Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W nadchodzącym sezonie na Metro zobaczymy "biegi - zarówno w ramach Pucharu Świata, jak i w trakcie mistrzostw świata"
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/skoki-narciarskie-tvn-eurosport-player

 

@Mateusz2006Eurosport nie ma prawnego obowiązku transmitować spotkań Polek w ogólnodostępnym kanale.

Edytowane przez aboutreka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.10.2022 o 16:48, aboutreka napisał(a):

@Mateusz2006Eurosport nie ma prawnego obowiązku transmitować spotkań Polek w ogólnodostępnym kanale

A półfinał,mecz o trzecie miejsce i finał będą na Metro.

https://satkurier.pl/news/223063/decydujace-mecze-ehf-euro-2022-kobiet-w-metro-i-eurosporcie.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Dlaczego przenieśli skoki do Metro? Ja tego kanału w ogóle nie oglądam, ponieważ w Polsat Box jest gdzieś na bardzo wysokiej pozycji, a MUX 8 nie mogę ściągać. Teraz ostatnio się zastanawiałem dlaczego mówią o wynikach skoków jak ich nie transmitują?

To już przed sezonem było wiadome, że akurat konkurs drużyn mieszanych będzie w Metro, a to dlatego, że wzbudza on mniejsze zainteresowanie niż rywalizacja indywidualna panów. A i tak to jednostkowa raczej sytuacja, bo w całym sezonie są tylko 3 takie konkursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś do mnie macie? To piszcie od razu. Kanały muzyczne jak Music Box Polska czy MTV Germany, które mam na liście powyżej 1000+ i co jakiś czas zmieniają swoją pozycję to oglądam, ponieważ widzę coś ciekawego na tych kanałach. A co leci na Metro? Dla mnie nic ciekawego tylko same powtórki z anten TVN i Discovery, więc tego kanału nie oglądam :) 

Edytowane przez Michu_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym to polega, nadawcy zabijają się o bliższe miejsce na liście kanałów. Dlaczego TVP chce umieścić TVP Info na pozycji 4. u nadawców i w DVB-T? Zastanówcie się ilu jest świadomych ludzi, którzy dyskutują po forach. A nie ma skoków w mikście na TVN, bo jesteśmy w tym słabi i PZN tak nie szkoli zawodniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...