus 25mb internet plus pakiet canal +, plus dodatkowo telefon stacjonarny.

Płacę dokładnie 216zł miesięcznie.

 

 

Interesuje mnie pakiet VIP jak na stronie czyli:

 

-Telewizja Max Extra HD z nagrywarką

147 kanałów (w tym 26 HD) i nagrywarka.

 

-nternet Fiber Power 120 Mb/s + Wi-Fi

Błyskawiczne łącze internetowe z modemem Wi-Fi.

 

-Telefon Minuty do wszystkich 240

240 darmowych minut do Polski i za granicę

oraz 100 minut do sieci UPC. (choć telefonu nie potrzebuję)

 

- Dodatkowo

Pakiet HBO na 30 dni i Pakiet Bezpieczeństwa na 60 dni w prezencie. (też zbędne)

 

+ interesuje mnie dodatkowo Canal plus

 

Całość cena 195zł

 

Czy jest możliwość wynegocjowania lepszej ceny? np koło 180zł czy nie ma co próbować?

 

Jestem ze Szczecina, a z tego co wiem dookoła nie ma żadnej konkurencji.

 

Dzwoniłem do nich, ale niestety nic konkretnego nie zaproponowali, oprócz tego co jest na ich stronie, choć jestem z nimi już 6 lat.

Kiedy zapytałem, o to w jaki sposób zrezygnować, to podali informacje by to uczynić poprzez internet na ich stronie.

Przed momentem napisałem rezygnację poprzez ich stronę internetową (formularz).

 

Jak sądzicie, czy będą próbować zatrzymać klienta i zaproponują jakąś zniżkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sam twierdzisz, że telefon jest Ci zbędny, to czemu za niego płacisz?

 

Nie lepiej podpisać umowę na Super Pakiet za 135 zł (TV jak wyżej, net 60 Mb/s - myślę, że spokojnie wystarczy) + PVR za 10 zł + pakiet C+ za 29 zł = 174 zł. I już masz kwotę niższą, niż chciałbyś płacić, a pewnie można jeszcze z tego coś urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniwder, owszem telefonu nie potrzebuję, bo nawet go nie podłączam. Problem w tym, że on i tak jest za darmo, a interesuje mnie internet 120mb, dużo ściągam. Poza tym możliwe, że jak będzie ten internet 120mb to dadzą inny router, a nie ten thomsona, z którym dużo problemów mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ma wiele modelów routera z WiFi firmy Thomson, więc możesz otrzymac poprostu inny model, z doświadczenia wiem że są modele białe i szare produkcji Thomson-a

 

 

 

 

Od 12 wrzesnia w UPC w ofercie cyfrowej jest dostępna stacja Kosmica TV na pozycji 866.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy kolejny nowy kanał. Niestety jest on bardzo niskich lotów. Po jaką [beep]ę UPC wrzuca taki syf? Aby sobie podbić liczbę oferowanych kanałów. Zauważyłem niestety niepokojącą tendencję, ze co raz częściej oferta jest uzupełniana, przez tzw. "śmieciowe" kanały: Edusat, TVR, Hot Tv, Rodin tv i teraz KOSMICA TV Pytanko czy cos jeszcze zostało 'interesującego" a czego nie oferuje nam jeszcze UPC :?: Źródło na media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...