Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth
Dokładnie, aplikacja UPC TV GO kilka dni po premierze ma średnią ocenę 2.0 tylko dlatego, że większość oceniała ją na 1 bo Horizon TV przestał działać na ATV.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Ok to sobie jutro kupię. Bo przecież według Samsunga telewizor sprzed trzech lat to złom i aktualizacji nie będzie.

Miałem do niedawna Samsunga z 2017 i wszystko było (oprócz ATV)

Mi Box S nie obsługuje HDR na YouTube i nie radzi sobie z HDR na Prime Video, także dla mnie sprzęt średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kanały Polsatu są od kilku lat , z tym , że mogą działać na smartfonie/ laptopie a nie koniecznie na Android TV.

1 minutę temu, lakiman napisał:

UPC udostępnia kanały TVP Sport , Seriale i INFO poza domem?

TVP Seriale oraz TVP Info udostępnia w sieci niezależnej od UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

W czerwcu kończy mi się umowa z UPC. Mam teraz:

MAX EXTRA HD 

150 Mb/s

CI+

Cinemax HD

za 60,99 zł

 

To mi wystarczy i w podobny będę celował przy przedłużaniu. Ale mam pytanie o telewizory oferowane  w abonamencie. Mój ma już z 14 lat - Samsung C550. Celuję w podobny. Ważne, aby miał nagrywanie na USB. Macie opinie o sprzęcie oferowanym przez UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś porównywałem ceny to w UPC sprzęt wychodził drożej, niż w sklepie. Lepiej wziąć na raty 0% w sieciach RTV. Jeśli chcesz Samsunga to szukaj od serii 8502, od tej serii jest nagrywanie na USB.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już w sumie raz o tym pisałem ale sprawa nie daje mi spokoju. Od połowy grudnia jestem klientem UPC i w pakiecie tv miałem przez 3 miesiące canal+ za darmo. gdzieś na początku lutego z tego zrezygnowałem. Mam na mailu potwierdzenie że przyjmują rezygnacje. Ktoś mi tu napisał że kanały będą do końca marca bo taki jest okres rozliczeniowy. Dzisiaj mamy 14 kwietnia i kanały dalej są. Faktura na kwiecień jest normalna, czyli nie doliczyli 40 zł za pakiet canal +. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją. Co dzwonić tam żeby to wyłączyli czy korzystać? W sumie nie moja wina,  tylko boję się żeby mnie nie obciążyli za jakiś czas. Raczej nie ma żadnej dodatkowej promocji, bo na rozpisce którą mam napisane jest że od 4 miesiąca cena wynosi 39,99. Wygląda to tak jakby przyjęli rezygnację ale zostawili kanały 😁

Edytowane przez marcinbvb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro złożyłeś wypowiedzenie i oni to potwierdzili na piśmie to oglądaj ile sie da a w razie jakiś problemów masz na piśmie że miało działać do końca marca. Zawsze możesz powiedzieć że przestałeś oglądać 31. marca i nawet nie wiedziałeś że działało to jeszcze w kwietniu. Mają pewnie jakieś opóźnienia i w każdej chwili Ci wyłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem na Tizenie (Samsung z 2020 roku) z UPC TV? Odkąd zmienili Horizon na UPC TV to nie da oglądać się przez przeglądarkę... Wyskakuje komunikat, że jestem offline i nie może się połączyć z siecią (a jestem w UPC). Gdy włączę tryb incognito to TV pokazuje, że strona jest "niebezpieczna", ale da się przejść dalej i zalogować, ale nie da się oglądać wideo w trybie incognito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat złożył rezygnacje z usług, lecz po rozmowie z DUK podpisał nową umowę z UPC, osoba na infolinii wycofała rezygnacje..

I wszystko było dobrze, przyszedł technik zainstalował connect box-a. Na profilu Moje UPC wszystko zaktualizowane. A tu po 8 dniach UPC zablokowało usługi telewizji i internetu. Jak się okazało, nie wycofała rezygnacji stad odcięcie usług, mimo że już od 9 kwietnia obowiązuje nowa umowa.

Brat na kwarantannie bo ma covida, wiec siedzi sobie w swoim mieszkaniu, ani telewizji ani neta przez weekend i dopiero jutro beda mogli nadać nowe uprawnienia.

Pytanie jest czy poza zmniejszeniem opłaty abonamentowej za dwa dni, ma się starać o jakąś rekompensatę ?

Usługa została zawieszona pomimo że obowiązuje nowa umowa, i to wina lezy po stronie operatora, gdyż został abonent poinformowany ze rezygnacja jest cofnięta, i nie jest w stanie sam tego zweryfikować, wiec musiał zaufać osobie na infolinii.

 

Miał ktoś podobną sytuacje ?

To jest niecodzienna sytuacja gdyż to nie jest wynik awarii gdzie operator ma czas na jej usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 18:11, poselsuski napisał:

Pewnie nic odkrywczego,ale może się komuś przyda. Początkiem tygodnia pomagałem przedłużyć jedną umowę i:

net 300, Tv Horizon Select - 49,99 zł, umowa 24msc.

 

Mi za tą kwotę zaproponowali net 150 + TV Select + karta SIM.

Wolałbym neta 300 bez karty SIM. Za neta 300 chcieli dopłaty 10 PLN.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna na tej częstotliwości nadawany jest TV Puls HD i Puls 2 HD jako testy z wysokim bitrate sięgającym po 16 Mbps. Od kilku dni dodano dodatkowo 8 testów (Test 1 - Test 8), jest na nich nadawana plansza UPC w rozdzielczości 1080p kazdy z bitrate ok. 5 Mbps (jak na plansze animowaną to dosyć wysoko. UPC rzadko uruchamia kanały testowe w takiej ilości więc być może coś pojawi się nowego lub zostaną tam przeniesione kanały z innych częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...