Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Bloo411 napisał:

Pewnie z Novelą TV będzie jak w Multimedia Polska. Umowa dobiegnie końca i kanał wyleci z oferty.

Tylko jak się pojawiła novela tv to czemu nie pojawiło się water planet oraz nie podniesiono polonii 1 do hd ? Ludzi ładnie zdenerwowali tym nowym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy jest szansa wyhaczyć niższą cenę za sam pakiet TV Select z modułem CI+ niż 49,99 zł przez 24 mc. (+ ewentualne rozszerzenie później do MAX za 13 zł mc. i cena aktywacji ok. 30 zł) albo krótszą umowę dla nowego użytkownika (a raczej wracającego do UPC po przerwie :))? Internetu nie potrzebuję, bo mam jeszcze przez rok umowę z tMobile. W ogóle jesteście zadowoleni z Internetu w UPC? Ja rok temu testowałem opcję 1 Gb ze względu na nowy modem, ale skaczące pingi i niski upload sprawiły, że zrezygnowałem. U mnie większość ludzi ma UPC, więc pewnie obciążenie jest większe niż u innych operatorów.

Zastanawiałem się, czy nie wziąć oferty z CI+, TV Select, 300 Mb, karta Sim za 74,99 zł na 12 mc., ale spóźniłem się o 1 dzień. Teraz w pakiecie nie ma karty SIM. Myślicie, że jest sens dopłacać 50% za sam krótszy okres + niepotrzebny Internet z nadzieją, że po 12 mc. coś ugram? Internetem raczej by mnie nie przekonali, a ewentualnie rozszerzeniem pakietu TV i kartą SIM z pakietem. Chyba, że będą mieli też Netflix w dobrej cenie. :D

Edytowane przez kozakis01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, szczepaniu napisał:

Tylko jak się pojawiła novela tv to czemu nie pojawiło się water planet oraz nie podniesiono polonii 1 do hd ? Ludzi ładnie zdenerwowali tym nowym pakietem.

Widocznie niechcieli Water Planet.

Pakiet jak pakiet, ciekawe rozwiązanie, bo w cenie ok 10 PLN (taka jest różnica cenowa między max a premium max) jest Cinemax i Filmbox. Mogli AMC dać do Maxa i krzyku by nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawop napisał:

Widocznie niechcieli Water Planet.

Pakiet jak pakiet, ciekawe rozwiązanie, bo w cenie ok 10 PLN (taka jest różnica cenowa między max a premium max) jest Cinemax i Filmbox. Mogli AMC dać do Maxa i krzyku by nie było

Dla tych, co mają Cinemaxy i Filmboxy po 1 zł, płacenie 8 zł więcej żeby mieć AMC i dwa inne kanały, to bardzo średnia oferta :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa pakietu wskazuje MAX Premium oznacza że w pakiecie pojawią się nie tylko oferty filmowe i serialowe ale także o innej tematyce. W przeciwnym razie nazwa pakietu była by zapewne powiązana z tematyką filmową.

Być może to początek nowego pakietu.

Zauważyć trzeba że zarówno Polsat jak i Discovery przy negocjacjach żądają wyższych cen za reemisje ich stacji.

W Welu krajach po prostu stacje Discovery były wyłączone i zastąpione innymi stacjami, być może UPC chce tego uniknąć stąd pomysł na wprowadzenie nowego pakietu aby nie podnosić cen Select-u i Max-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co mają Cinemaxy i Filmboxy po 1 zł, płacenie 8 zł więcej żeby mieć AMC i dwa inne kanały, to bardzo średnia oferta
Zdajesz sobie sprawę, że te złotówkowe pakiety można wygasić?
Tym samym cenowo oferta UPC zbliżyła się do Orange IPTV.
 
UPC zawsze się ceniło, ale za to jest jedna z najlepszych jakości wśród kablówek, bogata oferta i bardzo rzadko zdarzają się wyłączenia kanałów (oczywiście nie liczę zakończenia nadawania kanału). Ostatnio to były bodajże stacje od NBCUniversal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że te złotówkowe pakiety można wygasić?
UPC zawsze się ceniło, ale za to jest jedna z najlepszych jakości wśród kablówek, bogata oferta i bardzo rzadko zdarzają się wyłączenia kanałów (oczywiście nie liczę zakończenia nadawania kanału). Ostatnio to były bodajże stacje od NBCUniversal.

