Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można tak ważny odcinek oglądać na polskim BBC Entertainment? :roll: Brak HD, lektor, brak wyboru napisów... proszę Cie! Tuż to bezczeszczenie takiego dzieła jakim jest Doctor Who. Na pewno nie będę oglądać. Wole poczekać na napisy i obejrzeć w 720p na telewizorze za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak HD, lektor, brak wyboru napisów... proszę Cie! Tuż to bezczeszczenie takiego dzieła jakim jest Doctor Who. .

Czy HD jest wymagane, to już kwestia tego jaki ktoś ma telewizor, jednak samemu prosić się o zaśmiecanie ekranu napisami, to już moim zdaniem przesada :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak ważny odcinek oglądać na polskim BBC Entertainment? :roll: Brak HD, lektor, brak wyboru napisów... proszę Cie! Tuż to bezczeszczenie takiego dzieła jakim jest Doctor Who. Na pewno nie będę oglądać. Wole poczekać na napisy i obejrzeć w 720p na telewizorze za kilka dni.

Ja tam wolę w telewizji obejrzeć w jako-takiej jakości, niż w super jakości na komputerze, po czym po 3 minutach by mi się komputer zawiesił. :P A wczytywać się w tej samej nie opłaca, więc już lepiej obejrzeć w telewizji. ;) Co do lektora, to fakt, czasem coś pomylą, ale i w napisach czasem ktoś coś nie dopatrzy. Także napisy pewnie by były takie jak w Polsacie czy tam TVNie - takie same tłumaczenie jak przy lektorze, z tymi samymi poślizgami, a więc co za tym idzie - byłyby zbędne. No i faktycznie mogliby pokazać Doctora na BBC HD zsynchornizowanie z BBC Ent., ale widocznie aż tak Polaków nie lubią... :/ W zamian dostaniemy na BBC HD poraz enty któryś tam odcinek piątki i BBC Promos 2010 z Doctorem.

 

Brak HD, lektor, brak wyboru napisów... proszę Cie! Tuż to bezczeszczenie takiego dzieła jakim jest Doctor Who. .

Czy HD jest wymagane, to już kwestia tego jaki ktoś ma telewizor, jednak samemu prosić się o zaśmiecanie ekranu napisami, to już moim zdaniem przesada :brawo:

A szczególnie na takim TVNie. :lol2: A widząc te zaangażowanie BBC w Polsce, to pewnie i by tak było jak na TVNie, czy Polsacie z tymi napisami, że tłumaczenie dla lektora i napisów z takimi samymi błędami (a może nawet TVP?).

 

@UP

Wolisz zaśmiecanie dialogów przez lektora? :roll: Współczuję...

Odsyłam trochę wcześniej do mojego posta.

 

Co do filmów w BBC HD, to faktycznie mogliby czasem jakimś zarzucić, tylko jakimś dobrym, najlepiej w porze obiadowej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wolisz zaśmiecanie dialogów przez lektora? :roll: Współczuję...

A oczywiście. Z pewnością jest on lepszy niż dubbing. Zero śmieci na ekranie, a zmęczony po pracy nie muszę patrzeć przez lornetkę, żeby przeczytać napisy. Poza tym oglądam film zamiast czytać listy dialogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyłapałem pewne niedociągnięcia, nic więcej.

Haha, "wyłapałeś", ale chyba guzik. Każdy wie jak niedokładne są tłumaczenia, więc nie wiem po co o tym piszesz. Nie jesteś w stanie poprawnie tego zrobić nawet oglądając oryginał z angielskimi napisami, a co dopiero SPOD LEKTORA. Nie kompromituj się.

 

Po drugie chyba Masterfilm wstydzi się podpisywać tą szeptankę.

Ty byś chciał pewnie, żeby seriale leciały z dubbingiem :lol2: To nie dobranocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyłapałem pewne niedociągnięcia, nic więcej.

Haha, "wyłapałeś", ale chyba guzik. Każdy wie jak niedokładne są tłumaczenia, więc nie wiem po co o tym piszesz. Nie jesteś w stanie poprawnie tego zrobić nawet oglądając oryginał z angielskimi napisami, a co dopiero SPOD LEKTORA. Nie kompromituj się.

Że oczywiste, to nie można o tym napisać? Cenzura? Komuna może jeszcze? Brak wolności słowa? Najlepiej to ty się nie kompromituj. Ja swoje wiem, i chyba lepiej wiem, że jednak WYŁAPAŁEM błędy. Z resztą, co ty o mnie wiesz? Powiem tyle - ty jeszcze WIELU RZECZY o mnie NIE WIESZ. Tyle, bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie chyba Masterfilm wstydzi się podpisywać tą szeptankę.

Ty byś chciał pewnie, żeby seriale leciały z dubbingiem :lol2: To nie dobranocki.

Jaki ma to związek z moim cytatem? Stwierdziłem, że dotychczas w tyłówce można było usłyszeć jako wykonawcę wersji lektorskiej firmę Masterfilm. A wczoraj zarówno przy dokumencie jak i odcinku specjalnym jako wykonawca było podpisane Great Studios.

Skoro tak lubisz wycieczki osobiste kaczyburgerze...

A swoją drogą, które to już Twoje konto na tym forum? Nie powinieneś przypadkiem dostać bana za nagminne zakładanie nowych kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę pochwalić kanał BBC HD, bo ostatnio coraz bardziej mi się podoba.

Nie tak dawno oglądałem tam świetny program dokumentalny, tytułu którego nie pamiętam, o Angliku podróżującym po krajach afrykańskich i pokazującym jak wygląda codzienne życie ich mieszkańców oraz jak te kraje się rozwijają - bardzo dobry program. Było kilka odcinków i nie wszystkie widziałem, ale naprawdę godne polecenia.

Ostatnio natomiast nadawali 3 odcinki programu "Dzikie serce Afryki" - tym razem serial przyrodniczy, ale również rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka ciekawostka

Brałem dzisiaj udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie BBC. Pytania dotyczyły rebrandingu BBC knowledge, na kanał o szeroko rozumianej tematyce męskiej. W założeniu - więcej Top Gear, więcej programów motoryzacyjnych, więcej seriali sensacyjno/kryminalnych itp.

Szczerze mówiąc to nie specjalnie widziałem różnicę między obecnym BBC knowledge, a tym nowym kanałem…

I oczywiście to, że brałem udział w takim badaniu nie oznacza, że coś z tego wyjdzie, szczególnie, że np. ja miałem dość negatywną opinie o powstaniu tego kanału :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...