Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, kudlatek napisał(a):

 

W umowie jest informacja. Wrzucil bym zdjecie ale nie widze takiej opcji. Natomiast nie moge nic znalezc co z hbo go i viaplay. na bezterminowce zostaja czy znikaja?

 

 

Rico pisał, że przeszedł z oferty Mikołaja. A HBO GO i Viaplay wchodziło w ofertę Mikołaja. Więc nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie podpisywałem ale wcześniej zadzwonili do mnie z duk UPC i mnie o tym poinformowali w rachunku za listopad kwota urosła około 1.6 a umowa skończyła mi się dokładnie 25.11 więc w przeliczeniu tych 10 zł to wyszło dokładnie ta kwota za grudzień powinno być zamiast 115 125 wszystkie usługi mam aktywne stan na 01.12 pozdrawiam 

Edytowane przez rico1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie, w ramach informacji o "najkorzystniejszych promocjach" wysłali info o promce HBO + HBO Max na pół roku: 3 miesiące 25 zł + 3 miesiące 29,99 zł i do tego hit... aktywacja 29,89 zł 🤣 Że też ktoś jeszcze nabiera się na te opłaty aktywacyjne za to, że klient chce płacić więcej...

 

Co ciekawe, w Moje UPC w sekcji "Promocje" zniknęła możliwość samodzielnego dokupienia pakietów dodatkowych znanych z oferty UPC (Canal+, Eleven Sports, FilmBox etc.).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako klient UPC dostałem w dniu wczorajszym na moją skrzynkę ofertę z HBO/HBO Max/HBO OD za 29,99zł/mies. przez 6 mies. ale z niej nie skorzystam bo płacę 19,99zł w samym HBO MAX.

 

Zauważyłem, że na stronie moje.upc.pl w zakładce "Promocje" poznikały wszelkie pakiety/oferty dla abonentów pozostawiając jedynie NETFLIXa oraz promko z usługą mobilną od Playa. Czy też tak u was wygląda sytuacja?

 

Widzę, że ktoś mnie uprzedził :)

 

Edytowane przez Marek99
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam sam internet z upc za 50zł 600mb/s.

Chciałem przejść do Play i dobrać sobie telewizję. 

Zaproponowano mi umowę na rok w czym 2 miesiące są za darmo. 

Internet 600mb+max za 105zł. 

Czy z wypowiedzeniem ktoś coś lepszego ugrał czy nie ma co liczyć na tą ofertę dla nowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że Play przejmował UPC z jednej strony by wejść na rynek światłowodu (internet stacjonarnego) a przy okazji, by poprawić sprzedaż produktów głównych Play. Jak można zauważyć, w ostatnim czasie lepsze promki na net / net+tv robią dla tych, którzy mają telefon w Play - dodatkowe bonusy. I tak to będzie wyglądało. Za czasów UPC ważne były tel i net, a telefon to tylko dodatek. Teraz nieco inaczej.

 

I tak to teraz będzie wyglądać. Nie wspomnę już o telewizji online zamiast prawdziwej kablowej (DVB-C). Nie masz netu lub net zamula = nie masz TV. Nie wspominając o nagrywarkach i innych kwestiach.

 

@Marek99 sam jestem ciekaw co kombinują. Docelowo penie wszystkich chcą przerzucić na nową ofertą Play (lub rozwiązanie umowy). Na razie siedzę na starem umowie, ale powoli przeglądam oferty konkurencji. Jakieś pół roku zmusili mnie do rezygnacji z HBO u nich, podnosząc cenę za pakiet.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wujek Renault napisał(a):

Cześć!

Mam sam internet z upc za 50zł 600mb/s.

Chciałem przejść do Play i dobrać sobie telewizję. 

Zaproponowano mi umowę na rok w czym 2 miesiące są za darmo. 

Internet 600mb+max za 105zł. 

Czy z wypowiedzeniem ktoś coś lepszego ugrał czy nie ma co liczyć na tą ofertę dla nowych ?

Ja umowę wypowiedziałem w listopadzie.

Nikt nie zadzwonił z propozycją aneksu.

Za zapytanie z mojej strony czy przy przedłużeniu dostanę przynajmniej lepszy i nowy  router ...zaproponowano mi przejście do Play z boxem. 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv U mnie umowa z UPC kończy dopiero się w grudniu przyszłego roku.
Nie wiem czy będę dobierał jakikolwiek pakiet telewizyjny, nawet nie wiem czy w Play jest jakiś pakiet startowy z podstawowymi kanałami. 
Z pewnością przedłużę umowę na internet, ewentualnie zostanę na bezterminówce, ale przez najbliższy rok może dużo się zmienić.

 

Co do oglądania telewizji, nie wiem czemu człowiek ma płacić dwa razy za prawie to samo skoro większość osób posiada subskrypcje m.in.:
player + kanały TV
TVP VOD / TVP GO
Polsat Box Go z pakietem Premium
CDA Premium + kanały TV

plus do tego dochodzą jakieś subskrypcje do platform filmowych/sportowych.

 

Co do oglądania kanałów na żywo za pośrednictwem powyższych usług po przez internet to jest zbytnio nie za wesoło, zwłaszcza w tedy gdy lecą transmisje sportowe lub duże wydarzenia eventowe. Nie jedna aplikacja potrafi za mulić, albo przestać działać. 

Jestem ciekaw jak to działa na tym dekoderze od Play. Ktoś ma wyrobione zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...