Niech wygaszają, i tak nie oglądam, płacę za nie tylko dlatego, że są po 1 zł :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replay TV jest protezą i fajnie wygląda w opisie.

Cofać możesz tylko na WYBRANYCH kanałach. Nie działa na kanałach Polsatu i kanałach premium (Canal+, HBO, Filmboxy). A jeśli już działa na TVP1 i TVP2, to tylko dla ich programów własnych. Nie da się obejrzeć programów licencjonowanych, np. filmu zagranicznego. Podobnie jest na kanałach TVNu. Obejrzysz powtórkę "Faktów", ale nie Superkino TVN.

Oglądanie przez Replay TV zaczyna się 5 minut przed rozpoczęciem audycji z ramówki. Chcesz obejrzeć od początku, więc oglądasz jeszcze blok reklamowy przed lub kawałek końcówki poprzedniej audycji. Przewijanie nie działa. Reklamy musisz obejrzeć w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replay TV jest tak skonstruowany, że przekonuje mnie do korzystania z serwisów vod. Dziwnym trafem wszystkie pozycje filmowe i serialowe, które mnie mogłyby zainteresować są zablokowane lub niedostępne. Oglądanie powtórki programów śniadaniowych czy life-stylowych mnie nie interesuje.

Już bardziej mi odpowiada catch-up w Play Now czy w Canal+ OTT. Wybieram pozycję z EPG i od razu odtwarza się audycja od początku. Jeśli jest catch-up dostępny, mogę przewijać zawsze, a nie tylko na wybranych pozycjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Nie jest protezą, brak niektórych pozycji wiąże się z licencjami. Na większości kanałów można przewijać.
 

A można gdzieś sprawdzić, na których kanałach da się przewijać? Działa to tak, że oglądamy na żywo i w każdej chwili możemy zatrzymywać i cofać, tak? Z Horizonem wciąż są problemy czy działa już stabilnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, swordfish napisał:

Replay TV jest protezą i fajnie wygląda w opisie.

Cofać możesz tylko na WYBRANYCH kanałach

Nie jestem abo  UPC , ale mam od roku dostęp do Horizon TV/GO i dla mnie w zupełności wystarcza :)

Mam nadzieje, że w takiej samej formie pojawi się w aplikacji Canal+. To co jest obecnie to bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to wynika z tego, że UPC nie sprzedaje oddzielnie usługi Horizon klientom z zewnątrz tylko stanowi dodatek do umowy telewizyjnej dla abonentów UPC.

Natomiast C+ traktuje C+ OTT jako normalny płatny serwis streamngowy.

Sprawa licencji.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie jestem abo  UPC , ale mam od roku dostęp do Horizon TV/GO i dla mnie w zupełności wystarcza :)

Mam nadzieje, że w takiej samej formie pojawi się w aplikacji Canal+. To co jest obecnie to bieda.

Podsumowując, warto dopłacić 10 zł i wziąć Horizona zamiast modułu Ci+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Działa to tak, że oglądamy na żywo i w każdej chwili możemy zatrzymywać i cofać, tak? Z Horizonem wciąż są problemy czy działa już stabilnie?

Nie. To co piszesz ma każdy dekoder z nagrywarką, przeważnje buforuje 1- 2 godz.
ReplayTV to jest jak TV na żądanie, możesz obejrzeć wybrane/wszystkie pozycje z jakiegoś kanału, do 7 dni wstecz.
Co do problemów z Horizonem, to jedni je mieli inni nie. Wynikały prawdopodobnie z infrastruktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kozakis01 napisał:

Podsumowując, warto dopłacić 10 zł i wziąć Horizona zamiast modułu Ci+?

Najlepiej to i to.

Abonując pełną ofertę,  korzystałem jednocześnie z modułu i H, podłączonych do telewizora.

Na pewno , gdy skończy mi się umowa z PC+ , a może wybiorę UPC to takie rozwiązanie uważam za najlepsze.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...