Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem...po lotach znów będziemy się cieszyć z dobrych występów naszych zawodów choć zdaję sobie sprawy że loty mają swoją specyfikę.Powtarzam to jak mantrę- niech robią co chcą i tak będą rozliczani dopiero po igrzyskach.jak tam będzie dobrze to każdy Polak będzie mieć wy....jechane na TCS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest temat rzeka.Żyła i Kot lądują telemarkiem i dostają po 17,5 a Ammannowi odjeżdża narta i po 19,18,nie wspomnę o pierwszym jego skoku.Innym wychwytuje się wszystko a jemu ciągłe pobłażanie. W takich zawodach,jak długo to będzie trwało?,kiedyś podobno ktoś to kontrolował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch powinien udać się na pilny trening, z reszta cała nasza kadra skacze ostatnio bardzo słabo

 

Ty się lepiej udaj na pilne przejrzenie i porównanie ostatnich wyników z T4S i IO. Zauważ, który był Małysz w T4S w latach, kiedy zdobywał medale na IO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadra skacze tak jak potrafi. Na miarę wydanych pieniędzy przez PZN. Nakarmieni przed ważnymi startami różnymi sloganami przez pseudo działaczy, co niektórzy zapalili się do sukcesów jakich świat nie widział. A prawda jest bolesna. Twierdzę, że jakiś błysk sukcesu będzie. Tylko później aby te ochy i achy rozumu nam nie zjadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to w Bischofshofen Stoch trochę za płasko wychodził z progu i nie mógł tak odlecieć jak inni, dobrze , że jeszcze cały czas broni żółtego trykotu, sędziowania na całym turnieju to istna kpina, tylko sugerowanie się nazwiskami a nie oddanym skokiem i lądowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil w pierwszym skoku popełnił mały błąd ( widać było po wybiciu jak korygował lot ) drugi skok był już ok założył bym się że jak Kamil obroni koszulkę lidera w Kulm to w polskich konkursach będzie dobrze ,ciekawe czy pojedzie do Sapporo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby i czołówka nie skakała to Amman pojedzie i dwa razy wygra, a może i Morgenstern też odwiedzi Sapporo bo lubią tam skakać i odjadą Stochowi. Małysz miał taką wiedzę o swoim organizmie, że wiedział kiedy odpuścić, żeby potem dobrze skakać. Nie wiem, czy Stoch jest pewny formy przed IO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiadomościach sportowych mówili że wszyscy olimpijczycy nie pojada do Sapporo , ja za bardzo w to nie wierzę kilku na pewno pojawi ( poza gospodarzami , liczę na podium Kasi i punkty Okabe )w 2010 byli Morgenstern i późniejszy dwukrotny mistrz olimpijski Ammann , jak widać jemu wyjazd do Japonii nie przeszkodził nawet na tym zyskał bo praktycznie miał już KK w jednej ręce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma jakiegoś strasznego pecha w tym sezonie. Ten upadek będzie pewnie groźniejszy w skutkach niż tamten w Titisee, bo wyglądało fatalnie. A igrzyska tuż tuż, szkoda chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...